Skocz do zawartości

Rozmowy Zlotowe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.. A może by tak połączyć Majówkę U Sikory ze zlotem?? 

To tylko taka luźna myśl, ale widzę, że tu słaba frekfencja. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że większość ma bliżej do Sikory. Sporo osób z okolic Wrocławia itp.

Fajnie jak byśmy spotkali się wszyscy razem - Atrakcje zaplanowane na zlot też mogą być zorganizowane w niedźwiadach - pasowanie itp. 

 

Tak jak pisałem - to tylko luźna myśl i proszę mnie nie atakować :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 20:26, DannyTeam napisał:

Cześć wszystkim.. A może by tak połączyć Majówkę U Sikory ze zlotem?? 

To tylko taka luźna myśl, ale widzę, że tu słaba frekfencja. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że większość ma bliżej do Sikory. Sporo osób z okolic Wrocławia itp.

Fajnie jak byśmy spotkali się wszyscy razem - Atrakcje zaplanowane na zlot też mogą być zorganizowane w niedźwiadach - pasowanie itp. 

 

Tak jak pisałem - to tylko luźna myśl i proszę mnie nie atakować :)  

Cześć :)

Spoko, nikt nic Ci nie ma złe :)

Zlot Karawaning.pl ma pewne konkretne zasady i dlatego też my się podjęliśmy się jego organizacji.

Masz rację, frekwencja jest "mizerna" jak dotychczas, ale mamy jeszcze czas :)

Jak Kolega Comsio pisze, jest wybór :yay:

Sytuacja taka na pewno też wzbudzi pewne przemyślenia na przyszłość.

Życzę udanego wypoczynku w Niedźwiadach i ewentualnie Zapraszamy do nas,

bo weekend jest długi :przyczepa:

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał Visitor...zlot ogólnopolski to nie klasyczne spotkanie...

W tamtym roku była impreza u Sikory... fajnie jak kolejny zlot jest gdzieś indziej - komuś dalej ale innym bliżej... to odwieczny problem...

Dla mnie akurat majówka to czas związany z rodziną i interesami, ciężko to pogodzić jeszcze z klubem...ale na kilku zlotach ogólnopolskich byłem (chociaż na chwilę) mimo że chyba na wszystkie miałem powyżej 300km (oprócz Podlesic, chociaż tam prawie dostałem nagrodę za największa odległość na zlot ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o dopisanie załogi MMMS 2+2. Termin od 27 - 29.04 w sumie dwie, max 3 noce. 
(wcześniej jako Gofrik jeździliśmy z załogą Zbireg  )
PS. Misio - jeśli to Ty - od Wartburga - tu baron-szeroki z Poznania z niewiadówką
PS. 2. Będzie już ktoś z Was od 27? 

Będę od 26


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powolniak przypomnij się o naklejce jak już będzie odpowiedni wątek (bo mogę zapomnieć- na zwiedzanie Chełmna już Was zapisałem).

 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani kto z ekipy posiada i gra na gitarze ?

Ja gitarre zabieram i jakoś tam zagram oraz coś zaśpiewam przy ognisku - jak pozwolicię :dzieki:.

W planie są jakby 2 ogniska, z tym że 2 dnia ma być też potańcówka,

na której ewentualnie zagram, więc wtedy przy ognisku mnie nie będzie.

Bardzo Proszę , kto ma - niech da sygnał - czy ..... :gitara:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś karaoke da się zorganizować przy okazji potańcówki ?

Dobry pomysł tylko ja nie mam własnego rzutnika jakby ktoś
przytargał taki rzutnik z HDMITo możemy Mam dość dużo plików midi z karaoke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono ave, czytam czytam ale niestety nieudaje się żony zbajerowac, a zapowiada się zlocik ciekawie, chociaż mój pierwszy by był, może na następny się uda dołączyć, w majowke pierwszy wyjazd z moim m4 blisko bo tylko nad  jeż. Białe Gostynin, zobaczymy czy przypadnie 7 miesięcznej córci, pozdrowki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono ave, czytam czytam ale niestety nieudaje się żony zbajerowac, a zapowiada się zlocik ciekawie, chociaż mój pierwszy by był, może na następny się uda dołączyć, w majowke pierwszy wyjazd z moim m4 blisko bo tylko nad  jeż. Białe Gostynin, zobaczymy czy przypadnie 7 miesięcznej córci, pozdrowki. 

Witaj Serdecznie Zapraszamy

A jakby coś to jestemDojechałem wczoraj wieczorem10702a3ae3a92ea2853501727aab5e35.jpg&key=e4e989e17054be4989db43015d024f6268c053a602ae410d6bd95a37a26251e6

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalkf6601ca78702b41bec24ae423688e533.jpg&key=dbe0366eb666ee3d66fb4444ee2c9c5514906898052926867c2d496679a69741

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

37f123bd9a6111fedb60558194df313e.jpg&key=2f2632f6c3c9d7f783dfa5d77718a05bca0e25ee146f5a141b1d9462a8cc1619

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dacedd463e950e84df76063991cc3700.jpg&key=4ee57f6faa86be5ec43c82e6d63c3c471bb879a369446122c9a87b8f967665bf

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.