Jump to content

Recommended Posts

pawel1966

@hodi77 niestety masz rację...Policja idzie po najmniejszej linii oporu - Ciebiue mają z na tacy, podałeś imię nazwisko i mogą Cię ciągać do woli, by się po prostu wykazać w papierach. Ja jakiś czas temu pomagałem znajomemu szukać skradzionego samochodu. Zorientował się że ukradli mu auto, zadzwonił do mnie w nocy i zaczeliśmy jeździć po okolicy i szukać do białego rana licząc na to ,że gdzieś to auto ktoś postawił zaparkował . Oczywiście na Policję mój znajomy  zgłosił kradzież razu. Ale my szukaliśmy na własną rękę jeżdząc po różnych zakamarkach. Potem byłem wezwany jako świadek i....właściwie to czułem się jak podejrzany! O nic mnie nie pytali tylko...dlkaczego pojechał Pan tam? skąd Pan wiedział,ze trzeba jechać tam? kogo Pan zna w tej okolicy gdzie Pan pojechał???no kurna już nie wiedziałem co mówić! Nigdy więcej takich przesłuchań nie chcę więc tak jak napisałeś - pomóc owszem ale tylko z głową - potem bedziesz miał tylko i wyłącznie problemy.

Marcin_G

Przy Klepardii stała od dłuższego czasu zniszczona, porzucona (może i nadpalona) niewiadówka. To nie ją przypadkiem spalili?

Łza Włóczynutka
36 minut temu, hodi77 napisał:

Gdyby społeczeństwo zamiast biernie się przyglądać i czasami z zazdrości czy zawiści nic nie robic, w jaki kolwiek sposób reagowało choćby zwykłym telefonem na SM czy Pol to z czasem by tego typu problemy znikły. 

To prawda, było by jak na zachodzie: Chwilę po zaparkowaniu przyczepy byłby telefon i przyjechano by ją odholować, bo zaparkowana niezgodnie z przepisami. I do tego jeszcze po kutasowemu. W każdym razie ćwoki z blokowisk nie zdążyli by podpalić.

U nas królują bolesne samosądy i ćwoki wymierzają kary za to, za co policja nie zdąży.

klonik058
Przy Klepardii stała od dłuższego czasu zniszczona, porzucona (może i nadpalona) niewiadówka. To nie ją przypadkiem spalili?
To nie niewiadówka, to dethleffs.
Stała tam jakiś czas. Chyba była do sprzedania bo była tam kartka z nr telefonu. Niewiadówka o której mowa znikła już dawno.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Misio

Po prostu strach się bać...

Commander

Sądzę że sprawcy mieli pomiędzy 12 a 14 lat... Ale dziś krzyknąć nawet nie można.

Wodnik Szuwarek
Masakra. Przeglądaj Internet może coś wypłynie. Lecz nie szybko. Moim zdaniem to nie na złom. Po co im przedluzacze.

Ale złomy warto sprawdzić. I to tak jest ze narobią wicej szkód niż zarobią. Łapy bym po opcinał. Znów na Porądniku Białym ktoś spalił przyczepę. Pewnie z nudów.a36c5086350583515fe5ff7e9edb994e.jpg&key=23c6e67c082eeaacab7f749e78a6d12b35d5725aac2918bf1bc649131ed62b09

Ulica Mackiewicza przy chińskiej knajpie. Szczerze to często tamtędy przejeżdżając zastanawiałem się kiedy ktoś po złości rozerwali tą przyczepę i długo czekać nie trzeba było.
Gdzie to jest ja jestem z prądnika B

Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś? Miło byłoby mieć sąsiada do którego można się odezwać z podobnym zamiłowaniem.

Niewiadówka najpierw stała na parkingu koło marketu Elela/Auchan. Później przeniosła się w to samo miejsce stała długo, miała swojego bezdomnego lokatora. I faktycznie już dawno temu znikła.

Misio

To ja podpowiem o sobie...

Ja z Czerwonego Prądnika

ul. Powstańców  😉

Wodnik Szuwarek
To ja podpowiem o sobie...

Ja z Czerwonego Prądnika

ul. Powstańców 

Misio hehe zapraszałeś mnie nie raz na spot a do siebie mamy rzut kamieniem. Prądnik biały okolice klepardii ;-)

Co do Krakowa to jakieś pechowe miasto. Mi też raz spalili przyczepę, raz pomalowali graffiti i 2 razy się włamali.

A tak przy okazji tematu mowa o tym placu na fotkach

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-przyczepy-kempingowe-campingowa-kemping-CID5-IDyC9a4.html

A tu inne ogłoszenie z Krakowa

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sprzedam-CID5-IDyJ8OM.html

klonik058
Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś? Miło byłoby mieć sąsiada do którego można się odezwać z podobnym zamiłowaniem. 
Niewiadówka najpierw stała na parkingu koło marketu Elela/Auchan. Później przeniosła się w to samo miejsce stała długo, miała swojego bezdomnego lokatora. I faktycznie już dawno temu znikła.
Ja z białego Prądnika to z ul. Pigonia ale obecnie z Krowodrzy ul. Wybickiego

Jeszcze stała pod byłym krystiansem. Tak mieszkała tam bezdommna pani.

hodi77
19 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś?

Z Różyckiego, Azory :piwo:

mundek28

Ciekawe co ćwok z willi robi w wolnej chwili?/ bo ćwoki z blokowisk palą/

maarec
4 minuty temu, mundek28 napisał:

Ciekawe co ćwok z willi robi w wolnej chwili?/ bo ćwoki z blokowisk palą/

Też pali, tylko w piecu i to wiadomo czym skoro ćwok 

hodi77

Koledzy, temat zaczyna uciekać w złą stronę. 

Zamiast się unosić pomóżmy sobie wzajemnie, nie istotne czy ktoś jest z bloku czy z willi.

Przyczepy z 2019 palą się i otwierają tak samo dobrze co z roku 1970, nie ważne ile masz kasy czy skąd pochodzisz, to forum ma łączyć ludzi z pasją a nie dzielić...