Skocz do zawartości

Abbey piper światkempingow


Tomekomor

Rekomendowane odpowiedzi

Również podziwiam za odwagę, ale są tacy, którzy chwalą angielki. Dla mnie najgorszy wybór z możliwych, szczególnie jak patrzę na ten dach. Ale wybrałeś i niech Ci służy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blog na youtube "Kiki świat" bardzo fajna zresztą miła rodzina opowiada jak  kupiła przyczepę między innymi w odcinku "kupujemy przyczepę kempingową" w komisie   światkempingów ale nie jestem pewien czy to ten komis, ale a z kolei w  którymś tam  blog jest pokazany przeciekający sufit 

 

Edytowane przez samsam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnej odwagi, tylko świadomy wybór po obejrzeniu kilkunastu europejskich trupów w których nawet ciepła woda to jakiś luksus. A podłogi miękkie jak gąbka. Widziałem na żywo hobby, adrie i knausa z zaciekami na suficie. Myślę że nie tyle ważne jest czy to Anglia czy Niemcy tylko w jakim stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blog na youtube "Kiki świat" bardzo fajna zresztą miła rodzina opowiada jak  kupiła przyczepę między innymi w odcinku "kupujemy przyczepę kempingową" w komisie   światkempingów ale nie jestem pewien czy to ten komis, ale a z kolei w  którymś tam  blog jest pokazany przeciekający sufit 
 
Tak, Kiki tam kupił przyczepę. Kupił tam też przyczepę inny youtuber Kapitan Przyczepa. Przyczepa była zgniła, a miejsca zagrzybiałe były zamaskowane. Opowiadał o tym w jednym z odcinków. Nawet pokazywał zdjęcia. Na szczęście zwrócił im przyczepę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał:

Tak, Kiki tam kupił przyczepę. Kupił tam też przyczepę inny youtuber Kapitan Przyczepa. Przyczepa była zgniła, a miejsca zagrzybiałe były zamaskowane. Opowiadał o tym w jednym z odcinków. Nawet pokazywał zdjęcia. Na szczęście zwrócił im przyczepę.

Widziałem i polecam obejrzenie filmu bardzo fajnie jest opisane przez Kapitana  :) 

Edytowane przez samsam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomekomor, jeśli faktycznie przyczepka jest sucha to pilnuj tego. Konstrukcja dzielonego dachu tzw. łódka to faktycznie newralgiczne miejsce (tak delikatnie mówiąc ? ). Należało by pomyśleć o odświeżeniu uszczelnienia dla świętego spokoju ... .

Miejsce pęknięcia ściany sprawdź i zabezpiecz. Tak na szubko i niewielkim kosztem: tworzywo można kupić w arkuszach, wyciąć odpowiedni kawałek, powoli ogrzewając opalarką nadać kształt odpowiadający obłościom miejsca z defektem. Nakleić z użyciem kleju Soundal Fix All Fleksi. Będzie lepiej i pewniej niż taśma albo wypełnianie silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.