Skocz do zawartości

Tylicz-Bardejov-Presov


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Marcin_G napisał:

Pierwsze parę km tuż za granicą SK-HU w stronę Miskolca - dramat. Tarka taka, że plomby z zębów wypadają. Zulos pisze, że się poprawiło w ostatnich miesiącach. No oby, bo naprawdę żal sprzętu i trzeba jechać wolniej. Ale generalnie poza tym krótkim odcinkiem mogę śmiało polecić trasę. 

Poprawili tylko tych kilkaset metrów, gdzie było ograniczenie do 20 km/h (czy tez 30 - nie pamiętam, ale z cepką więcej jak 20 nie pojechałeś;-). Reszta - przynajmniej na II połowę sierpnia pozostała jaka była, ale już powiedzmy to "przyzwoita":-)

Myślę, że nie będą tej trasy specjalnie remontować, bo planują zapewne ciągnąć dalej ekspresówkę do Miskolca. Tylko nie wiem, czy będzie szła całkiem nową trasą, czy właśnie po obecnej, co zapewne przełożyłoby się na znaczne utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie naprawiali jej bo miała być ekspresówka konsekwentnie od kilkunastu lat...:-)

Dlatego prędzej spodziewałbym się krytyki PiSu w TVP, niż poprawy tej drogi, więc moje zaskoczenie w zeszłym roku było gigantyczne, jak ten najgorszy (kilkusetmetrowy) kawałek jednak poprawili.

Poza tym nie wiem, czy ta nowa ekspresówka nie będzie - przynajmniej w części iść po starej drodze, a tym samym czy nie należy spodziewać się utrudnień. Może ktoś wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś jechał może tą trasą - a konkretnie od Kosic do Miskolca w tym roku?

Wujek Gugl usilnie pokazuje jakiś absurdalny objazd, żeby uniknąć opłat - była o tym mowa w wątku "Trasa na Bogacs".

Wynika z tego, że wujek przestał widzieć "starą" trasę do granicy (droga nr 17), równoległą do płatnego, ekspresowego odcinka E71.

Problemem wg wujka jest sam odcinek przy granicy - tak jak by był wyłączony z ruchu.

Czy ktoś może wyjaśnić, czy tam coś się faktycznie zadziało w tym roku, czy po prostu wujek świruje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

Czy ktoś może wyjaśnić, czy tam coś się faktycznie zadziało w tym roku, czy po prostu wujek świruje??

nic się nie stało, tak jak pisałem w wątku obok, google nie widzi przejścia (albo odcinka na samym przejściu) jak dasz opcje omijaj płatne

w maju przejechałem normalnie starą drogą, z info uzyskanych na stacji oraz po sprawdzeniu mapki dróg płatnych na Węgrzech w 2019 

odcinek jest bezpłatny i nie potrzeba winiety na te kilkaset metrów ekspresówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.