Jump to content
Tomekomor

Proszę o opinię na temat przyczepy Adria 440b z 95r

Recommended Posts

Tomekomor

Znalazłem taki sprzęt, z dmc 950. Posiada ktoś? Jakieś wady, zalety na co zwrócić uwagę podczas oglądania?

Cezarr

A fotki lub link do ogłoszenia?

Tomekomor

Mam tylko takie

374070_181400952_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401066_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401146_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401284_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401376_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401442_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401510_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401578_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401748_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401792_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181401872_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

374070_181402010_pojazd-kempingowy-przyczepy-kempingowe-adria-optima-adria-optima_xlarge.jpg

mms_img1549570653.jpg

Cezarr

Ale to z Anglii jest ta przyczepa?

Wiesz to są fajne przyczepki, ale jak w każdej trzeba uważać na wilgoć, ta jest  jest salonka i nie ma kibelka stacjonarnego
nie jest to jakiś minus, ale czy Tobie to pasuje?

jacek00

W bakiście kratki nieoryginalne, tabliczka znamionowa dorobiona. Poproś sprzedawcę może o więcej fotek różnych miejsc.

5 minut temu, Cezarr napisał:

Ale to z Anglii jest ta przyczepa?

Z Anglii. Drzwi ma po lewej stronie. Adria na UK robi drzwi po angielsku właśnie.

MichalAndrychow

Zwróć szczególną uwagę na przednią ściane w okolicach roczek manewrowych

Tomekomor

A z Anglii przyczepy mają tabliczki znamionowe? Czy nadawane są u nas?

Cezarr

Każda ma to producent ją nadaje.

rumpel

Wg. mnie DMC powinno wynosić 1000kg, może 1100kg ( tyle miała już wersja 485 ). Przednia bakista nie pasuje mi do rocznika 95. U mnie przy 93 roku jest ta nowsza  - z przednimi światłami u góry bakisty, a nie przy ziemi.

No i fakt - to wypust dla angoli.

danielpoz

W ogóle to w 95r produkowano jeszcze ten model? 

rumpel
2 minuty temu, Tomekomor napisał:

A co myslicie o tej? Zna ktos moze przyczepe? Tez angielska. https://sprzedajemy.pl/adria-optima-pionki-2-6bea9f-nr54663957

Z logo naszego forum, nie znam właściciela,  na sprzedaż od bardzo, bardzo dawna - o ile mnie pamięć nie myli.

Tomii
4 godziny temu, rumpel napisał:

Przednia bakista nie pasuje mi do rocznika 95. U mnie przy 93 roku jest ta nowsza  - z przednimi światłami u góry bakisty, a nie przy ziemi.

Światła z tyłu też nie pasują. Mają oddzielne przeciwmgielne (chyba że na wyspy tak szło)

No i pytanie - czemu na zdjęciach nie widać stolika? 

Tomii
58 minut temu, Tomekomor napisał:

Jest w drugiej czesci

Nie. To jest drugi stolik mocowany do ściany. Tamten jest bez mocowania do ściany z mechanizmem składania.