Skocz do zawartości

Czy warto zapisać się do do PZM - ot


Michał 1981

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Czy warto zapisać się do PZM sekcji karawaningowej? Co to daje? Czy są wstanie pomóc początkującym? Czy z ich kartą są jakieś znaczące zniżki? Widziałem że robią zawody i zloty ale czy coś jeszcze?

Edytowane przez Michał 1981 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej ich omijał. Jak większość takich  instytucji zaczyna od składek. Może macie inne doświadczenia z tą instytucją. Kiedyś próbowano mnie zapisać do takiej sekcji i właściwie - jak napisałem - najważniejsze składki. Nie zapisałem się a kasę składek mam na jeden wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup i zobacz jak to działa.

Za rok podziel się swoją opinią i odczuciami.

Ja nie chcę żadnych kart bo mi nic nie dają.

Na kempingach i tak mam zniżki bez kart.

 

 

Co to znaczy że dają zniżki na kempingach? i na ilu? i czy te kempingi są potencjalnie na twojej drodze?. Sporo pytań masz przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na CCI  ze względu na zapis " ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków na terenie campingu. "

Nie wiem jak to działa ale tak informacja jest na stronie http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=karnet2 tylko że : Zasady ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w ramach międzynarodowej karty campingowej w 2018 roku [wersja angielska i polska]" A gdzie 2019r  ? Co  o tym sądzicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ZBYCH1234 napisał:

Sam byłem zaskoczony jak kolega w zeszłym roku rozliczał się na zatonie i na kilku kempingach na węgrzech i .mjał upusty tak jak z kartą CCI.

 

jakie upusty ??

13 minut temu, samsam napisał:

...........  ze względu na zapis " ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków na terenie campingu. "...............

podaj jakieś szczegóły to można będzie się zastanowić czy to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chris_66 napisał:
33 minuty temu, ZBYCH1234 napisał:

 

jakie upusty ??

to co widziałem na madziarach dostawał 10% i to bez względu na sezon .przyznam ja też nie miałem do tej pory żadnej karty ale w tym roku albo PZM LUB CCI  tym bardziej ze dużo jeżdzimy. chorwacja  do 40% niski sezon trzeba poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZBYCH1234 napisał:

to co widziałem na madziarach dostawał 10% i to bez względu na sezon .przyznam ja też nie miałem do tej pory żadnej karty ale w tym roku albo PZM LUB CCI  tym bardziej ze dużo jeżdzimy. chorwacja  do 40% niski sezon trzeba poczytać.

40% to może warto się pochylić

bo 10-15 czasem 20% to bez łaski dostaje się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po prostu zagadać z recepcjonistką, chwila miłej rozmowy pozwala na uzyskanie wielu profitów"

he,he zagadać po węgiersku ? W tamtym roku byliśmy na Węgrzech ok. 3 miesięcy Zaliczyliśmy  b dużo kempingów. Uwierz na niewielu rozmawiano w obcym języku.I I daję głowę, ze nie dało się negocjować. Przy  krótkim pobycie 10% to faktycznie nie wiele, ale przy takim jak nasz, to już są jakieś oszczędności./mamy kartę PZmot/

Edytowane przez elaola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elaola napisał:

"po prostu zagadać z recepcjonistką, chwila miłej rozmowy pozwala na uzyskanie wielu profitów"

he,he zagadać po węgiersku ? W tamtym roku byliśmy na Węgrzech ok. 3 miesięcy Zaliczyliśmy  b dużo kempingów. Uwierz na niewielu rozmawiano w obcym języku.I I daję głowę, ze nie dało się negocjować. Przy  krótkim pobycie 10% to faktycznie nie wiele, ale przy takim jak nasz, to już są jakieś oszczędności./mamy kartę PZmot/

bywam na Węgrzech średnio dwa razy w miesiącu , w wakacje jeszcze więcej służbowo i prywatnie - bez problemu dogaduję się po angielsku albo niemiecku - zawsze i wszędzie

może raz w roku jest gdzieś problem, więc nie opowiadaj takich bajek, przez ostatnie 10 lat postęp w znajomości języków obcych jest ogromny (w nas tego nie zauważyłem niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.