Skocz do zawartości

Na narty z przyczepą


janekorka

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio na Polanie Sosny 18.01-24.01 w temperaturze max. -25 stopni. Zużycie Nano (ogrzewanie gaz, woda gaz ) przy minimalnym prądzie to 2 dni. Temperatura w środku 22-24 C.

@adamkwiatek, w którym miejscu jest górny parking na Jurgowie? Byłeś tam ostatnio? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam 100 ah aku i padł po dwóch dniach pracy dmuchawy oświetlenie i ładowanie tel bez TV fakt że dmuchawie mam na 5 bo coś wydaje mi się że słabo wieje. Szukać gdzieś przyczyny że coś zjada prąd? Po tym odłaczyłem zasilacz od anteny TV. Nie wiem czy to coś daje ale mam aku pod francuzem i tam mam zawsze chłodno plus są dzwi serwisowe które są otwierane kilka razy na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vrs napisał:

 

Mistrz jak zwykle :)

Masz jakieś zdjęcia ?

 

Znajdziesz ten camping na stronie Polskiej Federacji C&C. Teraz zimą jest tam dosłownie pusto. Byliśmy jedynym zestawem na week. Najważniejsze że jest Super węzeł sanitarny i dużo gorącej wody, prąd i możliwość tankowania wody do cepki. Nie ma natomiast w zimie świetlicy czy kuchni. Za week( Pt-ND ) dla rodziny 2+2 zapłaciłem 165 zł

IMG_1764.JPG

IMG_1767.JPG

Edytowane przez Wilu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kit napisał:

A gdzie najbliższy stok tego kampu?

Zieleniec , 20 - 40 min jazdy w zależności od natężenia ruchu, później Ski Arena Czarna góra - ok 45 min,  i stacja narciarska Kamienica ok godziny

jako punkt wypadowy do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej to miejsce fajne , jak na same narty do Zieleńca na weekend to chyba wolałbym jak Daniel na parkingu pod samym stokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polanicy Zdroju pusto jest nie tylko zimą ;) Byłem tam 3 lata temu w październiku. Trzy noclegi w samotności.

Wilu, parkowałem dokładnie w tym miejscu, w którym stoisz na zdjęciu.

Potwierdzam, pomimo braku przyczep, gorąca woda pod prysznicem była całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kit napisał:

A gdzie najbliższy stok tego kampu?

Zieleniec. 23 km

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Zieleniec , 20 - 40 min jazdy w zależności od natężenia ruchu, później Ski Arena Czarna góra - ok 45 min,  i stacja narciarska Kamienica ok godziny

jako punkt wypadowy do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej to miejsce fajne , jak na same narty do Zieleńca na weekend to chyba wolałbym jak Daniel na parkingu pod samym stokiem ;)

Do Zieleńca śmigam od dziciaka. Jezdziłem na obozy sportowe itp. mogę wyliczać ile razy widziałem / słyszałem o zablokowanej drodze lub bardzo trudno przejezdnej. Pełen szacun dla Was Koledzy którzy się tam na parking z cepką ciągniecie zimą. Ja póki co wybrałem bazę w Polanicy z kilku powodów: mam małe doświadczenie w holowaniu a cepka 2,5 szeroka i dmc 1600, nie zabiorę wody i pradu na 3 dni dla 4 osobowej rodziny i szczerze to nie przepadam za nocowaniem w takich warunkach. Dojechać 30 minut na deski to żaden problem podobnie jak niewielka opłata za Camp. Dodam jeszcze że Polanica jest piękna o każdej porze roku. Park Zdrojowy, potężna baza gastronomiczna itp. Kto się tam wybierze i lubi włoską kuchnię to odwiedźcie koniecznie La Nonna Pozdro !

Edytowane przez Wilu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na świecie jest różnorodność ?

Ja sobie lubie jezdzić, ale dojezdzanie z kempingu np w ciagu weekendu 4x na stok to dla mnie abstrakcja Zoopatrzenie dla naszej trójki ogarne nawet na 2 tygodnie a z tym "nocowaniem w takich warunkach" to niewiem co autor ma na myśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.