Skocz do zawartości

Wągrowiecki zlot caravaningowy 19-21,07,2019


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na zlot do Wągrowca w dniach 19-21.07.2019 roku . To już kolejny zlot który organizujemy . W czasie zlotu będą atrakcję i dobre żarcie . Cena zlotu to 190 zł. od załogi , można przyjechac prędzej i zostać na dłużej . Można też nas odwiedzić cały rok na polu . Ze względu na możliwości pola , ilość miejsc na zlot jest ograniczona i będzie decydować czas zgłoszenia . Szczegóły niebawem .

 

 

cennik pola kempingowego :

 

  • Pole namiotowe: 8 zł/dobę (dzieci do 4 lat – gratis, młodzież do 18. roku życia – 5 zł),
  • Ustawienie namiotu – 6 zł/dobę,
  • Ustawienie przyczepy campingowej – 12 zł/dobę (przyłącze do prądu),
  • Ustawienie caravaningu – 16 zł/dobę (przyłącze do prądu),
  • Ustawienie pojazdu – 5 zł/dobę lub 20 zł tygodniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujesz zlot w środku sezonu wakacyjnego. No każdy ma prawo do swoich fanaberii. Nie pomyślałeś o ludziach którzy wówczas są tam na wakacjach?

 

Nie podajesz linka, ani adresu. 

Gdy o to proszę, podajesz link do strony "miasta" i mam sobie poszukać. 

Zajefajne zaproszenie. Przyjedź do nas, ale mam cię gdzieś. Dobrze że dałeś link do miasta a nie google.pl

A miasto profeska, jak Ty.  Opisują kemping, a jakże. Mają 50 miejsc camperowych. Ale cena za przyczepę campingową i za "caravaning". Może korki z polskiego?

No oczywiście rzeczy tak przyziemnej jak adres nie ma. Dziady.

http://www.wagrowiec.eu/pl/dla-turysty/sport-i-rekreacja/obiekty-sportowe-i-rekreacyjne1/pole-campingowo-caravaningowe1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 23:39, Cathay napisał:

Dziady

Idealne określenie. Sam chciałem tam pojechać kiedyś. Pole z opini osób co tam byli jest ok. Jedno z lepszych. Ale... Marketing na poziomie krytycznym. Czego oczekiwać jak pole należy do "miasta" i pracownik przychodzi odbębnić osiem godzin. Dodzwonienie sie też graniczy z cudem, a mogło by to być fajne miejsce na weekendy. Dziady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komuny spędziłem na tym kempingu wiele tygodni. Piękne miejsce. Oczywiście cały wągrowiecki ośrodek sportu się pewnie mocno postarzał, dziecięce oczy też inaczej patrzyły, ale to tam grałem pierwsze mecze tenisowe na "cegle" , to tam strzelałem karne bramkarzom pierwszoligowym, bo wiele drużyn przyjeżdżało na zgrupowania. Kajaki, rowery wodne. Sam Wągrowiec teraz wypiękniał. Jest aquapark, kilka przyzwoitych knajp, grające fontanny (taka mikro namiastka barcelońskich). Miasto warte odwiedzenia.

A że właściciele to "dziady" to już wpływu dużego nie mamy. Odwiedzimy w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 23:39, Cathay napisał:

Organizujesz zlot w środku sezonu wakacyjnego. No każdy ma prawo do swoich fanaberii. Nie pomyślałeś o ludziach którzy wówczas są tam na wakacjach?

 

Nie podajesz linka, ani adresu. 

Gdy o to proszę, podajesz link do strony "miasta" i mam sobie poszukać. 

Zajefajne zaproszenie. Przyjedź do nas, ale mam cię gdzieś. Dobrze że dałeś link do miasta a nie google.pl

A miasto profeska, jak Ty.  Opisują kemping, a jakże. Mają 50 miejsc camperowych. Ale cena za przyczepę campingową i za "caravaning". Może korki z polskiego?

No oczywiście rzeczy tak przyziemnej jak adres nie ma. Dziady.

http://www.wagrowiec.eu/pl/dla-turysty/sport-i-rekreacja/obiekty-sportowe-i-rekreacyjne1/pole-campingowo-caravaningowe1

 

 

Fanabarie powiadasz . Nikt cie przecież nie zmusza do przyjazdu na zlot . To nie pierwszy zlot jaki organizujemy w tym terminie i jakoś nie narzekamy na brak ekip . Jeśli chodzi o pisanie po polsku , to ja tego nie pisałem a teraz są wprowadzane zmiany , przyczepianie się do szczegółów świadczy o chęci zdyskredytowania nas . Rajcuję cię to ? OSiR nie rozpada się , nie ma tam komuny , widocznie dawno tam nie byłeś ale każdy ma prawo do własnej oceny . Jeśli chodzi o termin zlotu , to podaj mi idealny , wiosna nie bo za zimno , lato nie bo wakację , jesień nie bo pada a zima nie bo ślisko . A co do profeski o jakiej piszesz , każdy sądzi po sobie . Życzę miłego hejtowania !.

14 godzin temu, tantalos napisał:

.... Ustawienie caravaningu .....

Też się zastanawiam co to takiego :lol:

To będzie zmienione ale nie wszystko na raz , kiedyś pisała to osoba która nie miała wiedzy .

W dniu 8.02.2019 o 15:28, LMC napisał:

Zapraszam na zlot do Wągrowca w dniach 19-21.07.2019 roku . To już kolejny zlot który organizujemy . W czasie zlotu będą atrakcję i dobre żarcie . Cena zlotu to 190 zł. od załogi , można przyjechac prędzej i zostać na dłużej . Można też nas odwiedzić cały rok na polu . Ze względu na możliwości pola , ilość miejsc na zlot jest ograniczona i będzie decydować czas zgłoszenia . Szczegóły niebawem .

 

 

cennik pola kempingowego :

 

  • Pole namiotowe: 8 zł/dobę (dzieci do 4 lat – gratis, młodzież do 18. roku życia – 5 zł),
  • Ustawienie namiotu – 6 zł/dobę,
  • Ustawienie przyczepy campingowej – 12 zł/dobę (przyłącze do prądu),
  • Ustawienie kampera  – 16 zł/dobę (przyłącze do prądu),
  • Ustawienie pojazdu – 5 zł/dobę lub 20 zł tygodniowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jakiego hejtowania? 

Krytyka była jest, będzie i nie nie jest tożsama z hejtem. Słowo hejt jest zdecydowanie nadużywane.

https://pl.wiktionary.org/wiki/hejt

 

Po prostu zapraszasz na imprezę a nie podajesz lokalizacji. Jak proszę to każesz sobie szukać na jakiejś stronie. Jak wchodzę to trafiam na dziadów. Ot i tyle. Więc hejt, czy zasadna krytyka?

 

Odnośnie terminu, nadal uważam  że zlot w środku lata jest słabo trafionym pomysłem. Ale jest to wyrażenie opinii a nie hejt!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 08:19, Cytrus napisał:

A co się składa na cenę 190 zł  ? 

Pobyt na zlocie od 19go do 21go , w tym korzystanie z prądu i sanitariatów , korzystanie z rowerów wodnych i kajaków a także z poczęstunków i dań przygotowanych przez organizatorów wg.planu zlotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.