Skocz do zawartości

Ocena przyczep kempingowych


regimil

Rekomendowane odpowiedzi

Zagaiłem w sprawie tego ogłoszenia i okazuje się, że przyczepa jest w Norwegi. I otrzymałem odpowiedź (dla zainteresowanych :))

" Hello,
As you have seen from the pictures, the caravan is in very good condition. I must tell you that everything works as is should and there are no hidden defects. Actually, I'm not in the Poland, I was in the Poland with some business when I made the announcement. Now I am in Norway, I work at EMB Maskin AS, I am the manager, I sell tractors and other machines and due to my work I travel a lot. I can ship the caravan to you with a shipping company and of course I pay all shipping costs, I use a lot in my domain. This is also a good option because the company offers a 3-day trial, which means you can test the caravan in 3 days before receiving the money. The delivery time is 3 to 5 business days. I must also say that the caravan doesn't have Polish papers. Let me know if you want more information about the whole process and of course if you want to buy the caravan. "

Opłaca koszty sciągnięcia i daje potestować przed zakupem. Normalnie bajka :))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, regimil napisał:

Zagaiłem w sprawie tego ogłoszenia i okazuje się, że przyczepa jest w Norwegi. I otrzymałem odpowiedź (dla zainteresowanych :))

" Hello,
As you have seen from the pictures, the caravan is in very good condition. I must tell you that everything works as is should and there are no hidden defects. Actually, I'm not in the Poland, I was in the Poland with some business when I made the announcement. Now I am in Norway, I work at EMB Maskin AS, I am the manager, I sell tractors and other machines and due to my work I travel a lot. I can ship the caravan to you with a shipping company and of course I pay all shipping costs, I use a lot in my domain. This is also a good option because the company offers a 3-day trial, which means you can test the caravan in 3 days before receiving the money. The delivery time is 3 to 5 business days. I must also say that the caravan doesn't have Polish papers. Let me know if you want more information about the whole process and of course if you want to buy the caravan.  "

Opłaca koszty sciągnięcia i daje potestować przed zakupem. Normalnie bajka :))

 

Typowy przekręt nigeryjski :D Napisz mu, żeby podał Ci adres w Norwegii to wpadniesz na oględziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena EMB Maskin ma 3 miesiące? Sprzedaje osoba prywatna? Rachunek będzie prowadzony przez bank na wyspach Marshalla,? Wyspach Dziewiczych? Przypomina mi się przygoda sąsiada z kempingu na Helu, który opowiadał o perypetiach z kupnem Hymera z podnoszonym dachem i utopieniu sporych pieniędzy z kredytu. Efekt był taki, że ani sprzedawcy nie było na miejscu w Niemczech, ani przyczepy. Policja niemiecka umorzyła postępowanie, nie wykryto sprawcy oszustwa. Jednocześnie dziwili się, że Kupujący nie zażądał podstawowych danych identyfikujących przyczepę, podstawowych danych Sprzedającego.

W Norwegii jest wspólny rynek ze Szwecją, Danią i Finlandią. Dlaczego nie wystawił na płatnych portalach zagranicznych identyfikujących Sprzedającego?

Czy widzisz gdzieś podobieństwo?;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębszej analizie wszystkie poprzednie przyczepy odrzuciłem :). Ciężko coś znaleźć według Waszych założeń (ale słusznych) :).

Tutaj ciekawy egzemplarz:

https://www.alexcamp.pl/sprzedaz-przyczep-kempingowych/tabbert/tabbert-vivaldi-680/

Brak klimy i piekarnika w tej cenie to trochę marnie. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, regimil napisał:

Po głębszej analizie wszystkie poprzednie przyczepy odrzuciłem :). Ciężko coś znaleźć według Waszych założeń (ale słusznych) :).

Tutaj ciekawy egzemplarz:

https://www.alexcamp.pl/sprzedaz-przyczep-kempingowych/tabbert/tabbert-vivaldi-680/

Brak klimy i piekarnika w tej cenie to trochę marnie. Co myślicie ?

Bardzo tania przyczepa.

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, regimil napisał:

ale w Vivaldi z tego co widziałem to wszystkie kibelki przenośne w tych rocznikach

jak patrzysz na budy wyposażone w klimy i inne bajery za cene o 1/3 albo o 1/2 niższą niż rynkowa to co się spodziewasz? wejdź na mobile.de i zobacz ile tak wyposażona buda w tym roczniku powinna kosztować. i kibelki się znajdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, regimil napisał:

ale w Vivaldi z tego co widziałem to wszystkie kibelki przenośne w tych rocznikach

Okno ewakuacyjne pewnie też. :P Jak ci nie przeszkadza to kupuj, przecież to ty to będziesz użytkował. 
Ja tam nic do takich przyczep nie mam, jak jest zadbana ? i nie zniszczona a nie przeszkadza kupującemu brak kibelka i świadomość kto ją użytkował itd. To za tą cenę może i być fajna przyczepa

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, regimil napisał:

To może trochę uszkodzoną. Jestem ciekaw ile kosztowałby okno do takiej przyczepy.

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-fendt-650-2009-hansk-pierwszy-2-6bea9f-nr58229664

 

tak szczerze co Ty oczekujesz za tą cenę? pierwsza z brzegu z tego roku ile kosztuje. https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=272990941&cn=DE&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=8500&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&pageNumber=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&action=topOfPage&top=1:1&searchId=500a7461-a982-2cfb-e869-ccaa42a268b8

naprawde wierzysz że dostaniesz budę za niecałą połowe wartości która będzie warta uwagi?

pomijając fakt że po cyganach i że bez kibla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 23:56, jacekzoo napisał:

Pojechałem, zobaczyłem, kupiłem. Trochę trzeba będzie dołożyć ale przyczepa wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.