Jump to content

Recommended Posts

Pawel1o

To w takim razie może najpierw Skrila a potem Pag. Mam nadzieję że 13 czerwca nie będzie jeszcze całkiem zabite

filipert
7 godzin temu, gusia-s napisał:

To właśnie na nim bura wywaliła kilka kamperów i przyczep do góry kołami, ale kemping po całkowitym remoncie i jednak można trafić parcelę z cieniem ;)

37007.thumb.jpg.71c24a9e5c624a5303dd867657bd3477.jpg

Więcej fotek i informacji na stronie https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-omisalj

Z opisu kempingu ...

"W ramach kempingu wybudowano nowe sanitariaty, które są nowoczesne i obejmują łazienkę dla dzieci oraz sanitariaty dla osób niepełnosprawnych. W łazience znajdują się również prywatne łazienki. "

Do 30.06. kemp. akceptuje ACSI oraz darmową kartę zniżkową avtokampi.si gdzie cena w tym czasie tak jak na ACSI wynosi 20 eu.

Swoją drogą, na Krk staliśmy na podobnym "łysym" kempingu Skrila, bez grama cienia i daszek wystarczył. Podobnie na Pagu na kemp. Sv. Duh ale na nim warunki sanitarne hardcore ;)

O proszę, świat jest mały ;)

@Namo może odwiedzisz też kemping Sv. Duh - ciekawa jestem czy poprawili tam sanitariaty.

Dzięki Gusia, mają jeszcze 3 parcele bez możliwości rezerwacji w Omisajl. Chyba spróbujemy a następny typ to będzie chyba coś na Istrii np. Medveja. 

gusia-s
13 godzin temu, filipert napisał:

Medveja

Kiedyś się przymierzałam do niego ale do plaży trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę i to z kempingu pewnie z 400 m, albo i dalej, zależy gdzie będzie parcela. Poza tym plaża jest ogólnodostępna tzw. "miejska" co za tym idzie strasznie zatłoczona :( Do tego leżaki, parasole w rządku wrrr.

W czerwcu może jeszcze da się z niej skorzystać bez tłumów, bo ogólnie to ma klimat dalmacki i jest bardzo ładna :) ale w sezonie dramat .

https://goo.gl/maps/fyTsbTtWyT3gaerv5

filipert
3 godziny temu, gusia-s napisał:

Kiedyś się przymierzałam do niego ale do plaży trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę i to z kempingu pewnie z 400 m, albo i dalej, zależy gdzie będzie parcela. Poza tym plaża jest ogólnodostępna tzw. "miejska" co za tym idzie strasznie zatłoczona :( Do tego leżaki, parasole w rządku wrrr.

W czerwcu może jeszcze da się z niej skorzystać bez tłumów, bo ogólnie to ma klimat dalmacki i jest bardzo ładna :) ale w sezonie dramat .

https://goo.gl/maps/fyTsbTtWyT3gaerv5

O kurczaki, tak mi to wyglądało :(

Na razie Zaton przedłużony do soboty i chyba jednak zaczniemy szukać czegoś w pobliżu. 

Pytaliśmy w Zatonie o zmianę parceli od soboty i jedyne wolne miejsca zostały w strefie C bez parceli. 

Czuć ferie zielonoświątkowe u naszych zachodnich sąsiadów. 

filipert

No i od niedzieli jesteśmy w Kamp Soline w Biograd Na Moru. Jechaliśmy do Pakistanie a po drodze, żona spontanicznie zawołała "tutaj!" 

Kemping jak Zaton ma 4 **** i na pewno nie są to gwiazdki za czystość czy warunki sanitarne. Pajęczyny, opadający tynk, poobrywane krany, wkręty w ścianie jako wieszaki a na dodatek od soboty do dziś brak ciepłej wody w całym bloku sanitarnym w którym jest łazienka dla osoby niepełnosprawnej. Na szczęście dostaliśmy klucz do drugiej dostosowanej łazienki w innym bloku który jest wyłączony z użytkowania. Ogólnie to może dałbym za warunki sanitarne 4- ale po Zatonie to ciężko nawet 3=

Dodatkowo na minus studzienki kanalizacyjne na parcelach bez zabezpieczeń więc czasem zionie z nich tu i tam. 

Sam kemping spory (ponad 1000 działek ale w większości domki). 

Parcele z mnóstwem cienia ale dość ciasne. Zestawy często nie mieszczą się i auta stoją na sąsiednich parcelach. W sobotę obłożenie było może 10%. Mieliśmy na ACSI wolną drugą linię od morza (w cenie nawet pierwsza) ale wygrał ogromny plac zabaw po sąsiedzku więc do morza mamy ze 100 m. Zresztą część "pierwszej lini" i tak stoi za straganami. 

Sobota i niedziela muzyka z okolicznych barów wirciła nam dziury w śnie. 

Internet słaby. Zdjęcia nie mogę załadować. 

Na +

Poza dyskotekami cisza i spokój. Trochę taniej bo dziecko 4 lata za darmo. Świetne plaże w okolicy, od żwirowych po skaliste przy samym kampie z mnóstwem jeżowców i bardzo bujnym życiem podwodnym. 

maarec

Biograd na moru oglądaliśmy że 4 razy i nigdy nas nie przekonał.

Lepiej wypada kozarica kawałek dalej.

filipert

Dzisiaj obok nas rozłożyła się rodzina z trójką dzieci. Pan walczył z pełnym przedsionkiem i kiedy wbił już śledzie nagle zwinął stelaż i już miałem spytać czy potrzebuje pomocy, kiedy się zorientowałem, że to przeprowadzka... 

Ja obstawiałem, że upatrzyli lepszą parcelę a żona, że zobaczyli toalety. Chyba miała rację bo pojechali w długą... 

Edited by filipert
Literówka (see edit history)

Pawel1o
W dniu 23.01.2019 o 14:30, gusia-s napisał:

Zaległa Chorwacja pod żaglami czeka .. :serducha: zeszłoroczny Hvar też :serducha:  a i czesko-polska majówka też była niegłupia ;)

Zaczynam ... chyba :hmm: wychodzić na prostą więc może się za to wreszcie zbiorę :)

Wyszłaś Gosia już na prostą?