Skocz do zawartości

hodi77

Rekomendowane odpowiedzi

@hodi77 niestety masz rację...Policja idzie po najmniejszej linii oporu - Ciebiue mają z na tacy, podałeś imię nazwisko i mogą Cię ciągać do woli, by się po prostu wykazać w papierach. Ja jakiś czas temu pomagałem znajomemu szukać skradzionego samochodu. Zorientował się że ukradli mu auto, zadzwonił do mnie w nocy i zaczeliśmy jeździć po okolicy i szukać do białego rana licząc na to ,że gdzieś to auto ktoś postawił zaparkował . Oczywiście na Policję mój znajomy  zgłosił kradzież razu. Ale my szukaliśmy na własną rękę jeżdząc po różnych zakamarkach. Potem byłem wezwany jako świadek i....właściwie to czułem się jak podejrzany! O nic mnie nie pytali tylko...dlkaczego pojechał Pan tam? skąd Pan wiedział,ze trzeba jechać tam? kogo Pan zna w tej okolicy gdzie Pan pojechał???no kurna już nie wiedziałem co mówić! Nigdy więcej takich przesłuchań nie chcę więc tak jak napisałeś - pomóc owszem ale tylko z głową - potem bedziesz miał tylko i wyłącznie problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

36 minut temu, hodi77 napisał:

Gdyby społeczeństwo zamiast biernie się przyglądać i czasami z zazdrości czy zawiści nic nie robic, w jaki kolwiek sposób reagowało choćby zwykłym telefonem na SM czy Pol to z czasem by tego typu problemy znikły. 

To prawda, było by jak na zachodzie: Chwilę po zaparkowaniu przyczepy byłby telefon i przyjechano by ją odholować, bo zaparkowana niezgodnie z przepisami. I do tego jeszcze po kutasowemu. W każdym razie ćwoki z blokowisk nie zdążyli by podpalić.


U nas królują bolesne samosądy i ćwoki wymierzają kary za to, za co policja nie zdąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Klepardii stała od dłuższego czasu zniszczona, porzucona (może i nadpalona) niewiadówka. To nie ją przypadkiem spalili?
To nie niewiadówka, to dethleffs.
Stała tam jakiś czas. Chyba była do sprzedania bo była tam kartka z nr telefonu. Niewiadówka o której mowa znikła już dawno.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Przeglądaj Internet może coś wypłynie. Lecz nie szybko. Moim zdaniem to nie na złom. Po co im przedluzacze.

Ale złomy warto sprawdzić. I to tak jest ze narobią wicej szkód niż zarobią. Łapy bym po opcinał. Znów na Porądniku Białym ktoś spalił przyczepę. Pewnie z nudów.a36c5086350583515fe5ff7e9edb994e.jpg&key=23c6e67c082eeaacab7f749e78a6d12b35d5725aac2918bf1bc649131ed62b09

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ulica Mackiewicza przy chińskiej knajpie. Szczerze to często tamtędy przejeżdżając zastanawiałem się kiedy ktoś po złości rozerwali tą przyczepę i długo czekać nie trzeba było.
Gdzie to jest ja jestem z prądnika B

Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś? Miło byłoby mieć sąsiada do którego można się odezwać z podobnym zamiłowaniem.

 

Niewiadówka najpierw stała na parkingu koło marketu Elela/Auchan. Później przeniosła się w to samo miejsce stała długo, miała swojego bezdomnego lokatora. I faktycznie już dawno temu znikła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podpowiem o sobie...

Ja z Czerwonego Prądnika

ul. Powstańców 

Misio hehe zapraszałeś mnie nie raz na spot a do siebie mamy rzut kamieniem. Prądnik biały okolice klepardii ;-)

 

Co do Krakowa to jakieś pechowe miasto. Mi też raz spalili przyczepę, raz pomalowali graffiti i 2 razy się włamali.

 

A tak przy okazji tematu mowa o tym placu na fotkach

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-przyczepy-kempingowe-campingowa-kemping-CID5-IDyC9a4.html

 

A tu inne ogłoszenie z Krakowa

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sprzedam-CID5-IDyJ8OM.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś? Miło byłoby mieć sąsiada do którego można się odezwać z podobnym zamiłowaniem. 
Niewiadówka najpierw stała na parkingu koło marketu Elela/Auchan. Później przeniosła się w to samo miejsce stała długo, miała swojego bezdomnego lokatora. I faktycznie już dawno temu znikła.
Ja z białego Prądnika to z ul. Pigonia ale obecnie z Krowodrzy ul. Wybickiego

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze stała pod byłym krystiansem. Tak mieszkała tam bezdommna pani.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 Przybliżysz z której części poradnika mniej więcej jesteś?

Z Różyckiego, Azory :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, temat zaczyna uciekać w złą stronę. 

Zamiast się unosić pomóżmy sobie wzajemnie, nie istotne czy ktoś jest z bloku czy z willi.

Przyczepy z 2019 palą się i otwierają tak samo dobrze co z roku 1970, nie ważne ile masz kasy czy skąd pochodzisz, to forum ma łączyć ludzi z pasją a nie dzielić...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.