Jump to content

Recommended Posts

Tomek12

Dzięki za informacje. No właśnie zastanawiałem się nad tą kartą ACSI ale jak poczytałem na forum o jakości obsługi klienta i problemach z wysyłką tej karty to sobie dałem spokój.

Za to dzwoniłem do PZM i pytałem o kartę CCI i można wyrobić na miejscu od ręki bez najmniejszego problemu.

maarec
2 minuty temu, Tomek12 napisał:

Dzięki za informacje. No właśnie zastanawiałem się nad tą kartą ACSI ale jak poczytałem na forum o jakości obsługi klienta i problemach z wysyłką tej karty to sobie dałem spokój.

Za to dzwoniłem do PZM i pytałem o kartę CCI i można wyrobić na miejscu od ręki bez najmniejszego problemu.

Jak pojedziesz na cikat to możesz zaoszczędzić z 50% w zależności od załogi. Cci da Ci do 10%.

Acsi spłaca się pierwszej nocy.

Tomek12

O to chyba jednak jeszcze raz przemyślę zakup tej karty. Jeszcze trochę czasu jest.

dudek_t

Tu nie ma nad czym się zastanawiać, zamawiaj natychmiast.

jaaalko71

Ja tez chciałabym o coś podpytać. Który kemping ma klimat taki sam lub podobny jak Adriatic w Promostenie? Tzn. cisza, cykady, skałki, skałki i jeszcze raz skałki? Może ktoś z Forumowiczów może coś polecić?:thank:

Tomek12

Dobrze że odgrzebałem ten temat karty ACSI bo się okazało ze można kupić ją w polskim sklepie z artykułami karavanigowymi i pewnie za 2,  3 dni będę miał kartę w domu.

maarec
7 minut temu, Tomek12 napisał:

Dobrze że odgrzebałem ten temat karty ACSI bo się okazało ze można kupić ją w polskim sklepie z artykułami karavanigowymi i pewnie za 2,  3 dni będę miał kartę w domu.

no to podpowiedz gdzie można, ułatwisz innym.

10 minut temu, jaaalko71 napisał:

Ja tez chciałabym o coś podpytać. Który kemping ma klimat taki sam lub podobny jak Adriatic w Promostenie? Tzn. cisza, cykady, skałki, skałki i jeszcze raz skałki? Może ktoś z Forumowiczów może coś polecić?:thank:

Ciężki temat. Chyba co drugi na wybrzeżu Chorwacji ?

skałki to prawie każdy camp w Cro. Ciszy nie znajdziesz na Resortach (Solaris, Zaton). Czystej i pachnącej wody nie będzie na Stobreciu przy Splicie.

Na Murterze - Slanica  - tam są piękne skałki, jest też piasek. Cisza, pod koniec campingu będzie - tam gdzie właśnie skałki. Jeżowców tysiące, piękny widok, szalony, wąski wjazd - sprzętem 250cm bym zwyczajnie odpuścił.

Pytaj, jak głupio by to nie brzmiało, zwiedziłem większość campingów w Cro - przynajmniej na spacer, bez nocowania.

Tomek12

Sklep ELCAMP.

Wpisałem poprostu w google i wyskoczyła mi jako  polska strona więc wszedłem i zakupiłem.

maarec
1 minutę temu, Tomek12 napisał:

Sklep ELCAMP.

Wpisałem poprostu w google i wyskoczyła mi jako  polska strona więc wszedłem i zakupiłem.

no i super.

https://sklep.elcamp.pl/pl/p/KATALOG-ACSI-2019-Z-KARTA/11340

jaaalko71
W dniu 20.02.2019 o 13:58, maarec napisał:

Ciężki temat. Chyba co drugi na wybrzeżu Chorwacji ?

skałki to prawie każdy camp w Cro. Ciszy nie znajdziesz na Resortach (Solaris, Zaton). Czystej i pachnącej wody nie będzie na Stobreciu przy Splicie.

Na Murterze - Slanica  - tam są piękne skałki, jest też piasek. Cisza, pod koniec campingu będzie - tam gdzie właśnie skałki. Jeżowców tysiące, piękny widok, szalony, wąski wjazd - sprzętem 250cm bym zwyczajnie odpuścił.

Pytaj, jak głupio by to nie brzmiało, zwiedziłem większość campingów w Cro - przynajmniej na spacer, bez nocowania.

Dzięki🙂

filipert

Jutro opuszczamy Zaton i chcieliśmy podążyć na północ. 

Zastanawiamy się nad okolicami Rijeki ale kusi Pag i Straśko. 

A czy ktoś był w Omisajl na tym 5cio gwiazdkowym kampie bez cienia? 

Warunek dla nas to dobre przystosowanie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych. 

gusia-s
22 minuty temu, filipert napisał:

A czy ktoś był w Omisajl na tym 5cio gwiazdkowym kampie bez cienia? 

Warunek dla nas to dobre przystosowanie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych.

To właśnie na nim bura wywaliła kilka kamperów i przyczep do góry kołami, ale kemping po całkowitym remoncie i jednak można trafić parcelę z cieniem ;)

37007.thumb.jpg.71c24a9e5c624a5303dd867657bd3477.jpg

Więcej fotek i informacji na stronie https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-omisalj

Z opisu kempingu ...

"W ramach kempingu wybudowano nowe sanitariaty, które są nowoczesne i obejmują łazienkę dla dzieci oraz sanitariaty dla osób niepełnosprawnych. W łazience znajdują się również prywatne łazienki. "

Do 30.06. kemp. akceptuje ACSI oraz darmową kartę zniżkową avtokampi.si gdzie cena w tym czasie tak jak na ACSI wynosi 20 eu.

Swoją drogą, na Krk staliśmy na podobnym "łysym" kempingu Skrila, bez grama cienia i daszek wystarczył. Podobnie na Pagu na kemp. Sv. Duh ale na nim warunki sanitarne hardcore ;)

17 godzin temu, Namo napisał:

Korzystając z okazji, że przeprowadziłem się do Chorwacji obczaiłem dla Was kilka kempingów w mojej okolicy.... 

O proszę, świat jest mały ;)

@Namo może odwiedzisz też kemping Sv. Duh - ciekawa jestem czy poprawili tam sanitariaty.

Pawel1o
4 minuty temu, gusia-s napisał:

może odwiedzisz też kemping Sv. Duh - ciekawa jestem czy poprawili tam sanitariaty.

Jak nic się nie zmieni, to sprawdzę  je w przyszłym tygodniu i dam znać po powrocie.

Plan jest taki: Pag - Drazica, Sv. Duh, potem KRK - Skrila.

Wyjazd 12 VI. Mam nadzieję że pogoda dopisze. Teraz pomału pakowanie i jak zdążę to wymontuję jeszcze klimatyzację z dachu żeby obniżyć wagę przyczepy bo jestem  +- na styk

gusia-s
Godzinę temu, Pawel1o napisał:

Jak nic się nie zmieni, to sprawdzę  je w przyszłym tygodniu i dam znać po powrocie.

Plan jest taki: Pag - Drazica, Sv. Duh, potem KRK - Skrila

Ale wiesz, że na Drazice to jest zjazd raczej wymagający i miejsc pod budy niewiele. Na odświeżenie pamięci nasza przygoda z tym kempingiem. A przypominam, że byliśmy wtedy naszym małym Ottenem.

Zjazd od głównej drogi ok. 300 m w dół po szutrze, wąsko, bez mijanki ... może coś się również zmieniło?

Znów uśmiech do @Namo ;)

Odnośnie Skrili to nie wiem co się porobiło, ponoć miejsc nie mają już na koniec czerwca początek lipca, słyszałam to już od 2 osób, które po mojej rekomendacji tego kempingu chciały tam zakotwiczyć. Jedna z nich to już drugi rok nie może na Skrile się wbić. Nie do wiary :look:

Chyba przestanę polecać te fajne dla mnie kempingi bo potem sama się nie dopcham do nich ;) 😜