Skocz do zawartości

Bella Italia 2019


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, marcin777 napisał:

Tez myśleliśmy o Tym kierunku na majówkę, ale u nas ma być 20 stopni i chyba na palukach się poopalamy ? 

 

Na czym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Oj Gusiu :) Dziękuję :) Właśnie na to czekałam :) Piękne zdjęcia, piękne miejsca.  Pogoda jak widać dopisała? Najwyraźniej to był dobry pomysł na tegoroczną majówkę :) 

Co Wam się tam najbardziej podobało? Jestem ciekawa wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magda Pawłowicz napisał:

Co Wam się tam najbardziej podobało?

Wszystko! ?

To była nasza druga wizyta w Italii i na pewno nie ostatnia  :)
Jesteśmy w trasie więc więcej napiszę po powrocie. 

Pogoda dopisała choć prognozy nie były łaskawe.

Majówka perfetto! :)

4 godziny temu, maarec napisał:

... Wystarczy :)

Ciągle mi małoooo ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mi małoooo
Witam

Tak jak Gusia, jest to moja druga podróż do Włoch i jak widzę nie ostatnia. Co podobało mi się...i tu zacytuję Koleżankę - wszystko. Nawet jak padało to tylko chwilę i znowu było ładnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ciągle mi małoooo
Witam

Tak jak Gusia, jest to moja druga podróż do Włoch i jak widzę nie ostatnia. Co podobało mi się...i tu zacytuję Koleżankę - wszystko. Nawet jak padało to tylko chwilę i znowu było ładnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk no szkoda, że nie udało się nam spotkać ale to wszystko właśnie przez to "mało" czasu i zbyt dużo fantastycznych miejsc dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21]tomekk[/mention] no szkoda, że nie udało się nam spotkać ale to wszystko właśnie przez to "mało" czasu i zbyt dużo fantastycznych miejsc dookoła.
Witam

Nic się nie martw, kiedyś odrobimy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomekk napisał:

Witam

Tak jak Gusia, jest to moja druga podróż do Włoch i jak widzę nie ostatnia. Co podobało mi się...i tu zacytuję Koleżankę - wszystko. Nawet jak padało to tylko chwilę i znowu było ładnie.

 

Napisz Tomku gdzie byłeś i co widziałeś :) i kilka zdjęć dla mej duszy zbolałej oczekiwaniem na Italię :) P.S. Fajnie wiedzieć, że nakręconych na Włochy jest więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusiu ale ze mnie sledzilas i obfocilas moj zakret z hotelem to nie wiem czy tak sie umawiismy ? 

Nam tez bylo bosko i fajnie bylo poznac Gosie z Rodziną! Mógłbym zdjęcia skopiować w zasadzie co do jednego z wyjątkiem Werony i Monte Baldo bo tym razem te miejsca odpuściliśmy. Nie mogę się doczekać końca sierpnia i powrotu do ITA. A może uda się też road trip solo w lipcu, oby!

Piękny kraj, wspaniali ludzie. 

A pogoda musiała się udać, na darmo smsa nie wysyłałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dudek_t napisał:

Gusiu ale ze mnie sledzilas i obfocilas moj zakret z hotelem to nie wiem czy tak sie umawiismy

Ach to tam mieszkaliście ?

Wybacz ale byłam tak zakręcona po tych zakrętach i oszołomiona widokami, że straciłam orientację w terenie ?

4 godziny temu, dudek_t napisał:

A pogoda musiała się udać, na darmo smsa nie wysyłałem

To prawda :)

Tam jest niesamowity klimat, mimo że termometr pokazuje przykładowo 17 st. temp. odczuwalna jest dużo wyższa. 

Widziałam, że dziś w górach po drugiej stronie Monte Baldo zasypało śniegiem w Spiazzi, tam gdzie Sanktuarium Madonna della Corona ?. Byliśmy tam w piątek i było zielono, ciepło, góry dymiły, przez chwilę popadało a dziś regularna zima.

Oj nie chciało się wracać ?

Pozostałe trzymać się w klimacie ;) Ciepło jest, cytrusy są, wino jest ;)

IMG_20190505_194521.thumb.jpg.86dc5445255744852ee1970ab3970880.jpg

 

IMG_20190505_174344.thumb.jpg.2d21dd85f0c12cbb0e55efdf5915a2a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czy ktoś wie dlaczego nie pobrało mi ani razu z konta opłaty za włoską autostradę? Wszystkie inne płatności mam na koncie natychmiast poza tymi właśnie. Przejeżdżaliśmy przez bramki 4x i nic ? Za Brenner pobrało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gusia-s napisał:

Acha, czy ktoś wie dlaczego nie pobrało mi ani razu z konta opłaty za włoską autostradę? Wszystkie inne płatności mam na koncie natychmiast poza tymi właśnie. Przejeżdżaliśmy przez bramki 4x i nic ? Za Brenner pobrało normalnie.

Włosi stosują metodę "off line" aby nie powiększać korków na autostradach w oczekiwaniu na autoryzację.

Pieniądze zostaną ściągnięte z konta w ciągu 3 - 5 dni.

Mój kolega "zapłacił" kartą,  którą Bank zapomniał aktywować, a dowiedział się  o tym dopiero gdy próbował zapłacić tą karta na stacji benzynowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.