Skocz do zawartości

oglądałem pierwszą przyczepę proszę o pomoc


Artex0

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2019 o 22:24, lucskywalker napisał:

Witam, 

Bardzo mi miło czytać komentarze na temat mojej przyczepki :)

(...)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

uwagi o kontestatorach - Polak 100 razy woli kupić 30 letniego passata od Niemca że 80 tyś. przebiegiem (który płakał jak oddawał oczywiście) niż 5 latka że 150 tyś. Z udokumentowany o 1000 zł droższego, więc nie mogą dziwić krytyczne uwagi....

Nie przejmuj się- laik nie doceni, kupi gó..no od handlarza i będzie odkrywał na czym faktycznie polega różnica między zapachem starych mebli, a stęchlizną.

A zadbana przyczepka z udokumentowaną naprawą i tak się sprzeda..... niech tylko zrobi się  cieplej.

My też pozdrawiamy.

 

Ps. Nam laikom  trafiło się w ubiegłym roku, jak ślepej kurze.....

Dobra przyczepą, a i tak jest w czym grzebać i znalazło się coś co trzeba było uszczelnić. 

Tylko przecież to nie nowizna z salonu za stówkę, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Funiaki napisał:

 

Tylko przecież to nie nowizna z salonu za stówkę, prawda?

nowizny też mają przecieki, jak diler dostaje budę na plac sprawdza wilgotnościomierzem, niejednokrotnie zdarzają się przecieki i są naprawiane. takie info dostałem w w knausie we wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

nowizny też mają przecieki, jak diler dostaje budę na plac sprawdza wilgotnościomierzem, niejednokrotnie zdarzają się przecieki i są naprawiane. takie info dostałem w w knausie we wrocławiu

No to tym bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w zasadzie to nie przejmuje się, tylko smutne jest to, że większość myśli inaczej niż my tu na forum, w szczególności "świeżaki", myśląc , że jak zwiększą pułap cenowy to kupią już tą wymarzoną, pachnącą malinkę, co oczywiście wszyscy wiemy że jest tak ułudne, że może się  strasznie zemścić. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś wykazuję tak jak ja inicjatywę współpracy, pokazuje zdjęcia i chce współpracować to z  jest to rzetelne, przynajmniej ja tak oceniam ludzi, jeśli ktoś mierzy każdego jedna miara i mysli statystycznie że druga osoba chce mu wcisnąć kit to niestety , ale musi taka osoba kupić przyczepę nową.

Przyczepa była u nas używana przez 4 lata, nie ma żadnych zacieków NIGDZIE! , nadgniły ma tylko róg od kapinosa..jest naprawdę konkretnie doinwestowana, połowa rzeczy nowa.... ale dla osób tzw. nie kumatych jest to oferta która będą odrzucać.  Istnienie jednak handlarzy-profesjonalistów-oszustów jest już pomijane.... ważne że tam już się niczego nie znajdzie bo jest tak zkamuflowane,że potencjalny kupujący nie ma prawa się o tym dowiedzieć i się NIE DOWIE. Profesjonalny handlarz nie jest filantropem ! On z tego, żyję, więc siłą rzeczy musi kupic taniej, żeby zarobić, a ja nie zarabiam. Tak działają profesjonalni... złodzieje, oszuści i wszelkiej maści nieuczciwi ludzie. Ja natomiast ukrywać nie zamierzam nic , jak każdy tu z nas tez mam pracę, która jednak nie polega na pucowaniu przyczep pod sprzedaż, (lektor). To tyle.. ku pokrzepieniu serc tych którzy się zastanawiają czy warto czy nie warto - Warto.

Edytowane przez lucskywalker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyczepa sprzedana, więc ludzie którzy myślą normalnie i sensownie jak Pan który ją ode mnie kupił wie, że to była okazja. Panu Adrianowi  i  drugiemu Panu z forum który był i oglądał moja przyczepę a następnie który to wystawił mi opinie, ( innemu forumowiczowi  ze śląska który był tą przyczepa zainteresowany) , że niby materace są do wymiany - więc się nie opłaca...( co  jest oczywiście BZDURĄ !!!  materace wyglądaja bardzo ładnie !! ) -  wypada jedynie pogratulować słuchania"madrych doradców z forum".... Człowiek który ja kupił wie , że kupił przyczepę mega doinwestowana i w dobrym stanie, po naprawie tego ubytku, ubytek został  wypełniony drewnem, zabezpieczony pokostem oraz sklejka  i jest to naprawa na kolejne 20 lat bezstresowego użytkowania tej przyczepy. Dziwi mnie jedynie podejście ludzi którzy słuchając idiotów nasłuchali , bądź też naczytali się głupstw, i doszukując się u mnie oszustwa nie chcieli jej kupić......MAKABRA. Pozdrawiam myślących sensownie i z normalnym podejściem. Pasjonaci teorii spiskowych są zawiedzeni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.