Skocz do zawartości

Przede wszystki cześć Wam :-)


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pamiętać, że jak zimno to nie czuć zapachów (smrodów wilgoci, butwy, grzyba, zepsucia, ... ). Jak mróz to elementy miękkie (nasiąknięte wodą) stają się na powrót twarde. To może zmylić !!!! .

Niczego nie przesądzam, ale uważam, że miesiące zimowe to najgorszy czas na zakup przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niech Cię to nie zwiedzie - ja kiedyś przejechałem kilka setek km po cepkę od forumowicza, która miała być OK, a na miejscu odkryłem zgnitą przednią ścianę  - nieświadomy właściciel był faktycznie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kpr napisał:

Rozmawialiśmy z Tomkiem. Mogę brać. Jedyny minus to taki ze to handlarz i coś będzie chciał na mnie zarobić. 

Jak kupujesz w sklepie chleb to też na Tobie zarabiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, danielpoz napisał:

Jak kupujesz w sklepie chleb to też na Tobie zarabiają. 

Ale ten chleb mi prawie pod dom przywożą .... Sugerujesz ,że mam mu powiedzieć żeby mi ją przywiózł? ?

59 minut temu, rumpel napisał:

Niech Cię to nie zwiedzie - ja kiedyś przejechałem kilka setek km po cepkę od forumowicza, która miała być OK, a na miejscu odkryłem zgnitą przednią ścianę  - nieświadomy właściciel był faktycznie zaskoczony.

Rozumiem i dlatego obejrzę ją ?

P.S. Tak na serio to po chleb i bułki jeździmy do piekarni ?

Edytowane przez kpr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kpr napisał:

Ale ten chleb mi prawie pod dom przywożą .... Sugerujesz ,że mam mu powiedzieć żeby mi ją przywiózł? ?

 

Co w tym dziwnego? Wiele firm oferuje usługę transportu do klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawsze jest kwestia pieniędzy ?. Na tą chwilę jadę z żoneczką w sobotę rano i zakładając pozytywny scenariusz będę dodawać zapewne sporo tematów/postów bo jak już zauważyliście lubię majsterkować ?. W Domu też prawie wszystko zrobię - gł. remont domu: od wod/kan przez elektr. po nidę, szpachlowanie , ciesielstwo dachowe , murowanie..... dodatkowo montaż paralaktyczny + obserwatorium... a w gospodarczym mam rozpoczętą lodówkę do piwka na ogniwach peltiera ?. Pierwszy temat po zakupie przyczepy to zapewne budżetowy mover będzie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kpr napisał:

No ja jak wszedłem do pierwszej to poczułem "wolność", w sensie, że tak można wszędzie i na głowę nie kapie ?. Będzie super i oboje z żonką to wiemy ?

O to to to, jeszcze warto dodać, że jesteś u siebie i nikt się nie czepia, nawet o psa :D A najlepsze jest to, że jak w danym miejscu Ci się nie podoba albo Ci się znudziło to się w 30 minut zawijasz i w drogę.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacek00 napisał:

O to to to, jeszcze warto dodać, że jesteś u siebie i nikt się nie czepia, nawet o psa :D A najlepsze jest to, że jak w danym miejscu Ci się nie podoba albo Ci się znudziło to się w 30 minut zawijasz i w drogę.

Właśnie!  Namiotu nam się nie chciało składać bo kupa roboty a pycepke to chwila i można jechać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.