Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-lmc-luxus-zadbana-zarejestrowana-w-pl-CID5-IDzExJf.html

Jeśli ktoś jest zainteresowany to nie polecam, oglądałem ja dziś 27.04.2019r w przyczepie pleśń na dole mebli przy lodówce, przód przyczepy po uderzeniu prawą dolną stroną wszystko malowane nie wygląda to ładnie. Przyczepa brzydko pachnie , okno prawe przednie pęknięte sklejone na sztukę , z zewnątrz każdy zakamarek przejechany czarnym klejem do montażu szyb , również tym klejem zostały wypełnione braki w klinach w zewnętrznym poszyciu. Widac jak by ktoś ją malował białą farbą w środku na wyschnięte zacieki żeby to ukrywać, ale zaciek przebija przez ta farbę,ogólnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.olx.pl/oferta/beyerland-vitesse-tm-430-wc-kaseta-prysznic-namiot-jak-nowa-1997r-CID5-IDzLVAt.html

Uważajcie na tego sprzedawcę, ta przyczepa to ruina a sprzedający to najzwyklejszy ściemniacz i kłamca.

Po rozmowie telefonicznej z właścicielem to przyczepa normalna bez zacieków , w bardzo dobrym stanie, zapytałem czy przód nie jest popękany, czy nie ma przecieków wewnątrz przyczepy, pan stwierdził że absolutnie brak , że jest w stanie idealnym kupiona od starszego pana , super przyczepa. Poinformowałem że mam ponad 170km, pan powiedział że nie ma problemu , że wygląda jak now anie zawiodę się. Pojechałem na złamanie karku i na dzień doby ukazał mi się przyczepowy szrot , nie wiem czy ro skup przyczep , czy co to miało być, wśród ruin niewiadowów znalazłem tą przyczepę , na dzień dobry z przodu po prawej stronie górze przyczepy pęknięcie około 15cm, poniżej przy uchwytach następne pęknięcie , oraz przy zawiasach bakisty kolejne pęknięcia. Zadzwoniłem do sprzedającego ponieważ go nie było na placu poinformowałem o tym , oczywiście stwierdził że mógł tego nie zauważyć, bo to na tyle małe że nie widział, więc powiedziałem mu że to ma około 15 cm i jest kilka takich pęknięć na całym przodzie, na co stwierdził że może mają centymetr, i nie widział ich, do tego we wnętrzu przyczepy prawy przód odeszło poszycie po przecieku, na co pan że tez tego nie widział bo przecież to stara przyczepa nie nowa, a jak chce nową to mam udać się do salonu (standardowa odzywka handlarzyny który nie wie co odpowiedzieć). Po wymianie słów przez telefon pan stwierdził że za chwile przyjedzie na plac i wykopie mnie z niego i mam spie..lać.  Przyczepa to szrot wyglądający ładnie z daleka i na zdjęciach a handrarzyna to cwaniaczek , adres to Nad Drwiną 6, zdecydowanie to jest przyczepowy złom.

Na placu ma jeszcze kilka przyczep np: https://www.olx.pl/oferta/avento-royal-350-tl-bardzo-dobrym-stanie-przedsionek-w-komplecie-CID5-IDzM5So.html#680f2947e9

https://www.olx.pl/oferta/dethleffs-family-460-stan-idealny-wc-prysznic-przedsionek-okazja-CID5-IDzLW5w.html#680f2947e9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź tu,  też Bayerland, tańsza i chyba lepiej wygląda, choć kibelek to ruchomy cel :) 

https://www.facebook.com/marketplace/item/459952228083247/

 

Albo zobacz tą - na wpół wyszabrowaną i bez listwy dachowej, ale 2011 rok - tylko pieron wie co to za marka - takiej jeszcze nie widziałem :) 

https://www.facebook.com/marketplace/item/393572088124395/

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, porucznik666 napisał:

adres to Nad Drwiną 6, zdecydowanie to jest przyczepowy złom.

Tu mogę potwierdzić zeznania porucznika. Zapędziłem się tam w sierpniu zeszłego roku jak poszukiwałem przyczepę dla siebie. Byłem zainteresowany małym Caravelairem. Na zdjęciach ładny. Na żywo okazało się, że ma rozbitą tylną szybę ( sprzedawca mocno zdziwiony - przecież wczoraj była cała ) i połamaną kratownicę przedniej ściany nad oknem ( też spore zdziwienie - toć to żadna wada i czepiam się ). O różnych innych "drobnych" wadach nie wspomnę. Jako twardziel jeszcze się nie poddałem i spróbowałem negocjować cenę. Wtedy zostałem pouczony, że nic z tego bo on doskonale zna wartość tej cepki i nie z nim takie numery...

Omijać z daleka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, porucznik666 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/beyerland-vitesse-tm-430-wc-kaseta-prysznic-namiot-jak-nowa-1997r-CID5-IDzLVAt.html

na dzień dobry z przodu po prawej stronie górze przyczepy pęknięcie około 15cm, poniżej przy uchwytach następne pęknięcie , oraz przy zawiasach bakisty kolejne pęknięcia

Dodam jeszcze, że prawa ściana od strony bakisty spróchniała, a łączenia poszycia zewnętrznego w okolicach górnego lewego narożnika przedniej szyby (patrząc od przodu) obsmarowane białym silikonem sanitarnym :D  No chyba że już to zamaskował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiermasz napisał:

Myślę że przez kolegów bardziej przemawia zawiść i zazdrość bo kupić chcą  przyczepy po 6-12tys najlepiej nowe ale 20-25 letnie... Do salonu bidoki. Z gówna bata nie u kręci. Ja tam kupowałem juz dwie sztuki i bardzo zadowolony. 

 

;) :) :D :P :hehe: :lol:   Dzień dobry przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiermasz napisał:

Myślę że przez kolegów bardziej przemawia zawiść i zazdrość bo kupić chcą  przyczepy po 6-12tys najlepiej nowe ale 20-25 letnie... Do salonu bidoki. Z gówna bata nie u kręci. Ja tam kupowałem juz dwie sztuki i bardzo zadowolony. 

 

Ja w tym roku kupiłem Knausa Azur 4107 z 1993 roku za trochę ponad 10tys i jestem bardzo zadowolony. Także "z gówna da się bat ukręcić" tylko trzeba cierpliwie i dokładnie kręcić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiermasz napisał:

Myślę że przez kolegów bardziej przemawia zawiść i zazdrość bo kupić chcą  przyczepy po 6-12tys najlepiej nowe ale 20-25 letnie... Do salonu bidoki. Z gówna bata nie u kręci. Ja tam kupowałem juz dwie sztuki i bardzo zadowolony. 

 

Sprzedawca? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiermasz napisał:

Myślę że przez kolegów bardziej przemawia zawiść i zazdrość bo kupić chcą  przyczepy po 6-12tys najlepiej nowe ale 20-25 letnie... Do salonu bidoki. Z gówna bata nie u kręci. Ja tam kupowałem juz dwie sztuki i bardzo zadowolony. 

 

 

Pozwoli Pan ,że się przedstawię , mam na imię Marek !!!

Jeśli kolega ma coś konstruktywnego do powiedzenia w tejże rozmowie to zapraszamy do kulturalnego dialogu na temat tej przyczepy. Jeśli nie to naprawdę szkoda Twojego czasu bo mało prawdo podobe jest aby ktoś z nas chciał rozmawiać na takim poziomie.

pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca otrzymał link do tekstu porucznika 666. Może go to trochę postawi do pionu. A p. Kiermasz kupił dwie - nick odpowiedni. Witamy na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.