Skocz do zawartości

Wielka Majówka „U Sikory” Niedźwiady Małe - 2019


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2019 o 19:12, irkoski napisał:

Wiem, że kilka osób postawiło już przyczepy na majówkę. Prośba moja jest żeby ustawiać się rozsądnie, może być ciasno , ale musi być miło :D. Tym którzy chcą troszkę zacisza, polecam ustawiać się w choinkach ( nie przy wiacie ). 

Witam wszystkich, po rozmowie z Panem Piotrem wiem, że stoi już 20 przyczep. Zapisywałem się przy 50-sięciu kilku załogach obecnie jest już 109 i zaczynam się zastanawiać czy wszyscy się zmieścimy. Zadzwoniłem więc do właściciela, Pan Piotr mnie zapewnił, że tak. Chciałbym w tym miejscu zaapelować do organizatorów i nas wszystkich abyśmy ustawiali przyczepę z głową i myślą aby ten co dojedzie później też się zmieścił. Pewnie będziemy stać dyszel w dyszel ale liczę na zajefajną atmosferę. :) Informacyjnie dla tych co jeszcze nie byli ( w tym Ja) do dyspozycji jest 8 prysznicy, 10 kibelków i warto zabrać dłuższy przewód zasilający. 

PS. Proszę mnie dopisać do listy na przegląd gazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, roadwarrior23 napisał:

Witam wszystkich, po rozmowie z Panem Piotrem wiem, że stoi już 20 przyczep. Zapisywałem się przy 50-sięciu kilku załogach obecnie jest już 109 i zaczynam się zastanawiać czy wszyscy się zmieścimy. Zadzwoniłem więc do właściciela, Pan Piotr mnie zapewnił, że tak. Chciałbym w tym miejscu zaapelować do organizatorów i nas wszystkich abyśmy ustawiali przyczepę z głową i myślą aby ten co dojedzie później też się zmieścił. Pewnie będziemy stać dyszel w dyszel ale liczę na zajefajną atmosferę. :) Informacyjnie dla tych co jeszcze nie byli ( w tym Ja) do dyspozycji jest 8 prysznicy, 10 kibelków i warto zabrać dłuższy przewód zasilający. 

PS. Proszę mnie dopisać do listy na przegląd gazowy.

Kolego nie ma się co martwić na zapas ;) na ogólnopolskim zlocie w zeszłym roku było zapisanych 106 ekip  i nie było tragedii. Pamiętam, że dojechałem wtedy 2-go popołudniu i znalazłem miejsce bez problemu. 

W najgorszym wypadku przy wieździe na pole jest wieeeelllkkkii plac, ale to już musiałoby nas być ze 200 załóg żeby trzeba było tam stać ;)

Bedzie git ;) Widzimy się na miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 08:36, irkoski napisał:

Gdybyście chcieli i by się przydało to mogę zorganizować gitarę elektryczną i piecyk 

No sam nie wiem zawsze akustycznie sobie pogrywamy a po kilku piwach to już nawet gitara nie przeszkadza 

Witaj Irku z przykrością musimy zwolnić nasze 64 miejsce na liście niestety ważne powody rodzinne nie pozwalają przyjechać, mam nadzieję że będziecie się świetnie bawić, szkoda że nie możemy razem pospiewac przy ognisku, pozdrawiamy i życzymy udanej majówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtekns napisał:

 Zależało by mi na rejsie w piątek !!  Zapisany jestem na sobotę 2 osoby . czy ktoś chętny na zamiankę ??

Zapisałem Was na piątek, z Sylwkiem się dogadamy :) .

7 godzin temu, Wen napisał:

Wen 2+2 (Zosia 13+ Olek 7)

Zapisałem Was na poz. 64 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.