Skocz do zawartości

Przede wszystki cześć Wam :-)


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 godzin temu, kpr napisał:

Dla mnie jedyny warunek to - bez przecieków. Reszta może nie działać...

Maciek, nie popadaj w skrajności.

Wież mi, tego również nie chcesz. Bo na przykład, na dzień dobry wymiana ogumienia, wymiana i/lub naprawa hamulców, zaczepu z przyległościami, czegoś w instalacji gazowej, czegoś w instalacji hydraulicznej, czegoś w instalacji elektrycznej, jakichś uszczelek w oknach, .... i już masz wartość pieniężną zakończoną trzema zerami. O czasie na ogarnięcie spraw nie wspomnę.

I tak co roku coś się zepsuje, coś będzie wymagało poprawy = co roku będziesz miał na co pieniądze wydać.

Szukasz przyczepy (Ty i inni obecni w tym temacie) nie stacjonarnej z działki ale jeżdżącej i używanej, o którą ktoś "w miarę" dbał. Ta przyczepa ma być sucha, ma mieć zdrową ramę, ma jechać i w miarę potrzeby sprawnie hamować, ..., .... , ... , bo przecież po pierwsze trzeba ją bez przygód sprowadzić do nowego "domku" .

Wiele rzeczy można samemu zrobić i poprawić aby przywrócić blask i świetność, ale jeśli jest ich zbyt wiele (odnoszę się do cytowanego stwierdzenie) to przestaje to mieć sens i finansowe uzasadnienie.

P.S.: Swoją również kupiłem od prywatnego właściciela. Ogólnie rzecz biorąc nadawała się do użytku "z miejsca" ale mimo to, aby cieszyła moje ego i oko sporo zrobiłem = sporo zainwestowałem.

??☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się Rafale, że czekają mnie wydatki bez względu na stan zakupionej przyczepy. Może faktycznie trochę skrajnie się wyraziłem ale to jest jedyne czego się boję - wilgoci...

Po zakupie zapewne poświęcę trochę środków i czasu żeby nawet suchą i niecieknącą przyczepę "zakonserwować" żeby właśnie po kilku latach nie mieć tego co kolega Tomek zapodał wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempimgowa-beyerland-sprinter-CID5-IDvZJxg.html#94cde00f75

czy te beyerlandy mają jakieś gorsze strony ? Tak jak przód w hobby? tzn. czy konkretnie na czymś się skupić?

20 godzin temu, kpr napisał:

I jedno pytanko -> toaleta w tej:

https://www.olx.pl/oferta/lmc-munsterland-luxus-520-CID5-IDvk1ER.html#380698bb59

Jest jakaś dziwna...

A co z tą toaletą? bo mi nikt nie napisał. To jakiś wynalazek jest czy normalne wc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kpr napisał:

A co z tą toaletą? bo mi nikt nie napisał. To jakiś wynalazek jest czy normalne wc?

Nie jest to toaleta z kasetą wyjmowaną z zewnątrz przyczepy. Tylko taka kompaktowa tego typu:

https://www.google.com/search?q=porta+potti+toaleta&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjupbHu47jgAhVttosKHfZ6DfUQ_AUIDigB&biw=1920&bih=1064

Mniejszy komfort obsługi po prostu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kpr napisał:

Też przód. bardzo cieniutki plastik, podatny na uszkodzenia. Pokrywa od bakisty wygina się jak papier. 

W związku z tym duże prawdopodobieństwo wystąpienia nieszczelności. Trzeba dokładnie oglądać i zajrzeć w rogi bakisty do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, golob napisał:

Przecież są drzwiczki serwisowe do kasety :miga:  Ale nie widziałem takiej więc się nie wypowiadam.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BUMERANG napisał:

Przecież są drzwiczki serwisowe do kasety :miga:  Ale nie widziałem takiej więc się nie wypowiadam.?

aaa to mi sie co pomieszało już w tych linkach i nie na to popatrzyłem. Ta ma faktycznie drzwi serwisowe i toalete z kasetą tylko to chyba jakiś zabytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, golob napisał:

Nie jest to toaleta z kasetą wyjmowaną z zewnątrz przyczepy. Tylko taka kompaktowa tego typu:

https://www.google.com/search?q=porta+potti+toaleta&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjupbHu47jgAhVttosKHfZ6DfUQ_AUIDigB&biw=1920&bih=1064

Mniejszy komfort obsługi po prostu.

Przecież to jest normalnie z kasetą. Masz nawet drzwiczki z boku do wyjmowania kasety. Po prostu to jakieś wc kasetowe starego typu i tyle.

Mówię o tym:
image.png.1090f953abddae6cbaf20a828a479e11.png

image.png.ccd86eeeb00ca90571fe8144912f18c1.png

20 minut temu, golob napisał:

aaa to mi sie co pomieszało już w tych linkach i nie na to popatrzyłem. Ta ma faktycznie drzwi serwisowe i toalete z kasetą tylko to chyba jakiś zabytek :)

Bo już za dużo tych przyczep :P

W tej brak kibelka:
https://sprzedajemy.pl/adria-unica-z-markiza-krotoszyn-2-6bea9f-nr56542323

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.