Skocz do zawartości

Tanio, z dziećmi, nad jeziorem


poziom

Rekomendowane odpowiedzi

Niedźwiady jak najbardziej godne polecenia

Obok Borów Tucholskich jest Człuchów z fajnym ośrodkiem sportu (i pięknymi basenami i zjeżdżalniami)

Na wschód to Okuninka i Jezioro Białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lucy napisał:

witaj spróbuj tez niedaleko Swornych agrokemping Płęsno u państwa Borzyczkowskich na sama rzeka Brda, cisza spokuj, mozna pojezdzic na koniku, no i dojazd ok 2km przez las, jak pisali koledzy wcześniej dużo ścieżek rowerowych

 

Byłem w poprzednim sezonie na tym agrokempingu, rzeczywiście niby warto go polecić i to z wielu względów. Nawet w środku sezonu jest bardzo tani, tani jest również prąd.Bardzo miła właścicielka - widać stara się. Sam kemping też niczego sobie i zadbany. Sporo ławek z zadaszeniem - głównie dla szmaciarzy, ale można to pochwalić. I pewnie  napisałbym jeszcze dużo dobrego o tym kempingu, bo warto - gdyby nie jeden szczegół. Niestety właściciele spalają śmieci i plastiki w piecu - tym samym potrafią zakopcić dosłownie cały teren kempingu / i to w szczycie sezonu/. Tak fajnie tam było, chcieliśmy zostać jeszcze parę dni - niestety nie dało się, musieliśmy uciekać po dwóch nockach. To jedyny - ale ogromny minus jeżeli chodzi o ten kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro Wdzydze - kamping OW Largo Borsk. Byłem tam w tym roku trzy nocki po drodze nad morze i naprawdę gorąco polecam to miejsce dla rodziny z dziećmi, a wiem co mówię, bo byłem sam z trójką dzieci. Kilka placów zabaw, do tego świetlica zadaszona, duża z opiekunkami, które codziennie mają inne atrakcje dla dzieci. W świetlicy tenis stołowy, badminton, 2xstoły do bilarda, stoliki do rysowania, x-box i duży plac zabaw w środku- bezcenne w przypadku deszczu i nie tylko. Ośrodek ogrodzony z własną plażą. Samo jezioro Wdzydze jest niesamowite. Nieopodal masz Kaszubski Park Etnograficzny - wycieczka z atrakcjami na cały dzień.

Widziałem jeszcze jeden fajny kemping nad j. Wdzydze, ale na nim nie nocowałem, myślę żeby tam pojechać w tym roku. Ośrodek nazywa się Półwysep Lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lipę nie wjedziesz. Stoją tam tylko przyczepy na cały sezon. Trzeba się kontaktować z Dyrektorem, żeby mieć tam miejsce. Na plażę przy kempingu można wejść nie mieszkając na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2019 o 11:53, reflexes napisał:

Tu niestety infrastruktura kempingowa jest słaba ale za to piękne czyściutkie jeziora. Osobiście byłem w Wajku w Piasecznie https://www.wajk.pl/ i polecam. Czysto, spokojnie, wtedy były też animacje i dyskoteki dla dzieci itp. 

Poza Pojezierzem fajne, czyste jeziorko znajdziesz też w Koczale http://www.koczala.pl/turystow/baza-wypoczynkowo-rekreacyjna/kompleks-wypoczynkowy-jeziorem-dymno/ . Niestety tutaj jest trochę tłoczno i potrafi być głośno, bo kemping prowadzony jest przez gminę i nikt specjalnie o ciszę tam nie dba. Byłem kilka razy i zależy jak trafisz. Raz jest spokój, a raz imprezowo, szczególnie w weekendy. 

 

W dniu 29.01.2019 o 11:59, poziom napisał:

Bardzo fajnie wygląda ten Wajk!

Byliśmy lata temu w Starym Drawsku na kwaterce i bardzo miło wspominamy tereny ale wiemy, że sporo do zobaczenia tam jeszcze jest.

Wg mnie bardzo fajny, w tym roku będziemy tam trzeci raz z rzędu. Teren jest ogromny - dookoła jeziora, lasy i pola.

Animacje dla dzieci 3 razy dziennie w sali i plenerze (chodził nawet mój 4 latek), dyskoteki z dj-em co czwartek. Na miejscu można wypożyczyć rowery zwykłe i wodne, łódki, kajaki itp.

Można też wykupić pakiety na śniadania/obiady/kolacje.

Dodatkowo: duży namiot ze stołami do ping ponga, siłownia, boiska do: kosza, siatkówki plażowej, tenisa oraz plac zabaw dla dzieci.

W okolicy duży wybór tras kajakowych dla amatorów i zaawansowanych. 

W weekendy robi się tłoczno (namiotowcy z Poznania :), ale w tygodniu kemping pustoszeje. 

Jeśli zdecydujesz się tu przyjechać, to polecam dojechać na miejsce w piątek do południa lub popołudniem w niedzielę.

 

Edytowane przez buszmen_wroc (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎01‎.‎2019 o 13:30, kalapan napisał:

 

Byłem w poprzednim sezonie na tym agrokempingu, rzeczywiście niby warto go polecić i to z wielu względów. Nawet w środku sezonu jest bardzo tani, tani jest również prąd.Bardzo miła właścicielka - widać stara się. Sam kemping też niczego sobie i zadbany. Sporo ławek z zadaszeniem - głównie dla szmaciarzy, ale można to pochwalić. I pewnie  napisałbym jeszcze dużo dobrego o tym kempingu, bo warto - gdyby nie jeden szczegół. Niestety właściciele spalają śmieci i plastiki w piecu - tym samym potrafią zakopcić dosłownie cały teren kempingu / i to w szczycie sezonu/. Tak fajnie tam było, chcieliśmy zostać jeszcze parę dni - niestety nie dało się, musieliśmy uciekać po dwóch nockach. To jedyny - ale ogromny minus jeżeli chodzi o ten kemping

bylem tam 2x po kilka dni w odstępie 2lat i nic nie kojarzę zeby bylo palone, może miałem szczęście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.