Skocz do zawartości

TEC TRAVEL TE 530


jarekbarek

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, jarekbarek napisał:

chce kupic ta przyczepe co myslicie? prosze pomozcie mi !

Daj spokój z tą przyczepą, ma bardzo duże uszkodzenia i do tego nic nie naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak małe uszkodzenia? Przecież tam jest konstrukcja uszkodzona. Jak chcesz dłubać i się na tym znac to możesz do tego podejść ambicjonalnie ale roboty tam jest dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany tylna ściana łącznie z wewnętrznymi listwami, oraz poszycie z częścią konstrukcji i sklejki na prawym tyle. Także okna tylne. Do naprawy tylna część blachy dachu (pozostanie ślad po naprawie  wyciągnięcia blachy), boczna ściana do drzwi (można częściowo wymienić blachę do listwy) i konstrukcja ze sklęjką tej części, oraz kontrola mocowania wszystkich wewnętrznych urządzeń, oraz mebli. Po takim strzale te mocowania na pewno puściły.Cena materiałów, to około 4 do 5 tyś zł. Robocizna ????

Edytowane przez kmtaxi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jarekbarek napisał:

nie wiem zastanawiam sie dogadalem sie z nim na 11K dla mnie to mega atrakcyjna cena a tak male uszkodzenia moge sobie sam zrobic 

macie cos do 12 tys ? 

Super cena. Do 12 tysi nic z tego rocznika nie kupisz :yes:. Tylko pamiętaj, że nauka też kosztuje, ale jeśli to są dla Ciebie małe uszkodzenia to chyba nie ma się co bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacekzoo napisał:

Niech ktoś wklei link bo ten mi nie działa a na piechotę też nie mogę znaleźć, a chciałbym kuknąć tego rodzynka

Poprawiłem w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz robić sam - to jest to atrakcyjna oferta. Przynajmniej ze zdjęć. Na żywo może to wyglądać dużo gorzej. 

Jak koledzy pisali, do odtworzenia cały tył i bok do drzwi. Albo dużo więcej :niewiem:

Dla mnie to wygląda na zawieszenie się na tylnym prawym rogu. Przy kolizji uszkodzenia wyglądały by zupełnie inaczej. I tego nie dało by się wyciągnąć.

Decyzję musisz podjąć sam. Rozumiem, że widziałeś ja na żywo. Zrób kalkulację kosztów i będziesz wiedział czy to okazja czy skarbonka.

Nie widać czy okna przeżyły, Blachę tylnej ściany może można by uratować. Dach i bok nie. A co z podłogą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mandrol napisał:

Dzięki :D

faktycznie dziwne uszkodzenie, wygląda jakby się zawiesiła ale spód tego za bardzo nie potwierdza. Moim zdaniem taka buda żeby jako taki się opłacało powinna wyjść powiedzmy do 18-20k. Bo za okolice 30 powinno się trafić taką niebitą. 

 

I to pod warunkiem że za te 10k różnicy w cenie ktoś akceptuje ulepa którego już raczej nie sprzeda. 

 

Ja wolałbym dołożyć. 

 

Bo nadzieja że naprawi to za 2k jest marna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.