Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informacje. No właśnie zastanawiałem się nad tą kartą ACSI ale jak poczytałem na forum o jakości obsługi klienta i problemach z wysyłką tej karty to sobie dałem spokój.

Za to dzwoniłem do PZM i pytałem o kartę CCI i można wyrobić na miejscu od ręki bez najmniejszego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, Tomek12 napisał:

Dzięki za informacje. No właśnie zastanawiałem się nad tą kartą ACSI ale jak poczytałem na forum o jakości obsługi klienta i problemach z wysyłką tej karty to sobie dałem spokój.

Za to dzwoniłem do PZM i pytałem o kartę CCI i można wyrobić na miejscu od ręki bez najmniejszego problemu.

 

Jak pojedziesz na cikat to możesz zaoszczędzić z 50% w zależności od załogi. Cci da Ci do 10%.

Acsi spłaca się pierwszej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chciałabym o coś podpytać. Który kemping ma klimat taki sam lub podobny jak Adriatic w Promostenie? Tzn. cisza, cykady, skałki, skałki i jeszcze raz skałki? Może ktoś z Forumowiczów może coś polecić?:thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że odgrzebałem ten temat karty ACSI bo się okazało ze można kupić ją w polskim sklepie z artykułami karavanigowymi i pewnie za 2,  3 dni będę miał kartę w domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomek12 napisał:

Dobrze że odgrzebałem ten temat karty ACSI bo się okazało ze można kupić ją w polskim sklepie z artykułami karavanigowymi i pewnie za 2,  3 dni będę miał kartę w domu.

 

no to podpowiedz gdzie można, ułatwisz innym.

 

10 minut temu, jaaalko71 napisał:

Ja tez chciałabym o coś podpytać. Który kemping ma klimat taki sam lub podobny jak Adriatic w Promostenie? Tzn. cisza, cykady, skałki, skałki i jeszcze raz skałki? Może ktoś z Forumowiczów może coś polecić?:thank:

Ciężki temat. Chyba co drugi na wybrzeżu Chorwacji ?

skałki to prawie każdy camp w Cro. Ciszy nie znajdziesz na Resortach (Solaris, Zaton). Czystej i pachnącej wody nie będzie na Stobreciu przy Splicie.

Na Murterze - Slanica  - tam są piękne skałki, jest też piasek. Cisza, pod koniec campingu będzie - tam gdzie właśnie skałki. Jeżowców tysiące, piękny widok, szalony, wąski wjazd - sprzętem 250cm bym zwyczajnie odpuścił.

Pytaj, jak głupio by to nie brzmiało, zwiedziłem większość campingów w Cro - przynajmniej na spacer, bez nocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 13:58, maarec napisał:

Ciężki temat. Chyba co drugi na wybrzeżu Chorwacji ?

skałki to prawie każdy camp w Cro. Ciszy nie znajdziesz na Resortach (Solaris, Zaton). Czystej i pachnącej wody nie będzie na Stobreciu przy Splicie.

Na Murterze - Slanica  - tam są piękne skałki, jest też piasek. Cisza, pod koniec campingu będzie - tam gdzie właśnie skałki. Jeżowców tysiące, piękny widok, szalony, wąski wjazd - sprzętem 250cm bym zwyczajnie odpuścił.

Pytaj, jak głupio by to nie brzmiało, zwiedziłem większość campingów w Cro - przynajmniej na spacer, bez nocowania.

Dzięki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jutro opuszczamy Zaton i chcieliśmy podążyć na północ. 

Zastanawiamy się nad okolicami Rijeki ale kusi Pag i Straśko. 

A czy ktoś był w Omisajl na tym 5cio gwiazdkowym kampie bez cienia? 

Warunek dla nas to dobre przystosowanie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, filipert napisał:

A czy ktoś był w Omisajl na tym 5cio gwiazdkowym kampie bez cienia? 

Warunek dla nas to dobre przystosowanie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych.

To właśnie na nim bura wywaliła kilka kamperów i przyczep do góry kołami, ale kemping po całkowitym remoncie i jednak można trafić parcelę z cieniem ;)

37007.thumb.jpg.71c24a9e5c624a5303dd867657bd3477.jpg

Więcej fotek i informacji na stronie https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-omisalj

Z opisu kempingu ...

"W ramach kempingu wybudowano nowe sanitariaty, które są nowoczesne i obejmują łazienkę dla dzieci oraz sanitariaty dla osób niepełnosprawnych. W łazience znajdują się również prywatne łazienki. "

Do 30.06. kemp. akceptuje ACSI oraz darmową kartę zniżkową avtokampi.si gdzie cena w tym czasie tak jak na ACSI wynosi 20 eu.

Swoją drogą, na Krk staliśmy na podobnym "łysym" kempingu Skrila, bez grama cienia i daszek wystarczył. Podobnie na Pagu na kemp. Sv. Duh ale na nim warunki sanitarne hardcore ;)

17 godzin temu, Namo napisał:

Korzystając z okazji, że przeprowadziłem się do Chorwacji obczaiłem dla Was kilka kempingów w mojej okolicy.... 

O proszę, świat jest mały ;)

@Namo może odwiedzisz też kemping Sv. Duh - ciekawa jestem czy poprawili tam sanitariaty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gusia-s napisał:

może odwiedzisz też kemping Sv. Duh - ciekawa jestem czy poprawili tam sanitariaty.

Jak nic się nie zmieni, to sprawdzę  je w przyszłym tygodniu i dam znać po powrocie.

Plan jest taki: Pag - Drazica, Sv. Duh, potem KRK - Skrila.

Wyjazd 12 VI. Mam nadzieję że pogoda dopisze. Teraz pomału pakowanie i jak zdążę to wymontuję jeszcze klimatyzację z dachu żeby obniżyć wagę przyczepy bo jestem  +- na styk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel1o napisał:

Jak nic się nie zmieni, to sprawdzę  je w przyszłym tygodniu i dam znać po powrocie.

Plan jest taki: Pag - Drazica, Sv. Duh, potem KRK - Skrila

Ale wiesz, że na Drazice to jest zjazd raczej wymagający i miejsc pod budy niewiele. Na odświeżenie pamięci nasza przygoda z tym kempingiem. A przypominam, że byliśmy wtedy naszym małym Ottenem.

Zjazd od głównej drogi ok. 300 m w dół po szutrze, wąsko, bez mijanki ... może coś się również zmieniło?

Znów uśmiech do @Namo ;)

 

Odnośnie Skrili to nie wiem co się porobiło, ponoć miejsc nie mają już na koniec czerwca początek lipca, słyszałam to już od 2 osób, które po mojej rekomendacji tego kempingu chciały tam zakotwiczyć. Jedna z nich to już drugi rok nie może na Skrile się wbić. Nie do wiary :look:

Chyba przestanę polecać te fajne dla mnie kempingi bo potem sama się nie dopcham do nich ;) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.