Jump to content
buchaj

Poroszę o ocene przyczepy !

Recommended Posts

Jaśki

Jeden jest pewniak: sprzedający jest z Kielc !!

zuczek

W tematach, które wcześniej utworzyłeś masz już większość informacji pomocnych w ocenie przyczepy na podstawie materiałów z ogłoszenia ...

Swoją drogą zobacz: co znajdziesz ogłoszenie to zaczynasz nowy temat zamiast kontynuować poszukiwania w ramach pierwszego, założonego w tej sprawie ... .

Ale odnosząc się do ogłoszenia z linku:

• o informacje musisz dopytać u źródła bo jak pewnie widzisz opis nie zawiera kompletnie nic a fachowców ze zdolnościami metafizycznymi ciągle na forum szukamy.
  • na zdjęciach widać plamę na materacu i nie wiedzieć po co halogen zamocowany w oknie nad kuchnią.

... tyle widać nie wiem czy fachowym okiem 😆🤣😜

BUMERANG

Halogen jest wsadzony przez okno - pewnie do doświetlenia przyczepy do zdjęć. Mógł go gość wyjąć. Przyczepa wygląda dosyć ładnie ale jest już dosyć długo w ofercie. Nie wiem czy cena nie zeszła w dół.

Przyczepa wymaga wnikliwego oglądnięcia na żywo. Nie wolno zapomnieć o podłodze i wszelkich wnękach. Nie wiem jak w tych rocznikach ale wcześniej producent nie przewidział okapków na dole ściany i woda lała się po spodzie, wystarczyło nie wypoziomować przyczepy.

To praktycznie bliźniak do mojej tylko dużo młodsza... i cięższa ... i droższa ;) 

Maras
15 godzin temu, BUMERANG napisał:

Halogen jest wsadzony przez okno - pewnie do doświetlenia przyczepy do zdjęć. Mógł go gość wyjąć. Przyczepa wygląda dosyć ładnie ale jest już dosyć długo w ofercie. Nie wiem czy cena nie zeszła w dół.

Przyczepa wymaga wnikliwego oglądnięcia na żywo. Nie wolno zapomnieć o podłodze i wszelkich wnękach. Nie wiem jak w tych rocznikach ale wcześniej producent nie przewidział okapków na dole ściany i woda lała się po spodzie, wystarczyło nie wypoziomować przyczepy.

To praktycznie bliźniak do mojej tylko dużo młodsza... i cięższa ... i droższa ;) 

Ogrzewanie masz też takie same jak w tej z ogłoszenia?

BUMERANG
1 godzinę temu, Maras napisał:

Ogrzewanie masz też takie same jak w tej z ogłoszenia?

Uuu !? Na to nie patrzyłem. Ja mam normalna Trumę :)  Tu wygląda, że nigdy jej nawet nie było...

truma.JPG.1c925772538ebddb238111fb372348d4.JPG

Edited by BUMERANG (see edit history)

buchaj

no właśnie panowie co to za ogrzewanie ?

danielpoz

Pewnie elektryczne. 

BUMERANG
58 minut temu, danielpoz napisał:

Pewnie elektryczne. 

Wygląda jak zwykły piecyk konwekcyjny  :hmm:

danielpoz

I to taki marketowy.