Jump to content
kriss1984

Lampy tylne na led.

Recommended Posts

BUMERANG
1 minutę temu, chris_66 napisał:

A szkoda emoji4.png

A w temacie lamp to chyba lepiej wybrać coś nowego i ładnego (np. z oferty WAŚ) i mieć spokój na lata emoji848.png ale może nie znam się emoji1.png

Dobrze piszesz 👍 Problem tylko w tym, że wymiana żarówek vs. wymiana świateł to inna galaktyka. 

Ja mam w skuterze od 10 lat LEDY ( pozycyjne przód / tył )  Świateł nie wymienię bo nie ma zamienników.  

chris_66
Dobrze piszesz  Problem tylko w tym, że wymiana żarówek vs. wymiana świateł to inna galaktyka. 
Ja mam w skuterze od 10 lat LEDY ( pozycyjne przód / tył )  Świateł nie wymienię bo nie ma zamienników.  

Wiesz, jest ryzyko, jest zabawa. Dopóki wszystko jest dobrze to można się cieszyć, w razie W bywa gorzej.

kriss1984
30 minut temu, chris_66 napisał:

A szkoda emoji4.png

A w temacie lamp to chyba lepiej wybrać coś nowego i ładnego (np. z oferty WAŚ) i mieć spokój na lata emoji848.png ale może nie znam się emoji1.png

Patrzyłem na ich stronę,tylko ciężko żeby coś spasowalo gdyż w przyczepie jest zaokrąglona na rancie i obie ścianki góra i dół nie są równe.

Krzysztof75

Dlatego nic nie kombinuj.Chcesz fabrykę poprawiać?Jeśli się da to tylko wymiana żarówek na led (tak jak piszesz,coś markowego),albo nowy Fendt😀

adamkwiatek

Do spleśniałej budy, najlepiej pasują lampy gazowe, nawiasem mam taką jedną (fabryczną) do oświetlania wnętrza w moim Helmucie :)

zielmar07

Mam zamiar założyć dodatkowe lampy led do przyczepki  i usłyszałem od kolegi że przy długości mojej przyczepy muszę zainwestować też w trójkąt i oświetlenie boczne ledowe. To prawda?

Jeśli tak to jak to połączyć? Ile to prądu będzie pobierać? Muszę wymienić kable?

Moja przyczepa ma 1,4mx3,2m.

21121212.png

ed

Moim zadaniem te światła odblaskowe w zupełności wystarczą. Producent wie co może być. A swoją drogą możesz to przerobić na Led-y. Musisz pociągnąć dodatkowe kable do lamp, a ich zasilanie pociągnij od świateł pozycyjnych. Ledy biorą dużo mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

zielmar07

Ok, dzięki za radę :D