Skocz do zawartości

III Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem - Imielin 29.03-31.03.2019 r


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się fajnie...a ja nadal nie mam Osiołka gotowego do boju...mam nadzieję że zdążę...

Jak by coś to też mam kilka rzeczy do upłynnienia (między innymi) - ceny do dogadania ?

20190309_153645.jpg

20190309_153705.jpg

20190309_155127.jpg

20190309_155136.jpg

20190311_130817.jpg

20190311_130827.jpg

20190311_130906.jpg

20190311_130921.jpg

Mam jeszcze jakieś zastawy z melaminy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio nasz dziadunia jeszcze nawet nie umyty po zimie i nie wysptzatany na wyjazd jak zaparkowane we wrześniu tak tylko raz się w grudniu przejechałem a tak stoi i czeka na nasze wolne a z tym coraz trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Misio napisał:

Zapowiada się fajnie...a ja nadal nie mam Osiołka gotowego do boju...mam nadzieję że zdążę...

Jak by coś to też mam kilka rzeczy do upłynnienia (między innymi) - ceny do dogadania ?

20190309_153645.jpg

20190309_153705.jpg

20190309_155127.jpg

20190309_155136.jpg

20190311_130817.jpg

20190311_130827.jpg

20190311_130906.jpg

20190311_130921.jpg

Mam jeszcze jakieś zastawy z melaminy itd...

Koło rezerwuje za cenę przyzwoita:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Cezarr napisał:

Ja mam nadzieję że tak sprzedający jak i kupujące nie zapomnieli o prowizji dla organizatora ?  ?  ?

Przecież Ty tych wszystkich prowizji i wdzięczności nie przeżyjesz. Chyba że chcesz być w księdze Ginnesa jako pierwszy człowiek który miał 15 promili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 19:53, Voku napisał:

Zapowiada się ciekawie ? 

 

Screenshot_20190322-195121.jpg

Dokładnie.Pogoda będzie super.

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/prognoza-pogody-na-16-dni-beda-dwie-fale-chlodu,286847,1,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, do spotkania zostały cztery dni wklejam info tak jak pisałem, bardzo proszę o zapoznanie się.

1. Sprawa chyba najważniejsza a mianowicie ustawianie przyczep,  mam na dzień dzisiejszy 116 załogi a więc rekord naszych spotkań ?  :palacz:  :hop1:
    Najważniejsze to aby ustawiać przyczepy tak jak w ostatnich latach, czyli wzdłuż drogi jaka biegnie koło domków, można zerknąć
    na fotki z naszego drugiego tematu tam wszystko widać, w tym roku właściciel pociągną prąd dalej i według jego zapewnień
     nie będzie problemu z podłączeniem przyczep nawet za jeziorkiem. Na pewno będą chętni aby ustawiać się nad samym jeziorkiem
     czyli wędkarze nie ma z tym najmniejszego problemu. Bardzo proszę aby przestrzegać tego ustawiania przyczep, tak abyśmy się pomieścili
    na pierwszym spotkaniu było nas prawie 100 załóg tak więc i teraz się pomieścimy.

2. Druga sprawa to podłączenie do prądu, bardzo ale to bardzo ważna rzecz, zabierzcie ze sobą jak najdłuższe przedłużacze, bo nie wiem jak dokładnie
     będą rozmieszczone dodatkowe skrzynki elektryczne.

3.  Używanie urządzeń elektrycznych,  bardzo proszę aby maksymalnie ograniczyć zużycie prądu, grzejcie wodę na kawę na gazie, ogrzewajcie
     przyczepy gazem ( oprócz osób które mają ogrzewanie tylko elektryczne)  mam trzy dni a więc nie zużyjemy tego gazy zbyt wiele
     a oszczędzimy sobie wybijanie korków i co jakiś czas latanie i załączanie ich. Oczywiście jest to prośba a nie nakaz, ale mam nadzieję że mnie rozumiecie.

4. Lista na kurczaki i pstrągi już jest zamknięta.

5. Mamy również możliwość zamówienia Pizzy, będziemy rozdawać ulotki tak więc można zapisać się teraz, lub później u mnie lub Adriana.

6. Naklejki zlotowe będą wydrukowane z małym zapasem, jeżeli ktoś się nie zapisał bardzo proszę aby zrobić to teraz.

7. Będzie dyskoteka i karaoke które zapewni nam nasz kolega irkoski :yay:

8. I to by było tyle, jeżeli macie pytania służę pomocą, proszę pisać. ???

9. Na naszym spotkani po raz trzeci będzie ekipa z Center-Camp bedzie można sprawdzić szczelność układu gazowego
    oraz można będzie przeprowadzić ozonowanie przyczep, każda z tych usług kosztuje 40 zł. Panowie będą mieli również ze
    sobą podstawowe rzeczy ze sklepu, jeżeli ktoś będzie chciał zamówić coś extra proszę do nich zadzwonić
    a na pewno to przywiozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.