Skocz do zawartości

hobby clasic


janusz74

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka:

Wymieniane drzwi wejściowe, elektryczny podgrzewacz przepływowy w łazience, jakieś dziabnięcie z prawej strony na przodzie.

Mnóstwo zdjęć, wszystkie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O świecie kempingów na forum już było.....generalnie większość (jak nie wszystkie) opinie są negatywne. Sam tam byłem z trzy razy i podpisuję się pod tymi opiniami. Jak masz zamiar jechać z Opola to naprawdę nie warto. Lepiej poszukaj sobie komisu w pobliżu twojego miejsca zamieszkania i zrób objazd w celach szkoleniowych.....dla Siebie. Oglądaj oglądaj oglądaj....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych niektórych postów. Sam szukałem budy. Z ciekawości pojechałem tam bo byłem ogladać perełke od prywaciarza. Skoro miałem 2km do SWIATA KEMPINGÓW to zajechaliśmy. Owszem na 40 budek obejrzeliśmy tylko zakres finansowy który mieliśmy czyli 35tys zł. Pod tym budżetem było 10 przyczep i je oglądaliśmy, były większe jak i mniejsze mankamenty, ale dwie nam się naprawdę spodobały i grubo się zastanawialiśmy nad nimi. Nie wyglądały na styrane, po cyganach czy zaciekające. Podłoga,krawędzie podłogi OK, wszystkie możliwe uszczelki odginałem i drewno jasne "świeże", Ściany jak na angielkę twarde, brak zapachów a byliśmy dzień po ulewach które szalały po Poznaniu i okolicach. Narożniki suche nie było widać żadnych podejrzanych zacieków etc. Więc nie rozumiem czy to tylko pieprzenie i powtarzanie głupot? Oczywisćie trzeba byc ostrożnym tak jak w przypadku zakupu u kogoś innego. Ale bez przesady. Moim zdaniem warto podjechać, warto zobaczyć i obwąchać. Kobietka która nas oprowadzała, nie protestowała kiedy oglądaliśmy je i zaglądaliśmy wszędzie gdzie się dało. Mają dwa place, a jeżeli ktoś szuka przyczepy za 10tys w salonowym stanie to faktycznie taką opinie może wydać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o własnych doświadczeniach z tą firmą.....jak i tych które przeczytałem śledząc to forum. Rozumiem jak ktoś ma kilka czy kilkanaście kilometrów to można się zawsze przejechać (może i można tam trafić na perełkę) ale 300 km.....dalece bym odradzał.

Mati tak z ciekawości napisz dlaczego skoro nad dwiema się zastanawiałeś to dlaczego nie kupiłeś. 1. Układ nie ten  - nie tego szukałeś itp.- czyli zaważył nie stan a inne względy . 2.Czy jednak ze względu na te jak piszesz "większe lub mniejsze mankamenty"?

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy i jeżdziliśmy po przeczepki w obrębie 400km od domu. Spodobały nam się na tyle że bardzo mocno je przetrzepałem. Spodobały nam się ze względu na wyposażenie które miały no i stan faktyczny.  Natomiast  my jesteśmy tacy że musimy 100x przemyśleć czy nam podpasuje taka a nie inna. No i w domu na spokojnie przeanalizowaliśmy sobie plusy i min i stwierdziliśmy że dla nas najlepsza jednak będzie podkowa i małżeńskie. Gdybyśmy byli sami, bez dziecka to nie szukałbym innej jak angielki.Także ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie ani też nie chcę jej bronić.  Te wady w pozostałych przyczepach jakie udało mi się na szybko znaleść to np. pęknięta szyba, pęknięte dachowe okno, nie działąjący  kran. Te dwie które nam się widziały, akurat miały sprawne krany, szyby całe. Trzeba jechać i oglądać no niestety. Mi też odradzali te czy tamte komisy ale do mnie nie trafiają takie rozmowy i zawsze jeżdżę. Dla jednego wadą będzie naklejka i to że przez znią ktoś twierdzi o wypadkowości budy a innemu to nie przeszkadza.   Trzeba pamiętać że to 15-25 letnie budy a nie nowe salonowe perły. Nie pamiętam jaki to był komis. W Poznaniu  nie daleko lotniska mają HOBBY. Tam byłem tylko przejazdem bo nic nie mieli z DMC jakie mnie interesowało.

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.