Skocz do zawartości

Przede wszystki cześć Wam :-)


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, kpr napisał:

 

Byłem dzisiaj z żoną... Adria - masakrystycznie miękka ściana (jak gąbeczka) przy drziwach.

51320723_Beztytuu.png.b15364258925b925c1d81507bd0f5fa0.png

W dtehleffs'ie na środku podłoga mięciutka.... też odpuściliśmy...

Jak  sprawdziłeś że podłoga była miękka ? A jak  z zapachami ? Zalane cepki dosyć mocno pachną .

Edytowane przez samsam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podłoga zachowywała się jak by miała miękką wykładzinę i tylko w jednym miejscu (promień ok 30cm).... oczywiście pod wykładziną -podniosłem ją ?

Druga rzecz przy ścianie sypialni/łazienki sufit rozwarstwiona sklejka (chyba ze sklejki jest sufit...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na sobotę kochani (oczywiście jeśli będą aktualne...) taki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kpr napisał:

Przód to jakiś przeszczep od innej przyczepy. W oryginale wyglądał tak:
image.png.b04bd923d5be9c77060ff3584c069872.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacku ? .... to rozumiem, że tej hobby też coś mógł kolega handlarz zrobić ? Szkoda bo chciałem jutro pojechać zobaczyć...

Ten model Hobby jest całkiem fajny...

A w tym Knausie to nawet kolor pasków inny ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kpr napisał:

Plan na sobotę kochani (oczywiście jeśli będą aktualne...) taki:

W ramach rozrywki warto. Ale raczej niczego bym tam nie kupował. Opinie osób, które miały okazję tam być raczej wskazują, że to strata czasu.

Cytat
 
 
Zwróć uwage na przednią scianę. Rączka manewrowa zapaćkana jakimś glutem. Prawdopodobnie przednia ściana jest już dawno miękka, zwłaszcza że w tych (chyba) modelach ściany lubiły moknąć 
 
2 minuty temu, kpr napisał:

Dzięki Jacku ? .... to rozumiem, że tej hobby też coś mógł kolega handlarz zrobić ? Szkoda bo chciałem jutro pojechać zobaczyć...

Jak masz czas to jedź i oglądaj. Szukasz przyczep w takim budżecie, gdzie wcale nie będzie łatwo znaleźć coś sensownego. Więc wg mnie każde oględziny to nauka na przyszłość i krok do kupna suchej przyczepy - tylko pytanie kiedy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

W ramach rozrywki warto. Ale raczej niczego bym tam nie kupował. Opinie osób, które miały okazję tam być raczej wskazują, że to strata czasu.

 
 
Zwróć uwage na przednią scianę. Rączka manewrowa zapaćkana jakimś glutem. Prawdopodobnie przednia ściana jest już dawno miękka, zwłaszcza że w tych (chyba) modelach ściany lubiły moknąć 
 

Kurczak..... no to ja już sam nie wiem co oglądać... Angliki odradzane, komisowe - przeszczepy i mokre jak gąbka (to sam już sprawdziłem) albo ceny że Wieża Eiffla to pikuś... a prywatne to nawet nie zdążę podjechać bo jak chcę termin ustalić to już sprzedane...

I co tu zrobić?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kpr napisał:

 co tu zrobić?....

Uzbroić się w cierpliwość :) Trzeba mieć trochę szczęścia. Z komisami i handlarzami jest jednak ten problem, że oni małym kosztem chcą zarobić jak najwięcej. Więc chcą kupić tanio a sprzedać drogo. Trzeba o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie zrobić głupoty i nie podejmować pochopnych decyzji... o mały włos nie kupiliśmy "cholinder..." tego dethlesffs'a z miękką podłogą bo wszystko inne było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kpr napisał:

Postaram się nie zrobić głupoty i nie podejmować pochopnych decyzji... o mały włos nie kupiliśmy "cholinder..." tego dethlesffs'a z miękką podłogą bo wszystko inne było ok.

Kubeł zimnej wody przy oglądaniu :) Zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak zacząłem patrzeć po za OLX...

całkiem wygląda:

https://sprzedajemy.pl/adria-unica-z-markiza-krotoszyn-2-6bea9f-nr56542323

I jedno pytanko -> toaleta w tej:

https://www.olx.pl/oferta/lmc-munsterland-luxus-520-CID5-IDvk1ER.html#380698bb59

Jest jakaś dziwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zuczek napisał:

Ta Adria już była pokazywana na forum. Zobacz zdjęcie, co widać w narożniku nad telewizorem ... :nono:

Osz... faktycznie! Przepraszam ale od tej ilości ogłoszeń można się "za...kręcić".

Tak na prawdę to dzięki temu zdjęciu zacząłem się bać oglądać przyczepy  samemu ?

Zapytałem też Tomi'ego czy mozna dodać temat z takimi "gwiazdami". 

Wtedy wystarczyło by wrzucić link i forum.Karawaning w wyszukiwanie ...

Jak na tacy... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez co Wy teraz przechodzicie doskonale rozumiem,   doprowadziło do tego,  że chcieliśmy wydać masę forsy na nową.

Na szczęście udało się kupić używaną nie od handlarza,  tylko zarejestrowaną od prywatnego użytkownika. 

Czy udało się trafić ideał  - oczywiście, że nie. 

Ale nie trafiliśmy źle.

Do listy uwag doświadczonych kolegów dodam jeszcze, żeby każdą w narożnikach i koło okien dokladnie opukiwać.

Dzięki temu,  znaleźliśmy w naszej lekkie zacieki do uszczelnienia,  zanim coś złego zaczęło się dziać.

Wiórka forumowicze nie polecają.

Podobne, ale nieco lepsze są w Kamionnej, też niedaleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyny warunek to - bez przecieków. Reszta może nie działać...

Najbardziej wkurza mnie chamstwo handlarzy którzy na pytanie: "chcę tylko wiedzieć czy nie jest przesiąknięta, czy jest sucha, reszta mnie nie interesuje..." odpowiadają: "może Pan śmiało przyjechać, jest sucha i sam bym ją brał..."

Taka sucha i idealna (2 łącznie na jednym placu) już wiem jak wygląda....

Dzielcie się spostrzeżeniami bo uważam, że warto uprzedzać kolegów o minach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.