Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2019 o 23:31, zby napisał:

A jeszcze mam pytanie- widział ktoś to? 

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-caravelair-1000-dmc-stan-idealny-CID5-IDzkSOx.html#position=11&page=3

 

Bo sie zastanawiam nad nią. Nie śmierdzi, tyle jako laik mogę powiedzieć, może ktoś kto się zna ma jakieś argumenty przeciw? Sprzedaje ją komis Nad Drwiną 6, który zdaje się ma kiepską sławę, ale powiem tak- mają tam z 50 przyczep, niemożliwe żeby wszystkie były do d. I żadna nie była ok. Może to jest ta jedna dobra która mają? ; )

20190601_112256.jpg

Pooglądaj ją dokładnie, bo wydaje mi się, że jak byłem tam z końcem kwietnia, to właśnie trwały w niej prace remontowe - wszędzie mnóstwo sklejki, wyrzynarka, trociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no to ładnie. Może dlatego meble w środku wyglądają jak nowe ; ) jest w tej przyczepie coś dziwnego z instalacją, mianowicie nie ma gdzie podpiąć akumulatora. Kierownik twierdzi, że to nie problem, bo wystarczy dwa kable z klemami podpiąć, ale trudno mi wyobrazić sobie przyczepę która wyjeżdża z fabryki przystosowana tylko do 220V... czy to tak może być?

mam nieśmiałą prośbę do starych wyjadaczy, czy może ktoś byłby skłonny rzucić na nią fachowym okiem? Jestem tu nowy, więc nie wiem co mogę zaoferować w zamian, ale chętnie jakoś zrekompensuję fatygę ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zby napisał:

O, no to ładnie. Może dlatego meble w środku wyglądają jak nowe ; ) jest w tej przyczepie coś dziwnego z instalacją, mianowicie nie ma gdzie podpiąć akumulatora. Kierownik twierdzi, że to nie problem, bo wystarczy dwa kable z klemami podpiąć, ale trudno mi wyobrazić sobie przyczepę która wyjeżdża z fabryki przystosowana tylko do 220V... czy to tak może być?

Jak najbardziej taka opcja jest możliwa. A wymiana energobloku kilka stowek kosztuje.

Mozna zrobic podpięcie aku pod gniazdo 13 pin to najprostsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest rura metalowa podwieszona? Jakby była plastikowa to nie potrzebowałaby takiej mocarnej blachy.

Nie wiem czy tam nad ośką po lewej nie jest rdza. Ale z drugiej strony jest tam poejście do pospawania w razie czego.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed sprzedającym RICAR!!

Byłem osobiście oglądać przyczepę:

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-amara-470-tl-z-przedsionkiem-isabella-i-z-moverem-mover-gazowy-podgrzewacz-wody-przedsionek-isabella-capri-lux-unicut-ID6BVWg5.html#9854531caa

 

Przyczepa w fatalnym stanie, w kilku miejscach popękany tylny zderzak oraz plastiki z przodu. Prawy tylny narożnik uszkodzony.. wgięta listwa boczna, poobijana z każdej strony. Sprzedający w rozmowie telefonicznej zapewniał że przyczepa jest w idealnym stanie i bez uszkodzeń. Przejechałem prawie 400 km po tą przyczepę.. Sprzedający na miejscu powiedział że nie widział wcześniej tych uszkodzeń bo przyczepa niedawno przyjechała i dokładnie jej nie oglądał.. a według niego stan przyczepy jest ok.. a uszkodzony narożnik w niczym nie przeszkadza.. Zdjęcia w ogłoszeniu celowo zrobione tylko z jednej strony na których nie widać uszkodzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chris_66 napisał:

czyli wielkopolskie generalnie to takie samo dno z przyczepami jak i samochodami

i od razu wiadomo, że jak nie ma zdjęć z zewnątrz to coś jest z budą nie tak

Prosiłem o dodatkowe zdjęcia ale sprzedający akurat nie był na miejscu i kilkukrotnie zapewniał że przyczepa jest w idealnym stanie.. Byłem jeszcze w miejscowości Wiórek pod Poznaniem https://przyczepywiorek.otomoto.pl/ ale też szału nie było.. oglądałem kilkanaście ale przyczepy mocno zmęczone, z mniejszymi i większymi uszkodzeniami ogólnie nie było w czym wybierać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkopolsce masz jeszcze plac z budkami w samym Poznaniu -Przeźmierowie ul. Bukowska . Wczoraj tam przejeżdżałem w większości stoją Hobby ok 20-30szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, porucznik666 napisał:

A ja kupiłem od forumowicza z karawaning.pl, i jestem bardzo zadowolony. Pojechałem wszystko na spokojnie normalna rzeczowa rozmowa bez pośpieszania , na każde pytanie rzetelna odpowiedz aż stałem się nabywca przyczepy Kip i dzieki że mam już z głowy ten "problem".

czasem normalni się trafiają :ok:

na moje budki też nikt nie narzekał, wszyscy zadowoleni (co nie znaczy absolutnie, że jestem normalny :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sachez napisał:

A zobaczcie to cudo. Sprzedawca uczciwy niczego nie ukrywa, tyko do małego remontu. 

https://www.facebook.com/groups/ogloszenia.lokalne.szczecin/permalink/2334357316632780/?sale_post_id=2334357316632780

nikt nie zobaczy, bo grupa zamknięta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.