Skocz do zawartości
PRZEMEK1983

JAKI TO MODEL PRZYCZEPY ???

Rekomendowane odpowiedzi

BUMERANG
13 godzin temu, PRZEMEK1983 napisał:

jutro ja zmierze i napisze ale pytałem w stacji przegladow i powiedziano mi ze jak to jest przekret i go jakby ujawnie to moga mi zabrac przyczepe do wyjasnienia llub wogole ja zabrac i ze lepiej nic juz nie robic albo oddac albo jezdzic. Podobno przyczep kempingowych tak nie waża.

Dziś nie ważą, a jutro mogą.

A jak zarysujesz jakieś Ferrari i ubezpieczyciel dopatrzy się wałka, zrobi regres to będziesz płacił za naprawę 100-200 tys. :policja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PRZEMEK1983

szerokosc -220 cm

długosc- 530 cm

i dlugosc przyczepy z dyszlem 660 cm

pytałem dzis na stacji przeglądów że jak wezmę rzeczoznawce koszt kolo 400-500 zł z PZ MOTU i on mi ja opisze ( wyjdzie ze to nie bergland ) to mam podstawe żeby zwrócić sie do goscia od ktorego ja kupilem o zwrot kasy i wygrana w sadzie murowana. Albo z dokumentami od rzeczoznawcy zglosic sie do urzedu komunikacji ci podobno zlecaja jeszcze raz przeglad przyczepy i dokladny jej opis na podstawie dokumenbtu od rzeczoznawcy i sprawa wyprostowana.

Ale czy tak bedzie chyba zglosze sie do rzeczoznawcy a pozniej pogadam z gosciem co mi ja sprzedal .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG

Od razu gadaj z gościem co sprzedawał i delikatnie, acz stanowczo zażądaj anulowania transakcji. Co najwyżej możesz ją zważyć i wziąć kwit z jakiegoś składu budowlanego. Za kilkadziesiąt złociszów nie powinni robić żadnego problemu.

Albo zażądaj wyprostowania papierów przez sprzedającego :miga:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PRZEMEK1983

dzwoniłem ale nie odbiera telefonu wie że chodzi mi o wage przyczepy bo go o to  wczesniej pytałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG
58 minut temu, PRZEMEK1983 napisał:

dzwoniłem ale nie odbiera telefonu wie że chodzi mi o wage przyczepy bo go o to  wczesniej pytałem

Pewnie czyta forum i w pory robi :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

To zadzwoń z innegi nr telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
46 minut temu, jacekzoo napisał:

To zadzwoń z innegi nr telefonu

Ale po co. Widać, że to handlarz jakiś, który powie klientowi wszystko aby ten tylko przyjechał i ewentualnie kupił. Kity to u nich chleb powszedni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PRZEMEK1983

dzwoniłem do urzędu komunikacji jak mi sie uda wyprostować to napisze cała procedurę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi