Skocz do zawartości

opłaty za parkowanie ELCAMP_Krakow


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Ne terenie firmy Elcamp w Kralowie można parkować przyczepy, campery i inne pojazdy. Skorzystałem z tej usługi bo warunki były dość atrakcyjne - opłata miesięczna przez pierwszych 6 miesięcy 120 PLN , potem przy przedłużeniu umowy 100,00 PLN/miesięcznie. Dziś dotałem wesołego maila, że wszystko się zmienia i rozwija i od pierwszego maja cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne terenie firmy Elcamp w Kralowie można parkować przyczepy, campery i inne pojazdy. Skorzystałem z tej usługi bo warunki były dość atrakcyjne - opłata miesięczna przez pierwszych 6 miesięcy 120 PLN , potem przy przedłużeniu umowy 100,00 PLN/miesięcznie. Dziś dotałem wesołego maila, że wszystko się zmienia i rozwija i od pierwszego maja cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.
Eee to przecież na pierwszym lepszym parkingu strzeżonym będzie taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, firma rozwija się z każdej strony, gdzie tylko się nie spojrzy. Może nawet telefony już odbierają. Rok temu było tam w lutym pełno, moja przyczepa na serwisie stała na środku trawnika. 

Na ich miejscu też wolałbym trzymać swoje pojazdy (np nowe) niż zarabiać na najmie placu. Cena zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacek00 napisał:
28 minut temu, pawel1966 napisał:
Ne terenie firmy Elcamp w Kralowie można parkować przyczepy, campery i inne pojazdy. Skorzystałem z tej usługi bo warunki były dość atrakcyjne - opłata miesięczna przez pierwszych 6 miesięcy 120 PLN , potem przy przedłużeniu umowy 100,00 PLN/miesięcznie. Dziś dotałem wesołego maila, że wszystko się zmienia i rozwija i od pierwszego maja cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.

Eee to przecież na pierwszym lepszym parkingu strzeżonym będzie taniej

:) to oczywiste....ale jak widać...inflacja szaleje. podwyżka to jakieś 300 %:) Jutro przejrzę umowę - bo do pierwszego maja pozostały jakieś dwa miesiące a nie pamiętam ile mają obydwie strony na zmianę warunków lub rozwiązanie umowy.

 

7 minut temu, maarec napisał:

Niestety, firma rozwija się z każdej strony, gdzie tylko się nie spojrzy. Może nawet telefony już odbierają. Rok temu było tam w lutym pełno, moja przyczepa na serwisie stała na środku trawnika. 

Na ich miejscu też wolałbym trzymać swoje pojazdy (np nowe) niż zarabiać na najmie placu. Cena zaporowa.

Miejsca parkingowe są na trawniku. wilgoć okropna dlatego podłożyłem geowłokninę i spód przyczepy jest suchy. Myslę, że tak jak napisałeś mają inne plany wykorzystania miejsca dlatego tak drastycznie podnieśli cenę. Stoi tam kilkanaście przyczep i camperów. Ja mam swoje miejsce więc oczywiście się stamtąd wyniosę

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

 cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.

Chyba kogoś tam po.......  u mnie na parkingu wołają 150zł :P To już mi się wydaje dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacekzoo napisał:

Ja nie kumam takiej polityki, zamiast po ludzku napisać, wypad bo czyścimy plac to bawią się w takie podchody. Po co to z ludzi debili robić?

Bo może tak jest łatwiej aby na umowie nie popłynąć. Może nie mogą ot tak zerwać umów i wywalić ludzi bez konsekwencji, ale mogą podwyższyć cenę dowolnie i w ten sposób "poprosić" ludzi o wyprowadzkę. Zakładam oczywiście że są tam umowy a nie zwykłe świstki papieru jak na normalnych parkingach.

Pocieszające jest że firma karawaningowa się rozrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel1966 napisał:

:) to oczywiste....ale jak widać...inflacja szaleje. podwyżka to jakieś 300 %:) Jutro przejrzę umowę - 

Są po prostu trendy. Opłata za parkowanie w centrum Krak(g)ówna rośnie z 3 zł do 8 zł to u nich podobnie :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja będę tam stał (znaczy parkował- bo mam nadzieję, że sezon rozpoczniemy wcześniej) do 1 maja. A może...załatwimy OC AC przy okazji? będziesz miał chwilę czasu? oczywiście oprócz interesów miło będzie się poznać

 

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

 ja będę tam stał (znaczy parkował- bo mam nadzieję, że sezon rozpoczniemy wcześniej) do 1 maja. A może...załatwimy OC AC przy okazji? będziesz miał chwilę czasu? oczywiście oprócz interesów miło będzie się poznać

 

To zawsze da się zrobić, przegląd gwarancyjny muszę zrobić, niby do kwietnia ale kilka miesięcy można przeciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.