Skocz do zawartości

Kemping WOK Warszawa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy może był ktoś z kolegów na kempingu WOK w Warszawie przyczepą 2 osiową 6.5m i czy był problem z wjechaniem, ponieważ dzwoniąc na kemping Pani z recepcji pytała jaka duża przyczepa i ze może być problem z wjazdem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiedy się wybierasz? Mogę spróbować się tam przejechać się po weekendzie i objadać sprawę. Ten kemping jest chyba niedaleko mojej pracy. 

BTW. Przyczepa 6.5m długa to średnia  przyczepa. Moja poprzednia miała 7m na jednej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie, ale z tego pola mamy  najbliżej na ulice Puławską, a dwa dni z rzędu żona musi być o 9h na szkoleniu właśnie na Puławskiej i myślę że z tego pola będzie najlepiej się tam  dostać.

Tak właśnie twierdziła że może być problem z wjazdem

Jedziemy 18 lutego przyczepa sama buda 6.5m a całość 8m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, peja76 napisał:

W sumie nie, ale z tego pola mamy  najbliżej na ulice Puławską, a dwa dni z rzędu żona musi być o 9h na szkoleniu właśnie na Puławskiej i myślę że z tego pola będzie najlepiej się

Jedziemy 18 lutego przyczepa sama buda 6.5m a całość 8m

Z Kempingu WOK najbliżej na Puławską? Jakim cudem? Wprawdzie Puławska jest długa, ale WOK masz po drugiej stronie Wisły. Do Puławskiej jest kawał drogi. Będziesz się tłukł przez zakorkowany rano Wał Międzeszyński, Most Siekierkowski i Dolinkę Służewiecką. Już chyba bliżej i łatwiej dojedziesz z Campingu Majawa na Bitwy Warszawskiej.

27 minut temu, peja76 napisał:

Tak właśnie twierdziła że może być problem z wjazdem

Odrębna jest bardzo wąską i lokalną uliczką. Tam dwa auta się z trudem mijają. Może być problem aby tam się złamać większym zestawem. Tak to wygląda poglądowo:
https://www.google.com/maps/@52.1779429,21.1470609,3a,60y,26.87h,71.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1saf3YUSbmzUy_XUpv9cpkEQ!2e0!7i13312!8i6656

image.thumb.png.766bca0cba804de975fcf775806bc4a7.png

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peja76 napisał:

Jak patrzyłem odległość podobna tylko WOK ponoć lepszy i nowszy to zadecydowało,

Owszem. Nowszy i lepszy na pewno. Ale z dojazdem na Puławską rano będzie problem. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja, sprawdź w mapach googla czas dojazdu z Woku i z Majawa. Tylko zrób to rano, około 8 , i najlepiej jak się skończą warszawskie ferie szkolne ( bo teraz to mamy względny luz na ulicach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ul. Odrębna ma "na oko" szerokość ok 7-8m a brama tez ma ok 5m. Jeśli na tym pasie/poboczu gdzie stoi ten Lanos na zdjęciu nie sa zaparkowane samochody to przyczepą ok 6,5m by spokojnie dał rade. Jeśli na tym pasie sa zaparkowane pojazdy to sprawa się komplikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Z Kempingu WOK najbliżej na Puławską? Jakim cudem? Wprawdzie Puławska jest długa, ale WOK masz po drugiej stronie Wisły. Do Puławskiej jest kawał drogi. Będziesz się tłukł przez zakorkowany rano Wał Międzeszyński, Most Siekierkowski i Dolinkę Służewiecką. Już chyba bliżej i łatwiej dojedziesz z Campingu Majawa na Bitwy Warszawskiej.

Odrębna jest bardzo wąską i lokalną uliczką. Tam dwa auta się z trudem mijają. Może być problem aby tam się złamać większym zestawem. Tak to wygląda poglądowo:
https://www.google.com/maps/@52.1779429,21.1470609,3a,60y,26.87h,71.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1saf3YUSbmzUy_XUpv9cpkEQ!2e0!7i13312!8i6656

image.thumb.png.766bca0cba804de975fcf775806bc4a7.png

Jestem przekonany ze tam wjedziesz.jesli tylko to pobocze będzie wolne jak na foto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.