Skocz do zawartości

Fendt Saphir 510 TK - 2004 rok


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancko, będzie lepiej niż z fabryki :)

Tam za kuchnią patrząc w głąb przyczepy jest jakieś siedzisko? Tam gdzie teraz stoi odkurzacz czy jakiś inny pojemnik?

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprzątanie zakamarków masz za sobą :ok: U siebie tydzień na samej szmacie latałem, poprzedni właściciel nie przykładał uwagi do takich szczegółów. A jak piszesz, dostanie się wszędzie nie było priorytetem projektantów.

Daszek wyszedł elegancko. Przy okazji docenisz jego zastosowanie. Dobrze wentyluje szafę podczas grzania, miałem to w LMC. W Knausie jak teraz grzeję to mam temperaturę 40-50st. Daszka i kratki brak. Dachu jednak specjalnie nie będę wiercił, w drzwiach szafy zrobię kratkę.

Magda już wyluzowała i pozwala się dłubać? Ja u siebie miałem podobnie, wziąłem prawie 2 tygodnie urlopu na ogarnianie budy a do domu zaglądałem zjeść ;) Dzieci gotowe się zgłaszać per Pan ;)

Budkę ustawiasz bardziej pod użytek elektryczny sieciowy, czy będziesz się bawił w solary?

Szybkiego ukończenia prac i testów w terenie :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, szary11 napisał:

Magda już wyluzowała i pozwala się dłubać? Ja u siebie miałem podobnie, wziąłem prawie 2 tygodnie urlopu na ogarnianie budy a do domu zaglądałem zjeść ;) Dzieci gotowe się zgłaszać per Pan ;)

 

Mam młodego stolarza na przyuczeniu :D, na razie trochę za młody na to żeby piwo podać ale jak blat kuchenny trzeba było dociążyć to się nadał :). Gada sporo, radio nie potrzebne. Mógłby nauczyć się porządkować bardziej miejsce pracy. Jednak jego największą zaletą są "darmowe minuty" które otrzymuję razem z nim w pakiecie od mojego operatora domowego. Operator ten nigdy nie luzuje - to cały czas walka o wpływy i teren :wub:.

IMG_20190224_151009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe masz zajęcie, nowa budka z salonu mogłaby zaburzyć Twoje zdrowie :).

pomocników nigdy za wiele :) szczególnie z pakietami. 

u mnie też czeka sporo pracy ale jakoś czas tak pędzi, że wygląda na to, że zrobię to już wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomii napisał:

Mam młodego stolarza na przyuczeniu :D, na razie trochę za młody na to żeby piwo podać ale jak blat kuchenny trzeba było dociążyć to się nadał :). Gada sporo, radio nie potrzebne. Mógłby nauczyć się porządkować bardziej miejsce pracy. Jednak jego największą zaletą są "darmowe minuty" które otrzymuję razem z nim w pakiecie od mojego operatora domowego. Operator ten nigdy nie luzuje - to cały czas walka o wpływy i teren :wub:.

IMG_20190224_151009.jpg

Mam podobnie ? Tylko na tych przyuczelniach nic robota nie idzie. Jak jest temat "naprawa kranu" trzeba tłumaczyć zasadę działania solaria, i na odwrót ? Ale zawsze przy tym sprawdzisz czy w szafkach nie ma czegoś zbędnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Ciekawe masz zajęcie, nowa budka z salonu mogłaby zaburzyć Twoje zdrowie :).

pomocników nigdy za wiele :) szczególnie z pakietami. 

u mnie też czeka sporo pracy ale jakoś czas tak pędzi, że wygląda na to, że zrobię to już wiosną.

Nowa budka + moje "domowe przedszkole" w środku na pewno by zaburzyły moje zdrowie. Zwariował bym w pierwszym dniu na wakacjach :D, więc trzeba poczekać. Dzieciaki niech podrosną, może choroba trochę ustąpi, vana zmieni się na busa i wtedy pomyślimy nad nową. Jest tylko jedno ale. Gdzie ja znajdę dilera który pozwoli mi nadzorować budowę swojego nowego domku :lol:

41 minut temu, golob napisał:

Fajna relacja z prac. Zazdroszczę czasu na dłubanie, u mnie nawet darmowych minut brak...

Jest takie powiedzenie, że jeśli się chce to się zawsze znajdzie sposób, a jeśli się nie chce - to powód. Dlatego wystarczą tylko chęci!

37 minut temu, szary11 napisał:

Mam podobnie ? Tylko na tych przyuczelniach nic robota nie idzie. 

Robota nie idzie, a majster zmęczony jak by już skończone wszystko było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomii napisał:

Gdzie ja znajdę dilera który pozwoli mi nadzorować budowę swojego nowego domku :lol:.  

Rozwiązanie jest bardzo proste. Musisz zatrudnić się w którejś z fabryk i sam będziesz pracował przy budowie swojej budy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tomii napisał:

Jest takie powiedzenie, że jeśli się chce to się zawsze znajdzie sposób, a jeśli się nie chce - to powód. Dlatego wystarczą tylko chęci!

Uwierz mi nie zawsze tak się da :) Ale fakt chęci to 95% sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, golob napisał:

Uwierz mi nie zawsze tak się da :) Ale fakt chęci to 95% sukcesu.

pamiętam mój pierwszy zakup - wrzesień 2011r, chyba 11.09. Najbliższy wyjazd - majówka 2012. Przyczepa prawie pełnoletnia, angielka, w której trzeba było obudzić instalację wodną, naprawić braki, sprawdzić piec i przede wszystkim - ogarnąć kurz pamiętający jeszcze lata 90te.  Przyczepa stała wtedy u rodziny, 10km od miejsca zamieszkania, syn miał rok. Wyglądało to tak, że czasami jak młody poszedł spać ok 19-20 ja już miałem samochód spakowany i jechałem w środku zimy na 2-3 pogrzebać. Efekt był taki, że ledwo ledwo wyrobiliśmy się na kwiecień. Nie pojechaliśmy na słynny 1 i jedyny rajd Karawaning.pl do Chorwacji, a pojechaliśmy do Miłkowa. Miło wspominam i majówkę i kilka miesięcy kombinacji po 2-3 godziny aby było fajnie.

mnie teraz czeka montaż instalacji 12V dedykowanej do lodówki zarówno w samochodzie jak i przyczepie. Gruba robota bo głównie pod przyczepą, w aucie jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Rozwiązanie jest bardzo proste. Musisz zatrudnić się w którejś z fabryk i sam będziesz pracował przy budowie swojej budy :P

W Niewiadowie ? . 

 

2 godziny temu, szary11 napisał:

Mam podobnie ? Tylko na tych przyuczelniach nic robota nie idzie. Jak jest temat "naprawa kranu" trzeba tłumaczyć zasadę działania solaria, i na odwrót ? Ale zawsze przy tym sprawdzisz czy w szafkach nie ma czegoś zbędnego ?

u mnie gorzej , tylko psują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.