Jump to content

Edit History

pawel1966

pawel1966

14 minut temu, jacek00 napisał:
28 minut temu, pawel1966 napisał:
Ne terenie firmy Elcamp w Kralowie można parkować przyczepy, campery i inne pojazdy. Skorzystałem z tej usługi bo warunki były dość atrakcyjne - opłata miesięczna przez pierwszych 6 miesięcy 120 PLN , potem przy przedłużeniu umowy 100,00 PLN/miesięcznie. Dziś dotałem wesołego maila, że wszystko się zmienia i rozwija i od pierwszego maja cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.

Eee to przecież na pierwszym lepszym parkingu strzeżonym będzie taniej

:) to oczywiste....ale jak widać...inflacja szaleje. podwyżka to jakieś 300 %:) Jutro przejrzę umowę - bo do pierwszego maja pozostały jakieś dwa miesiące a nie pamiętam ile mają obydwie strony na zmianę warunków lub rozwiązanie umowy.

7 minut temu, maarec napisał:

Niestety, firma rozwija się z każdej strony, gdzie tylko się nie spojrzy. Może nawet telefony już odbierają. Rok temu było tam w lutym pełno, moja przyczepa na serwisie stała na środku trawnika. 

Na ich miejscu też wolałbym trzymać swoje pojazdy (np nowe) niż zarabiać na najmie placu. Cena zaporowa.

Miejsca parkingowe są na trawniku. wilgoć okropna dlatego podłożyłem geowłokninę i spód przyczepy jest suchy. Myslę, że tak jak napisałeś mają inne plany wykorzystania miejsca dlatego tak drastycznie podnieśli cenę. Stoi tam kilkanaście przyczep i camperów. Ja mam swoje miejsce więc oczywiście się stamtąd wyniosę

pawel1966

pawel1966

4 minuty temu, jacek00 napisał:
18 minut temu, pawel1966 napisał:
Ne terenie firmy Elcamp w Kralowie można parkować przyczepy, campery i inne pojazdy. Skorzystałem z tej usługi bo warunki były dość atrakcyjne - opłata miesięczna przez pierwszych 6 miesięcy 120 PLN , potem przy przedłużeniu umowy 100,00 PLN/miesięcznie. Dziś dotałem wesołego maila, że wszystko się zmienia i rozwija i od pierwszego maja cena za postój będzie wynosić 350 PLN/miesięcznie:) to tylko taka informacja dla zainteresowanych usługą parkingową ne ternie Elcampu.

Eee to przecież na pierwszym lepszym parkingu strzeżonym będzie taniej

:) to oczywiste....ale jak widać...inflacja szaleje. podwyżka to jakieś 300 %:) Jutro przejrzę umowę - bo do pierwszego maja pozostały jakieś dwa miesiące a nie pamiętam ile mają obydwie strony na zmianę warunków lub rozwiązanie umowy.

Teraz, maarec napisał:

Niestety, firma rozwija się z każdej strony, gdzie tylko się nie spojrzy. Może nawet telefony już odbierają. Rok temu było tam w lutym pełno, moja przyczepa na serwisie stała na środku trawnika. 

Na ich miejscu też wolałbym trzymać swoje pojazdy (np nowe) niż zarabiać na najmie placu. Cena zaporowa.

Miejszcza parkingowe są na trawniku. wilgoć okropna dlatego podłożyłem geowłokninę i spód przyczepy jest suchy. Myslę, że tak jak napisałeś mają inne plany wylrzystania miejsca dlatego tak drastycznie podnieśli cenę. Stoi tam kilkanaście przyczep i camperów. Ja mam swoje miejsce więc oczywiście się stamtąd wyniosę

• Create New...