Skocz do zawartości

Przede wszystki cześć Wam :-)


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ten Knaus będzie do "d" to pomyślałem o tej:

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-amara-460-z-przedsionkiem-stan-doskonaly-ID6Arr0O.html?

97rok i te same pieniądze... Może firmę znacie bo jest w wątku komisów... może ktoś ma pozytywne doświadczenie z firmą,... albo już ktoś oglądał tą cepkę ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, kpr napisał:

Przejadę się do tego Pleszewa.... choć wydaje mi się,  że jest odmłodzona o dobre 4-5lat.

Burstner wygląda bardzo zachęcająco ( nie wiem co masz na myśli pisząc odmłodzona ).

Przy oglądaniu zwróć uwagę na te zaznaczone miejsca na fotkach. Prawdopodobnie nic groźnego ale ta kreska na ścianie widoczna jest na wszystkich zdjęciach ( chyba w miejscu łączenia ściany kibelka z szafą.

Oglądnij też wnikliwie narożniki w bakiście, starsze egzemplarze lubiły tam cieknąć. Tu jest już inna konstrukcja ale nie zapomnij o tym.

kreska.png.a430199175a78d3a0237739e9739f8b7.png

tapeta.png.8e0ca6f1f89a46de2cf536bdb7ec5ef6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmłodzona moze nie,ja mam z 98r i tylnie lampy takie( fun sportiv ) same.. ale u mnie srodek calkiem nowszy jakby taki face lifting wewnetrzny tylko po jakims czasie przypomnialo sie o zewnetrznych modyfikacjach i w tym samym roku dołozyli z tyłu tzw zdezaki.... jedz,bardzo wnikliwie wąchaj i oglada...j do zobaczenia na szlaku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro sam - żona nie może. Zrobię i zapodam fotki jeśli będę mieć wątpliwości...  To zaznaczone to mi wygląda na łączenie sklejki pod blachą - tak dużych sklejek w całości się nie robi (Orzechowo robi chyba 3,2m max)...

Jeśli będzie fajna i nie znajdę miny to bardzo ale to bardzo będzie mi zależało na pomocy kogoś doświadczonego z okolicy (pokryję koszty) żeby podjechał ze mną jak już zabiorę kasę...

Dlaczego nie zabieram kasy ze sobą na zaliczkę jak by co? - zapytała mnie moja żoneczka... Bo jak będę chciał dać zaliczkę to podjadę do bankomatu ?

Dobra kochani forumowicze, teraz bardzo ładnie poproszę o podpowiedzi bo mnie interesuje tylko to żeby była sucha i nie ciekła - reszta to "no problemo".

Jeszcze sobie poszukam coś w okolicy żeby do jednej nie jechać jak by co ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NieKumaty napisał:

 odpuscilbym oglądanie jej. Piszę o adrii

E tam. Jak są koło siebie - oglądnij. Będziesz miał porównanie. Im więcej oglądniesz tym prawdopodobieństwo trafienia miny będzie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BUMERANG napisał:

E tam. Jak są koło siebie - oglądnij. Będziesz miał porównanie. Im więcej oglądniesz tym prawdopodobieństwo trafienia miny będzie mniejsze.

Co racja to racja ? .... zjem śniadanie i śmigam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NieKumaty napisał:

Było coś robione z przodu, odpuscilbym oglądanie jej. Piszę o adrii 

Patrzę i patrzę na tez zdjęcia z ogłoszenia i zobaczyłem wgniotki, ryski, zgiętą listwę aluminiową ale nie potrafię znaleźć niczego co by ewidentnie wskazywało na "robiony przód"

To co zobaczyłem na pewno nie dyskwalifikuje przyczepy do oglądania. Zobacz oznaczone na zdjęciu wgnioty, czy nie doprowadziły do rozdarcia albo spękania blachy.

@NieKumaty, jak coś zobaczyłeś to choć krótko opisz aby kolega mógł się na tym skupić przy oględzinach :-).

przyczepa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zuczek napisał:

Patrzę i patrzę na tez zdjęcia z ogłoszenia i zobaczyłem wgniotki, ryski, zgiętą listwę aluminiową ale nie potrafię znaleźć niczego co by ewidentnie wskazywało na "robiony przód"

To co zobaczyłem na pewno nie dyskwalifikuje przyczepy do oglądania. Zobacz oznaczone na zdjęciu wgnioty, czy nie doprowadziły do rozdarcia albo spękania blachy.

@NieKumaty, jak coś zobaczyłeś to choć krótko opisz aby kolega mógł się na tym skupić przy oględzinach :-).

przyczepa.jpg

Zwracam honor, przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wydawało mi się że te dodatki przy oknie nie są oryginalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - Koledzy,... byłem i... chciałbym poprosić kogoś z Was, z okolic żebym nie śmigał 250km ? o udostępnienie swojej przyczepy do oględzin... dlaczego? Bo muszę zobaczyć przyczepę którą brać jako wyznacznik bdb/wzorowej.

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-amara-460-z-przedsionkiem-stan-doskonaly-ID6Arr0O.html?

1) Wzdłuż listew czarny uszczelniacz - nie wyglądał jakby wyciekł spod listwy, tylko jak by był dodany na zewnątrz.

2) przy bakiście - uszczelniacz w miejscu które nie ma po co mieć uszczelniacza (między listwą a klapą).

3) przy samym wejściu na płycie wiórowej ślady chamskiego cięcia nożem do tapet - wygląda jak od docinania gumolitu   (tego na podłodze).

4) pod spodem - nie na 100% ale podłoga nie wyglądała na prostą.

Odpuściłem oglądanie dalej - >podszedłem do tej:

https://www.otomoto.pl/oferta/lmc-480-rd-z-przedsionkiem-isabella-stan-wzorowy-ID6BDeh8.html

1) zacząłem od środka - bardzo fajna ?, ogólnie do niczego nie mogłem się doczepić -> po za zdechłymi komarami itp...

2) Łazienka - ładniej utrzymana niż w tej poprzedniej. Większych zastrzeżeń nie było...

Postanowiłem zobaczyć ją z zewnątrz (pomimo zbyt wysokiej ceny - najwyżej kredycik jakiś) ale niestety 1300DMC a ja szukam do 1225DMC...

Zernąłem więc tylko na przód - spora ilość niedbale położonego silikonu bezbarwnego przy klapie...

Ogólnie przyczepy na placu mnie nie zachwyciły i dlatego chciałbym poprosić kogoś z Was o pokazanie mi swojej przyczepy i udzielenie kilku odpowiedzi na pytanka ?

 

Adria 462 -> nie pojechałem bo poczułem się zrezygnowany.... A przyczepka którą chciałem zobaczyć (sprinter za 9300 spod Lubina) dziś rano została sprzedana....

Jestem w punkcie wyjścia. Pomóżcie mi proszę nie trafić na minę ? ...

 

Edytowane przez kpr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś gdzieś o tym pisałem ... ? , ... że warto zobaczyć poszukując przyczepę choć jedną, w bardzo dobrym stanie, aby mieć odniesienie w poszukiwaniach. Najlepiej u kogoś obeznanego, kto pokaże newralgiczne miejsca i poinstruuje na co zwracać szczególną uwagę przy oględzinach, przy tym pokazując jak powinno być. Najlepsza nauka !!!!

@kpr, teraz sporo przyczep forumowych stoi w pokrowcach bo zima ?

Chcesz to przyjeżdżaj, zapraszam. W moim pokrowcu jest zamek błyskawiczny przy drzwiach = można wejść i zobaczyć / obejrzeć wszystko od środka. Od gruntu do połowy wysokości też jestem w stanie pokazać przyczepę. Dalej będzie problem bo na pokrowcu, na dachu jest "trochę" śniegu.

Ewentualnie, gdybyś coś oglądał możesz dzwonić i słać na telefon zdjęcia z miejsca (tak na bieżąco i interaktywnie ? ). Co wiem to powiem, jak umie pomogę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-462-przyczepa-kempingowa-z-przedsionkiem-atrakcyjna-ID6BGP3j.html

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-przyczepa-kempingowa-jak-nowa-z-przedsionkiem-ID6BtHU4.html

Byłem dzisiaj z żoną... Adria - masakrystycznie miękka ściana (jak gąbeczka) przy drziwach.

51320723_Beztytuu.png.b15364258925b925c1d81507bd0f5fa0.png

W dtehleffs'ie na środku podłoga mięciutka.... też odpuściliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.