Skocz do zawartości

oglądałem pierwszą przyczepę proszę o pomoc


Artex0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

tak jak w tytule dziś oglądałem pierwszą przyczepkę w swoim życiu był to Dethleffs Edition 92r cena dość chyba wysoka 13600, właściciel zapewnia że o przyczepkę dbał i takie też wrażenie ta przyczepka robi, w środku nie widać w narożnikach odbarwień, zacieków czy wykwitów  jest czysto i twardo, podłoga twarda nie pracuje a ważę dobrze ponad 100kg, sprzęty działają, ośka po regeneracji zakonserwowana, ogólnie wrażenia pozytywne, poprosiłem moją drugą połówkę o wąchanie ponieważ u mnie nos nieczynny,  żona stwierdziła że jeśli tak mocno się zaciągnęła to minimalnie poczuła strych swojej babci. Przechodząc do sedna oględziny od spodu wypadły dobrze powłoka zabezpieczająca sklejkę podłogi wydaje się być stara może nawet fabryczna w niektórych miejscach pofałdowana i widać sklejkę więc na pewno te miejsca do konserwacji ale nic złego tam się nie działo kolor drewna naturalny i samo drewno twarde, i na sam koniec sprawdzam narożnik lewy tył wspomniana powłoka odstaje palec i miękko, próba odchylenia tej powłoki nie skuteczna bo czarna masa uszczelniająca fabryczna chyba przytrzymuje tą powłokę, po poinformowaniu sprzedającego że znalazłem coś takiego i chciałbym zajrzeć co tam widać sprzedający daje cieniutki śrubokręcik i razem zaglądamy pod powłokę konserwującą, okazuje się że sklejka spróchniała na powierzchni około 4X3cm, jako że to narożnik są tam belki konstrukcji budki raczej twarde chodź pod palcami czuć że mokre. teraz pytanie czy powinienem skreślić tą budkę??? Czy może podjechać w sobotę do właściciela i obejrzeć dokładnie co i jak bo sprzedający mówi że w sobotę będzie dalej pruł to że zobaczyć jak daleko ta wilgoć spenetrowała, może Wiecie jaka jest technologia naprawy i jaki może być koszt???

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi dla zainteresowanych link do budki poniżej

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-edition-solar-film-CID5-IDyFQHY.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dethleffs'a dużo starszego i zdecydowanie słabiej wyposażonego ale jestem bardzo zadowolony z jakości jaką prezentuje marka. Budka jest po dwóch naprawionych nieszczelnościach z tyłu zaciek przy oknie i z przodu w bakiście (drewno podgnite ale oczyszczone, wysuszone i zakonserwowane i tak już parę lat bez zmian).

To co mnie by bardziej niepokoiło to zapach "strychu".

Zdecydowanie warto podjechać i zobaczyć źródło i skalę zalania jeśli właściciel będzie "pruł", może to jak u mnie drobiazg.

Cena nie jest straszna, gdybym do mojej ceny dołożył zbiorniki, podgrzewanie wody i fotowoltaikę (rozumiem, że jest w zestawie aku) to było by podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedz, to ja chyba do soboty spróbuje obejrzeć ze dwie, trzy budki w okolicy żeby mieć jakiekolwiek odniesienie i pojadę obejrzeć jak będzie wyglądało to dalej, tym bardziej że z moim skromnym budżetem to muszę się liczyć że budka nie będzie idealna i ze współczesnym wzornictwem, Właściciel budki gorąco mnie na tą sobotę zaprasza abym obejrzał co tam się dzieje i to chyba jest ostania szansa tej budki na dalsze życie, bo on twierdzi że to zrobi w sobotę, a to chyba trzeba rozdłubać zostawić do wyschnięcia zaimpregnować itd., a jeżeli On to zrobi w sobotę to chyba uśmierci tą budę poprawcie mnie jeśli się mylę. Bateryjkę sprzedający zabiera do nowej przyczepki która zaparkowana jest obok, pewnie to samo było by z samy panelem gdyby nie fakt że robiąc to pod siebie Sprzedający nie chciał niszczyć poszycia i panel został jakimś super hiper klejem przyklejony do dachu.

Jaka tam siedzi oś nie wiem, bo tutaj wilgoć zdominowała sytuacje a dokumentacja fotograficzna operacji z osią też nie daje jasnej odpowiedzi jest fotka zdejmowania osi czarnej brudnej itd. ale z montażu fotek niema a pod przyczepką siedzi ładna czerwona oś oczywiście zapytam o tą ośkę czy to nowa czy po regeneracji.

Podobnie jak Kolegę mnie również niepokoi zapach strychu, i wyraźna presja Sprzedającego na sprzedaż pytanie tylko w tej presji chodzi o odzyskanie zamrożonych środków finasowych czy o pozbycie się problemu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma presje to niech zejdzie z ceny. Ja na Twoim miejscu obejrzał bym jeszcze kilka innych przyczep dla porównania. Nie śpiesz się, jeszcze zdążysz kupić. Jednocześnie monitorowal bym naprawę tej przyczepy. Gdybym się na nią decydował to napewno chciałbym aby sprzedający opuścił cenę myślę, że za 11000. Podstawa do negocjacji to przeciek i naprawa, wiek budki, oraz brak akumulatora. Sprawdziłes czy wszystko działa jak grzanie wody, pompki, 12v, lodówka, toaleta, piecyk, szyby?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to w zaistniałej sytuacji cena jest kwestią otwartą i sprzedający ma tego świadomość, co do zakupu to tak jak wspominałem wyżej ta przyczepka będzie warta rozważenia tylko do soboty potem to już chyba będzie po ptakach bo on to chce w sobotę oczyścić i od razu zakleić i puścić w świat bez suszenia to chyba bomba z opóźnionym zapłonem, no chyba że jest dostępna jakaś chemia która wiążę wilgoć w drewnie i taki sposób naprawy jest dopuszczalny ale mocno w to nie wierzę. Sprzęt jest ok co szybami są całe nie rozwarstwione nie bardzo wiem na co zwracać jeszcze uwagę w przypadku szyb. obawiam się że nawet będąc przy budce w sobotę mam za małe doświadczenie żeby odważyć i w odpowiednim momencie powiedzieć stop nic nie klej ja to biorę i wykonać naprawę we własnym zakresie...

dziękuję za wszystkie podpowiedzi i zobaczymy jak sprawa się potoczy są jeszcze dwa dni na poczytanie i przemyślenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artex0 napisał:

Podobnie jak Kolegę mnie również niepokoi zapach strychu, 

Trzeba rozróżnić: zapach strychu / starych mebli ( dobry ) od zapachu piwnicy ( dyskwalifikujący )

Budka jest z 92r. więc nie oczekuj zapachu nowości. 

Co do zawilgocenia - jeżeli problem idzie z góry żadne pacykowanie, tym bardziej na mokre nie pomoże. I tak za chwilę wróci z dużo poważniejszymi skutkami.

Jeżeli zawilgocenie jest problemem podciekania wody ze ściany na podłogę, wtedy można by to w łatwy sposób naprawić. Ale najpierw trzeba wysuszyć lub usunąć wilgotne drewno.

Bez fotek ciężko coś więcej powiedzieć.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuje Wszystkim za sugestie i rady

Właśnie dostałem info od właściciela że troszkę tam dłubał i zdrowe drewno nie odbarwione drewno jest po około 5-6 cm. Fotki już do mnie doleciały, nie wiem co o tym myśleć... a w dodatku należało by chyba dalej pruć i patrzeć jak tam beleczki konstrukcji nośnej które nie wątpliwie tam są bo to narożnik przyczepy 

IMG-20190221-WA0000.jpg

IMG-20190221-WA0001.jpg

IMG-20190221-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsze zdjęcie i cena 11600. beleczek narożnika nie ma da się to sensownie naprawić ??teoretycznie naprawa nie duża ale czy może to wpłynąć na sztywność konstrukcji, przenoszenie drgań itd.??

 

IMG-20190223-WA0000.jpg

Edytowane przez Artex0 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artex0 napisał:

najnowsze zdjęcie i cena 11600. beleczek narożnika nie ma da się to sensownie naprawić ??

 

Tak jak pisałem. Jeżeli to zaciek zewnętrzny ze ściany to naprawa jest dosyć prosta jeśli posiadasz zdolności manualne i trochę narzędzi.

Tu masz do pooglądania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Bardzo mi miło czytać komentarze na temat mojej przyczepki :)

Tym samym Pan Arek wie, że jestem forumowiczem i nie zamierzam nic przed nim ukryć i po pierwsze chciałbym rozwiać dywagacje na temat presji.... nie mam presji sprzedania rzekomego "bubla" itd... tylko kupiliśmy kolejna przyczepkę i nie widzę sensu , aby na podwórku (w dodatku na podwórku które nie należy do mnie a do mojej cioci) stały 2 przyczepy stąd powód. Jednakowoż chciałbym podkreślić , że nie płace cioci myta za trzymanie przyczepy więc nie mam presji by ja sprzedać poniżej progu jaki sobie wyznaczyłem.

O tym mankamencie nie wiedziałem, gdybym  wiedział to bym o tym wspomniał w filmie. Kolejna sprawa, to to niech każdy się wypowie rzetelnie ile taka przyczepa w takiej konfiguracji powinna kosztować ..... przyczepa nie ma nigdzie zacieków, ani jakiś purchli a zapach jest to zwyczajnie zapach starych mebli SIC !  W przyczepie nie ma GRZYBA i nie daje po nosie  piwnicą ! osobiście  uważam , że zapach  starych mebelków tworzy swój oryginalny klimat. ( wiadomo pewnie koleś  pisze bo chce sprzedać....... pomyślicie)

W przyczepce wcale nie ma tragedii.... w tym momencie jako jedyny  nie teoretyzuje tylko piszę fakty, ponieważ w sobotę  z tatem dłutowaliśmy narożnik i mogę tyle powiedzieć że zaciek był od dołu przyczepy z uwagi na zagiętą blachę kapinosa który de facto sam w sobie i tak jest za krótki trochę i stąd nadgnicie. Będzie to na dniach wyborowane i  wszystko opracowane, udokumentowane w postaci zdjęć i filmów tak , aby każdy na forum miał pewność, że nie będzie to jakiś bubel. Zanim zostanie coś odbudowywane, będzie to wszystko porządnie wysuszone !

Odnośnie regeneracji osi AL-KO Delta , jak forumowicze pisali, jest to najlepsza oś jaka mogła zostać tam włożona, posiadam, zdjęcia z przebiegu regeneracji osi zarówno jak i film do wglądu. regeneracja przeprowadzana w Kaliszu.

Nie zgadzam się z kolega bolek830 , który twierdzi, że cena winna zostać obniżona o kilka tyś . A to z jakiego powodu ? z powodu naprawy ? Ktoś powinien się cieszyć z naprawy....

Cena powinna zostać obniżona o kilka tyś wtedy tylko kiedy takie coś widzimy u kogoś kto jest jakimś handlarzem, pośrednikiem albo jakimś innym symulantem, czyli takiej przyczepy o której NIC NIE WIEMY ponieważ kiedy NIC nie wiemy to podejmujemy ryzyko, a tutaj ryzyka nie będzie bo zamierzam pokazać co tam się dzieje. Wiec , albo ktoś się zdecyduje na zakup, jeśli  odpowiada komuś przyczepa nie zniszczona i  dofinansowana/doinwestowana albo nie.  

Przyczepka będzie się przewijać w środowisku karawaningowym tu na forum to chyba jest to najlepsza rekomendacja dla kupujących ją w przyszłości co było w niej robione i w jaki sposób ?? Wolałbym taką kupić niż kupić taką o której nic nie wiem....

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-z-napedem-CID5-IDxpSXr.html

Proszę porównać przyczepę od handlarza do mojej. przyczepa identyczna jak moja z tym, że nie wiadomo jakie tam mogą kwiatki wyskoczyć i nie ma np. ciepłej wody, koszt całej  instalacji zarówno w kuchni jak i łazience jak i zakupu nowej TRUMY TT2 niski raczej nie będzie.

Nie  widzę również anteny TV, u mnie jest oryginalna instalacja wraz z wysuwanym masztem.

Sprzedający nic nie pisze o przedsionku a skoro to handlowiec, to o tym by napisał, gdyż przedsionek z reguły jest dużym atutem.

Nie ma nowych opon a to koszt 1000 zł pewnie opony sa z prawie idealnym jeszcze bieżnikiem jak to bywa zwykle w przyczepach, lecz pewnie bagatelizowany jest fakt że sa to opony 25 letnie.... a co tam.... ważne że bieżnik dobry, jak mi kiedyś jeden handlarz powiedział, kto tam na DOT patrzy...

Kran, kratka wentylacyjna od lodówki która mi pękła i jest nowa... to są rzeczy które nie kosztują 5 zł.

No i rzeczony solar który jest  solarem dedykowanym do przyczep kempingowych 19V a nie jak większość ma 36V i potrzeba drogich regulatorów MPPT.

Ile wynosi koszt nowej instalacji solarnej o mocy 175 W ?

Mój przydługawy wywód miał na celu obronę mojej tezy jakoby cena rzeczonej przyczepy miałaby zostać obniżana o kilka tysięcy.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.02.2019 o 22:24, lucskywalker napisał:

Witam, 

Bardzo mi miło czytać komentarze na temat mojej przyczepki :)

Tym samym Pan Arek wie, że jestem forumowiczem i nie zamierzam nic przed nim ukryć i po pierwsze chciałbym rozwiać dywagacje na temat presji.... nie mam presji sprzedania rzekomego "bubla" itd... tylko kupiliśmy kolejna przyczepkę i nie widzę sensu , aby na podwórku (w dodatku na podwórku które nie należy do mnie a do mojej cioci) stały 2 przyczepy stąd powód. Jednakowoż chciałbym podkreślić , że nie płace cioci myta za trzymanie przyczepy więc nie mam presji by ja sprzedać poniżej progu jaki sobie wyznaczyłem.

O tym mankamencie nie wiedziałem, gdybym  wiedział to bym o tym wspomniał w filmie. Kolejna sprawa, to to niech każdy się wypowie rzetelnie ile taka przyczepa w takiej konfiguracji powinna kosztować ..... przyczepa nie ma nigdzie zacieków, ani jakiś purchli a zapach jest to zwyczajnie zapach starych mebli SIC !  W przyczepie nie ma GRZYBA i nie daje po nosie  piwnicą ! osobiście  uważam , że zapach  starych mebelków tworzy swój oryginalny klimat. ( wiadomo pewnie koleś  pisze bo chce sprzedać....... pomyślicie)

W przyczepce wcale nie ma tragedii.... w tym momencie jako jedyny  nie teoretyzuje tylko piszę fakty, ponieważ w sobotę  z tatem dłutowaliśmy narożnik i mogę tyle powiedzieć że zaciek był od dołu przyczepy z uwagi na zagiętą blachę kapinosa który de facto sam w sobie i tak jest za krótki trochę i stąd nadgnicie. Będzie to na dniach wyborowane i  wszystko opracowane, udokumentowane w postaci zdjęć i filmów tak , aby każdy na forum miał pewność, że nie będzie to jakiś bubel. Zanim zostanie coś odbudowywane, będzie to wszystko porządnie wysuszone !

Odnośnie regeneracji osi AL-KO Delta , jak forumowicze pisali, jest to najlepsza oś jaka mogła zostać tam włożona, posiadam, zdjęcia z przebiegu regeneracji osi zarówno jak i film do wglądu. regeneracja przeprowadzana w Kaliszu.

Nie zgadzam się z kolega bolek830 , który twierdzi, że cena winna zostać obniżona o kilka tyś . A to z jakiego powodu ? z powodu naprawy ? Ktoś powinien się cieszyć z naprawy....

Cena powinna zostać obniżona o kilka tyś wtedy tylko kiedy takie coś widzimy u kogoś kto jest jakimś handlarzem, pośrednikiem albo jakimś innym symulantem, czyli takiej przyczepy o której NIC NIE WIEMY ponieważ kiedy NIC nie wiemy to podejmujemy ryzyko, a tutaj ryzyka nie będzie bo zamierzam pokazać co tam się dzieje. Wiec , albo ktoś się zdecyduje na zakup, jeśli  odpowiada komuś przyczepa nie zniszczona i  dofinansowana/doinwestowana albo nie.  

Przyczepka będzie się przewijać w środowisku karawaningowym tu na forum to chyba jest to najlepsza rekomendacja dla kupujących ją w przyszłości co było w niej robione i w jaki sposób ?? Wolałbym taką kupić niż kupić taką o której nic nie wiem....

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-z-napedem-CID5-IDxpSXr.html

Proszę porównać przyczepę od handlarza do mojej. przyczepa identyczna jak moja z tym, że nie wiadomo jakie tam mogą kwiatki wyskoczyć i nie ma np. ciepłej wody, koszt całej  instalacji zarówno w kuchni jak i łazience jak i zakupu nowej TRUMY TT2 niski raczej nie będzie.

Nie  widzę również anteny TV, u mnie jest oryginalna instalacja wraz z wysuwanym masztem.

Sprzedający nic nie pisze o przedsionku a skoro to handlowiec, to o tym by napisał, gdyż przedsionek z reguły jest dużym atutem.

Nie ma nowych opon a to koszt 1000 zł pewnie opony sa z prawie idealnym jeszcze bieżnikiem jak to bywa zwykle w przyczepach, lecz pewnie bagatelizowany jest fakt że sa to opony 25 letnie.... a co tam.... ważne że bieżnik dobry, jak mi kiedyś jeden handlarz powiedział, kto tam na DOT patrzy...

Kran, kratka wentylacyjna od lodówki która mi pękła i jest nowa... to są rzeczy które nie kosztują 5 zł.

No i rzeczony solar który jest  solarem dedykowanym do przyczep kempingowych 19V a nie jak większość ma 36V i potrzeba drogich regulatorów MPPT.

Ile wynosi koszt nowej instalacji solarnej o mocy 175 W ?

Mój przydługawy wywód miał na celu obronę mojej tezy jakoby cena rzeczonej przyczepy miałaby zostać obniżana o kilka tysięcy.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Jeśli chodzi o przyczepkę z linka to byłem i oglądałem, jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę coś tam na PW powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2019 o 22:24, lucskywalker napisał:

Witam, 

Bardzo mi miło czytać komentarze na temat mojej przyczepki :)

Tym samym Pan Arek wie, że jestem forumowiczem i nie zamierzam nic przed nim ukryć i po pierwsze chciałbym rozwiać dywagacje na temat presji.... nie mam presji sprzedania rzekomego "bubla" itd... tylko kupiliśmy kolejna przyczepkę i nie widzę sensu , aby na podwórku (w dodatku na podwórku które nie należy do mnie a do mojej cioci) stały 2 przyczepy stąd powód. Jednakowoż chciałbym podkreślić , że nie płace cioci myta za trzymanie przyczepy więc nie mam presji by ja sprzedać poniżej progu jaki sobie wyznaczyłem.

O tym mankamencie nie wiedziałem, gdybym  wiedział to bym o tym wspomniał w filmie. Kolejna sprawa, to to niech każdy się wypowie rzetelnie ile taka przyczepa w takiej konfiguracji powinna kosztować ..... przyczepa nie ma nigdzie zacieków, ani jakiś purchli a zapach jest to zwyczajnie zapach starych mebli SIC !  W przyczepie nie ma GRZYBA i nie daje po nosie  piwnicą ! osobiście  uważam , że zapach  starych mebelków tworzy swój oryginalny klimat. ( wiadomo pewnie koleś  pisze bo chce sprzedać....... pomyślicie)

W przyczepce wcale nie ma tragedii.... w tym momencie jako jedyny  nie teoretyzuje tylko piszę fakty, ponieważ w sobotę  z tatem dłutowaliśmy narożnik i mogę tyle powiedzieć że zaciek był od dołu przyczepy z uwagi na zagiętą blachę kapinosa który de facto sam w sobie i tak jest za krótki trochę i stąd nadgnicie. Będzie to na dniach wyborowane i  wszystko opracowane, udokumentowane w postaci zdjęć i filmów tak , aby każdy na forum miał pewność, że nie będzie to jakiś bubel. Zanim zostanie coś odbudowywane, będzie to wszystko porządnie wysuszone !

Odnośnie regeneracji osi AL-KO Delta , jak forumowicze pisali, jest to najlepsza oś jaka mogła zostać tam włożona, posiadam, zdjęcia z przebiegu regeneracji osi zarówno jak i film do wglądu. regeneracja przeprowadzana w Kaliszu.

Nie zgadzam się z kolega bolek830 , który twierdzi, że cena winna zostać obniżona o kilka tyś . A to z jakiego powodu ? z powodu naprawy ? Ktoś powinien się cieszyć z naprawy....

Cena powinna zostać obniżona o kilka tyś wtedy tylko kiedy takie coś widzimy u kogoś kto jest jakimś handlarzem, pośrednikiem albo jakimś innym symulantem, czyli takiej przyczepy o której NIC NIE WIEMY ponieważ kiedy NIC nie wiemy to podejmujemy ryzyko, a tutaj ryzyka nie będzie bo zamierzam pokazać co tam się dzieje. Wiec , albo ktoś się zdecyduje na zakup, jeśli  odpowiada komuś przyczepa nie zniszczona i  dofinansowana/doinwestowana albo nie.  

Przyczepka będzie się przewijać w środowisku karawaningowym tu na forum to chyba jest to najlepsza rekomendacja dla kupujących ją w przyszłości co było w niej robione i w jaki sposób ?? Wolałbym taką kupić niż kupić taką o której nic nie wiem....

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-z-napedem-CID5-IDxpSXr.html

Proszę porównać przyczepę od handlarza do mojej. przyczepa identyczna jak moja z tym, że nie wiadomo jakie tam mogą kwiatki wyskoczyć i nie ma np. ciepłej wody, koszt całej  instalacji zarówno w kuchni jak i łazience jak i zakupu nowej TRUMY TT2 niski raczej nie będzie.

Nie  widzę również anteny TV, u mnie jest oryginalna instalacja wraz z wysuwanym masztem.

Sprzedający nic nie pisze o przedsionku a skoro to handlowiec, to o tym by napisał, gdyż przedsionek z reguły jest dużym atutem.

Nie ma nowych opon a to koszt 1000 zł pewnie opony sa z prawie idealnym jeszcze bieżnikiem jak to bywa zwykle w przyczepach, lecz pewnie bagatelizowany jest fakt że sa to opony 25 letnie.... a co tam.... ważne że bieżnik dobry, jak mi kiedyś jeden handlarz powiedział, kto tam na DOT patrzy...

Kran, kratka wentylacyjna od lodówki która mi pękła i jest nowa... to są rzeczy które nie kosztują 5 zł.

No i rzeczony solar który jest  solarem dedykowanym do przyczep kempingowych 19V a nie jak większość ma 36V i potrzeba drogich regulatorów MPPT.

Ile wynosi koszt nowej instalacji solarnej o mocy 175 W ?

Mój przydługawy wywód miał na celu obronę mojej tezy jakoby cena rzeczonej przyczepy miałaby zostać obniżana o kilka tysięcy.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Czym Ty się przejmujesz? Zauważyłem że tu na forum panuje takie przekonanie że wszystko nie "forumowe" to złe i nie dobre. CIężko spodziewać się  po tak starej budce stanu perfekcyjnego. NIc nie ukrywasz, a z mojej perspektywy czasami można nie wiedzieć o pewnych rzeczach bo... skoro na wierzch nic nie wychodzi to znaczy że jest ok i tu nie masz się co tłumaczyć. Miałeś prawo nie wiedzieć, kupujący wstawił zdjęcia do oceny ale tak to tu jest... że każdy wkręt u obcej budy świadczy o powypadkowej hstorii:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.