Skocz do zawartości

Kemping z aquaparkiem


w79

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

dla mnie okolice Rimini były rozczarowaniem. tzn inaczej, po analizie na street view spodziewałem się że mi się tam nie spodoba i tak było :]

blokowiska ciągnące się kilometrami, hotele i ulice przy samej plaży , gorzej niż w Kołobrzegu w szczycie sezonu , byłem bo musiałem (sprawy rodzinne)  i z własnej woli drugi raz w te okolice nie pojadę.

za to San Marino piękne , i na pewno warto tam zajechać .

W tym roku jak Grecja nie wypali to też może pojedziemy do IT ale bardziej na południe , póki co nasze wyjazdy sięgały najdalej właśnie do San Marino i w okolice Pizy, poniżej jeszcze nie dotarliśmy myślałem o tych okolicach :

945031043_itmapa.thumb.jpg.9c1b6e0bc5bd5ba90548c45bd1e1fbb1.jpg

jakby ktoś miał coś sprawdzonego w tych okolicach to podepnę się pod temat i też chętnie się dowiem ;)

To ja polecam to: https://www.baiaazzurra.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@w79 poniżej masz mapę campu

29AED6F2-C693-4A9C-B631-20C045FB75BE.thumb.jpeg.be28cbc8265b2a2916ec9c538dee5393.jpeg

 

Te zacienione parcele są zaznaczone kółkami, nie ma tam oznaczeń numerkowych. Najgorsza moim zdaniem jest via dracene, ta od wjazdu, to jest główna droga campu i naokrągło jeżdżą auta, ciągle lataliśmy żeby dzieciaki uważały. Ale z partyzanta wpadliśmy i nic wolnego nie było. A jeżeli chodzi o via eucalipti albo ginestre to w sumie obojętne. Zacionie są jeszcze za basenami ale tam jakoś nam nie podpasowało, zawsze byliśmy w tej pierwszej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2019 o 21:32, Suzu4x4 napisał:

dla mnie okolice Rimini były rozczarowaniem. tzn inaczej, po analizie na street view spodziewałem się że mi się tam nie spodoba i tak było :]

blokowiska ciągnące się kilometrami, hotele i ulice przy samej plaży , gorzej niż w Kołobrzegu w szczycie sezonu , byłem bo musiałem (sprawy rodzinne)  i z własnej woli drugi raz w te okolice nie pojadę.

za to San Marino piękne , i na pewno warto tam zajechać .

W tym roku jak Grecja nie wypali to też może pojedziemy do IT ale bardziej na południe , póki co nasze wyjazdy sięgały najdalej właśnie do San Marino i w okolice Pizy, poniżej jeszcze nie dotarliśmy myślałem o tych okolicach :

945031043_itmapa.thumb.jpg.9c1b6e0bc5bd5ba90548c45bd1e1fbb1.jpg

jakby ktoś miał coś sprawdzonego w tych okolicach to podepnę się pod temat i też chętnie się dowiem ;)

Byłem na Orbetello kamp ok, klimat coś jak u nas na helu, plaża z jednej strony drogi kemp po drugiej, potem dojechałem do Rzymu. Z drugiej strony buta nie wiem czy nie jest fajniej okolice Pescary są bardzo atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną jest taki problem że najbardziej lubię takie klimaty jak w Chorwacji czy Grecji (górki skały zatoczki ) a nie bardzo przepadam za równinami , dlatego zatoka Wenecka  i okolice Rimini dla mnie są takie se. Patrząc po topografi Włoch to chyba najbardziej podobało by mi się od Neapolu w dół , a to znów kawał drogi porównywalny do wyjazdu do Grecji :mellow:

Patrzyłem jeszcze na mapie na okolice od Pisy na północ w stronę Genuii ale jakoś nie znalazłem tam żadnych polecanych kempingów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.