Skocz do zawartości
kriss1984

Lampy tylne na led.

Rekomendowane odpowiedzi

BUMERANG
1 minutę temu, chris_66 napisał:

A szkoda emoji4.png

A w temacie lamp to chyba lepiej wybrać coś nowego i ładnego (np. z oferty WAŚ) i mieć spokój na lata emoji848.png ale może nie znam się emoji1.png

Dobrze piszesz 👍 Problem tylko w tym, że wymiana żarówek vs. wymiana świateł to inna galaktyka. 

Ja mam w skuterze od 10 lat LEDY ( pozycyjne przód / tył )  Świateł nie wymienię bo nie ma zamienników.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66
Dobrze piszesz  Problem tylko w tym, że wymiana żarówek vs. wymiana świateł to inna galaktyka. 
Ja mam w skuterze od 10 lat LEDY ( pozycyjne przód / tył )  Świateł nie wymienię bo nie ma zamienników.  

Wiesz, jest ryzyko, jest zabawa. Dopóki wszystko jest dobrze to można się cieszyć, w razie W bywa gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kriss1984
30 minut temu, chris_66 napisał:

A szkoda emoji4.png

A w temacie lamp to chyba lepiej wybrać coś nowego i ładnego (np. z oferty WAŚ) i mieć spokój na lata emoji848.png ale może nie znam się emoji1.png

Patrzyłem na ich stronę,tylko ciężko żeby coś spasowalo gdyż w przyczepie jest zaokrąglona na rancie i obie ścianki góra i dół nie są równe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof75

Dlatego nic nie kombinuj.Chcesz fabrykę poprawiać?Jeśli się da to tylko wymiana żarówek na led (tak jak piszesz,coś markowego),albo nowy Fendt😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adamkwiatek

Do spleśniałej budy, najlepiej pasują lampy gazowe, nawiasem mam taką jedną (fabryczną) do oświetlania wnętrza w moim Helmucie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi