Skocz do zawartości

Gdzie nad morze w 2019?


Świeżaki

Rekomendowane odpowiedzi

Może orientowaliscie się jak wyglada aktualna sutuacja z miejscowkami na sezon. W niektorych topowych obiektach ceny wzrosły nawet o 25%. A ja szukam czegoś kameralnego, na odludziu choc blisko plaży. Camping w lesie,  agroturystyka lub nawet prywatna posesja. Byleby z klimatem. Za rekomendacje z forum sprzed 10 lat oraz PFCC dziękuję.

Edytowane przez Świeżaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Często jeżdżę do Dębek na pole Leśne trochę mniej atrakcji dla dzieci, jedna dyskoteka, na polu miła obsługa sanitariaty 2 -3 razy dziennie sprzątane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni sezonu dość ciasnawo mimo szerokich plaż...

Ale bardzo polecam do końca czerwca i po 15.08...

Dodam...bywam tam 3-5x w roku mimo sporej odległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkanaście lat jeździłem tylko i wyłącznie na Leśne w Dębkach. Jednak zawiedziony zachowaniem pseudo "elektryka"  na tym polu, w ostatnim roku przerzuciłem się na pole "Kaszub" co też i innym serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkanaście lat jeździłem tylko i wyłącznie na Leśne w Dębkach. Jednak zawiedziony zachowaniem pseudo "elektryka"  na tym polu, w ostatnim roku przerzuciłem się na pole "Kaszub" co też i innym serdecznie polecam.
Chyba natrafiliśmy na innego "pana elektryka". Bardzo miły pan, od razu na podłączył prąd...przy wyjeździe też nie było problemu. Bardzo fajne pole namiotowe.... obsługa też miła...czysto w łazienkach i prysznicach. Ogólnie chyba nawet przez zły humor kogoś z obsługi technicznej nie warto skreślać obiektu. Jeździmy tam od wielu lat...i nie mieliśmy przykrych doświadczeń....no cóż zawsze może być 1 raz.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎03 o 22:03, Świeżaki napisał:

Chętnie się dowiem, sam nikomu nie powiem.  Guzik warte to forum.

O proszę !

 

Wpadł książę z NIKĄD-LANDII  , rzucił do gawiedzi rozkaz szybkiej odpowiedzi  ....bo mu w pustej główce pomysł siedzi ....

Nie otrzymawszy w oczekiwanym błyskawicznym tempie odpowiedzi  od miejscowej gawiedzi strzelił ów Książe focha i oddalił się w niebyt na swym rumaku...

A gawiedź zapewne zadręcza  się pytaniem - szkapa to była zacna ili głupota niepodkuta ?

O to jest pytanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z żoną jeździmy do Łukęcina. Spory kemping w lesie. Do plaży 2min tylnym wyjściem. Do centrum miasta 3min spacerem. Chociaż centrum to za dużo powiedziane ? Łukęcin to bardzo mała miejscowość typowo rodzinna. Jedna potańcówka, 3-4 knajpy i lody. Kemping nie ma swojej strony internetowej. Po prostu przyjeżdżasz i rozstawiasz się gdzie jest wolne miejsce. Po rozstawieniu można się meldować. Pani z obsługi ma charakter ale i na swój sposób urok. Na miejscu boisko do siatki. Podział tylko na przyczepy duże, małe i kampery. Prąd w cenie. Jeszcze jak byliśmy tam n126n to za 14dni zapłaciłem ok 670pln. Przyczepa, przedsionek, samochód, dwie osoby. Ogólnie jak ktoś szuka naprawdę spokojnego miejsca to śmiało mogę polecić. Ok 20 na kempingu zapada cisza. Imprezy we własnym zakresie w przyczepach ale zazwyczaj wcześnie się kończą i jakoś nam nigdy nie przeszkadzały. Kemping oświetlony w nocy. Osoby przebywające na kempingu to w większości rodziny z dziećmi. Łazienki może nie najwyższej jakości ale regularnie sprzątane. Na google street view zrobiłem zdjęcie więc jak poszukacie to znajdziecie białą n126n i Focus'a oraz kampera mojego brata ?  Ulica uzdrowiskowa. Poniżej kilka zdjęć. Polecam

20170814_170229.jpg

20170820_154643.jpg

20170821_210140.jpg

20170821_214035.jpg

20170814_182526.jpg

20170821_210044.jpg

20170812_072841.jpg

20170824_202140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Simon KCN napisał:

My z żoną jeździmy do Łukęcina. Spory kemping w lesie. 

 

 

 

20170814_182526.jpg

 

Dziękuję za namiary, mamy tam stosunkowo blisko, więc na pewno dojedziemy, zwłaszcza że jak widzę, jest i miejsce dla Jacka Danielsa :) :D  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funiaki napisał:

Dziękuję za namiary, mamy tam stosunkowo blisko, więc na pewno dojedziemy, zwłaszcza że jak widzę, jest i miejsce dla Jacka Danielsa :) :D  ;) 

Na Jack'a zawsze się miejsce znajdzie ;) My z Konstancina jedziemy tam ok 10h. Mieliśmy w tym roku jechać na mazury ale jak naoglądałem się zdjęć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.