Skocz do zawartości

Na narty z przyczepą


janekorka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2019 o 13:50, vrs napisał:

@aniaruda a to pierwsze zdjęcie skąd jest? To jest Białka ?

Tak. Pierwsze zdjęcie zrobione było w Białce. 

W dniu 13.02.2019 o 15:18, janekorka napisał:

aniaruda fajnie wygląda ten Wasz zestaw. Jednak przyczepy na parkingach przy stokach to rzadkość?, kampera prędzej się zobaczy. Tak pomyślałem, że jakby tak z 10 zestawów np w Tyliczu stanęło to nawet o 20-30 osobówek mniej by stanęło na parkingu.

Aniaruda fajne masz lusterko wsteczne do przyczepy, co to za model? Bo do mojego doblowskiego lusterka te na paskach nie obejmą tak wysokiego lusterka samochodu.  

Jeszcze trochę a zobaczymy tu więcej relacji z wyjazdów na narty. Jakby kto miał informacje o parkingach czy kempingach przy stoku to niech też tu coś napiszę. Nawet o tych w Alpach czy w Dolomitach, poszerzyć wiedzę o tym jak jest za granicą też warto. Może kiedyś się to przyda,  he, he.

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o lusterka widoczne na zdjęciu powyżej to kupowalismy je u klaji. Niestety firmy nie znam, gdyż lusterko po drodze odpadło i obecnie mamy inne. Niby mniejsze ale mój mąż mówi że lepiej w nich widzi. 

IMG_20190126_152438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacekzoo napisał:

Te co macie to speed fixy https://center-camp.pl/pl/p/Lusterka-REICH-Speed-Fix-FLAT/2903 i mi to też odpadło :) teraz mam milenco, podobne ale dużo porządniejsze

Tak te mamy obecnie nie odpadło. Zgubilismy lusterko które jest na moich wcześniejszych zdjęciach. 

Odnośnie Białki to żeby nie było że na parkingu staliśmy sami. Chociaż jedyni z przyczepą ??

IMG_20190215_011357.jpg

W dniu 12.02.2019 o 22:41, uwex napisał:

Chyba Was widzieliśmy jak tam staliście. Super. Ciekawe kiedy my się zdecydujemy na zimowe narty ?

Nie zastanawiajcie się tylko jedzcie. Jak spróbujecie zobaczycie że tylko tak będziecie na nart jeździć. My też na początku mieliśmy wątpliwości. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vrs napisał:

Ania, a możesz wrzucić pinezkę z Google maps z dokładną lokalizacją tego parkingu, na którym staliscie, w Białce. 

Jest to parking naprzeciw basenów termalnych. W godzinach popołudniowych nie był taki pusty. Obłożenie 101% przynajmniej kiedy my tam byliśmy.

Pinezka
W pobliżu: 34-405 Białka Tatrzańska
https://maps.app.goo.gl/naMRR

Pinezka

W pobliżu: 34-405 Białka Tatrzańska

https://maps.app.goo.gl/AjTA5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.01.2019 o 17:56, kit napisał:

Wiesz jak jest, szwagier to obca osoba ? ...

To że w wózkach widłowych butla jest poziomo nie znaczy ze w kempingach też tak może być ... Fajnie że próbujesz zimowego karawaningu ale prosze poczytaj odpowiednie działy forum byś mógł to robić bezpiecznie ?

do wózka widłowego butla ma inaczej rurkę zasysającą gaz aby szło z poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Był ktoś z cepką w Czarnej Górze na parkingu.
Ja się przymierzam, ale póki co mój zestaw jest typowo letni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć , idzie ogrzać przyczepę prądem ? Zastanawiam się bo właśnie jesteśmy na nartach w Solden Austria i widziałem przejazdem na campie przyczepy między kamperami . Czy prądem by się wogole opłacało ? Liczą 0,80 € za kw/h. Z tymi butlami to jakos tutaj tego nie widzę . Camping wyglada przyjemnie. Jestem przed zakupem budy i tak rozkminiam co by się przydało a widuje ze niektóre maja też grzanie elektr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smutny napisał:

Z tymi butlami to jakos tutaj tego nie widzę 

Dlaczego?

Jestem po dwóch zimowych wyjazdach ( w tym roku) i bez problemu ogrzewaliśmy budę gazem przy temp w nocy -15, -20.  Mam miejsce na 2 butle, kupuje tylko propan po 58 zł butla, jedna starcza na 3-4 dni.  Pewnie można ogrzewać prądem ale po 3,5 zł za kilowat to koszt będzie znaczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smutny napisał:

Cześć , idzie ogrzać przyczepę prądem ? Zastanawiam się bo właśnie jesteśmy na nartach w Solden Austria i widziałem przejazdem na campie przyczepy między kamperami . Czy prądem by się wogole opłacało ? Liczą 0,80 € za kw/h. Z tymi butlami to jakos tutaj tego nie widzę . Camping wyglada przyjemnie. Jestem przed zakupem budy i tak rozkminiam co by się przydało a widuje ze niektóre maja też grzanie elektr.

Ja będąc na kampie rozliczałem prąd z licznika, za 3 doby za prąd zapłaciłem 120zl i to była tylko podłogówka dodatkowo grzałem gazem, a było raptem ok 0. Na samym prądzie byłoby co najmniej dwa albo trzy razy tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.