Skocz do zawartości

Przede wszystki cześć Wam :-)


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze inna opcja: przyczepa stała w komisie i się nie sprzedała...więc właściciel na własną rękę teraz stara się sprzedać

lub

właściciel starał się sprzedać na własną rękę i mu nie wyszło i wstawił do komisu

to może tłumaczyć różne numery telefonów i 4 miesiące różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w komisie raczej byłaby droższa niż tańsza ? ... o 9tej zadzwonię... może się czegoś więcej dowiem bo mnie interesuje ten domek ?

Edit:

Zastanawia mnie dlaczego nie wysłał mi mailem fotek tylko mm'sy... ?

Edytowane przez kpr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kpr napisał:

w komisie raczej byłaby droższa niż tańsza ? ... o 9tej zadzwonię... może się czegoś więcej dowiem bo mnie interesuje ten domek ?

Edit:

Zastanawia mnie dlaczego nie wysłał mi mailem fotek tylko mm'sy... ?

Są firmy gdzie do dziś funkcjonują faxy! Ludzie często nie potrafią obsługiwać poczty w swoim telefonie, a to głównie nim robi się dziś zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sprzedającym w sprawie wcześniejszego ogłoszenia... cyt:"...tak to jest ta przyczepa. Proszę zadzwonić do poprzedniego właściciela to powie panu za ile została sprzedana i jak wyglądała cała historia...".

Sprzedający powiedział, że byli z dzieckiem tą przyczepą w październiku w Chorwacji i ...wrócili w 5tkę... bliźniaki będą.

umówiłem się i jadę po nią w sobotę rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kpr napisał:

Rozmawiałem ze sprzedającym w sprawie wcześniejszego ogłoszenia... cyt:"...tak to jest ta przyczepa. Proszę zadzwonić do poprzedniego właściciela to powie panu za ile została sprzedana i jak wyglądała cała historia...".

Sprzedający powiedział, że byli z dzieckiem tą przyczepą w październiku w Chorwacji i ...wrócili w 5tkę... bliźniaki będą.

umówiłem się i jadę po nią w sobotę rano.

To dzwoń do poprzedniego właściciela :) Maila też masz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zobaczyłem na zdjęciach:

  • zdjęcie pierwsze pokazuje widoczną różnicę w kolorze tego samego elementu po lewej i prawej stronie włącznika. Zmatowienie po lewej stronie nie jest normalne.
  • schowek kasety z widocznym wypływem uszczelniacza. Mogło być coś robione. Pytanie czy na czas czy po szkodzie. Trzeba z latarką w ręku zaglądać w szpary aby ocenić stan podłogi i ściany w okolicach tego miejsca. Trzeba zapytać.
  • oznaczone miejsce na przedniej ścianie to może być "naprawione" pęknięcie poszycia. Trzeba ocenić z bliska.
  • oznaczone miejsca okolicy okna, od wewnątrz to zmiany koloru - ściemnienia mogące być efektem zamoknięcia. Trzeba sprawdzić na miejscu, z bardzo bliska, koniecznie podotykać.

przyczepa 1.jpg

przyczepa 2.jpg

przyczepa 3.jpg

przyczepa 4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zuczek napisał:

Co zobaczyłem na zdjęciach:

  • oznaczone miejsce na przedniej ścianie to może być "naprawione" pęknięcie poszycia. Trzeba ocenić z bliska.

Na przesłanych MMSach widać idealnie pęknięcie:
20190213_173015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Minusy - sam kleiłem rozwarstwioną małą przednią szybę - ktoś postanowił zajrzeć czy w przyczepie nie ma czegoś cennego, przy okazji uszkodził ok 5 cm rolety i moskitiery (rozdarcie przy dolnej listwie). "

oraz

" Nie będę ukrywał, że przyczepa (najprawdopodobniej w serwisie STAM) miała naprawianą przednią ścianę w okolicy połowy wysokości pomiędzy oknem a boczną listwą - fachowe oko to wychwyci). "

to jest w pierwszym ogłoszeniu (12500).

"i bądź tu mądry" rzecze przysłowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kpr napisał:

"Minusy - sam kleiłem rozwarstwioną małą przednią szybę - ktoś postanowił zajrzeć czy w przyczepie nie ma czegoś cennego, przy okazji uszkodził ok 5 cm rolety i moskitiery (rozdarcie przy dolnej listwie). "

oraz

" Nie będę ukrywał, że przyczepa (najprawdopodobniej w serwisie STAM) miała naprawianą przednią ścianę w okolicy połowy wysokości pomiędzy oknem a boczną listwą - fachowe oko to wychwyci). "

to jest w pierwszym ogłoszeniu (12500).

"i bądź tu mądry" rzecze przysłowie ?

Przy nowej znajdziesz mankamenty. Każda używka będzie mieć jakieś wady, czy uszkodzenia. Kwestia kompromisu. 

Moja Adria z 2006 roku też miała kilka rzeczy uszkodzonych i zrobionych przeze mnie. Nowemu kupującemu wszystko opowiedziałem, włącznie z fotkami. W pełni świadomie kupił przyczepę naprawioną. Dlatego jeśli sprzedawca stawia sprawę jasno, informuje o wszystkim to warto wg mnie to zweryfikować. Na pewno nie ma sensu skreślać przyczepy dlatego, że coś miała naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kpr napisał:

 Wydaje mi się że to ta sama... stąd naklejka forum...

 

Tak. Steamserwis też się zgadza. Czyli sprzedaje chłopak z forum? To dlaczego nie przyznał się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.