Skocz do zawartości

Kemping z aquaparkiem


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam kempingow we Wloszech, ponizej Wenecji z obu stron, z aquaparkiem. Myslalem o spiaggia e mare. Ktos ma blizsze doswiadczenia z tym kempingiem, slyszalem ze plaza nie jest ciekawa. A moze jakies inne propozycje, chetnie poslucham rad:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, w79 napisał:

Hej, szukam kempingow we Wloszech, ponizej Wenecji z obu stron, z aquaparkiem. Myslalem o spiaggia e mare. Ktos ma blizsze doswiadczenia z tym kempingiem, slyszalem ze plaza nie jest ciekawa. A moze jakies inne propozycje, chetnie poslucham rad:) 

Na spiaggi byłem 5 albo 6 razy. Aquapark jest super, plaża tez, strasznie wielka i szeroka. Jedyny minus to sałaty w wodzie, ale to zależy jak się trafi bo dwa razy jak byłem to nie było. Do wody jak ktoś bardziej wrażliwy to buty do wody, od zawalenia krabów, pare fotek

Jak coś chcesz wiedzieć to pytaj, a jak znasz termin to możesz sobie zarezerwować konkretne parcel, mogę Ci podesłać numery które są ciekawe, w cieniu i nie przy ,,głównej,, drodze kampingu

3364E7DF-2B90-491B-B1B1-D4C7F6EFA33E.jpeg

1E8D4643-1B04-4750-AEFD-F33AA5B2837A.jpeg

C4870B5F-C818-40CA-B219-FFF47DCCCDDE.jpeg

1866C80E-BCDE-47CC-AA20-39B6BC67703F.jpeg

EE35B771-2BB6-46DF-90A9-D89D15DCF348.jpeg

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam problem z numerami. Na mapie nie ma numerów poszczególnych parcel, a ze termin znam to chce zamówić coś konkretnego. Tak wiec poproszę o bliższe dane. Jak z toaletami? daja rade? Czy trzeba mieć rzeczywiście kabel ok 30 m? i czy sa drogi rowerowe w okolicy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszukać mapke na której mam zaznaczone parcele, jutro będę wyciągał budę to obczaje. Kibelki są w porządku, ciągle sprzątane, chociaż nigdy nie używałem bo tylko w budzie, ale prysznice są w porządku. Mi wystarczyło 20m, ale zawsze dodatkowe 30m mam w budzie. Na campie dobrze zaopatrzony market i sklep z akcesoriami karawaningowymo. 2km od campu duuuży hipermarket, tam zawsze robimy zakupy. Dróg rowerowych jako taki nie ma, ale można pojechać wzdłóż morza w jedną i w drugą. Ale na kampie się przydają. Jedyny feler to dodatkowa opłata za baseny, z tego co pamiętam 8€ za osobę za cały pobyt, ale warto. Kiedy jedziecie? 

Mam kilka fajnych atrakcji w okolicy, w promieniu 100km jakbyś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy "dziure" w planie wakacyjnym mniej wiecej od 17  do 25 lipca, bo wtedy musimy zameldowac sie na Punta Sabbioni. Wiec pewenie w tym okresie. Bardzo chetnie zalpznam sie z Twoimi atrakcjami:). Czy przy 6A uzywales klimy i lodowki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaża nie jest codziennie ratrakowana, ale generalnie jest czysto. I nigdy tłoku nie ma, plaża jest tylko dla campu i jest naprawdę wielka, i o tyle fajnie zwłaszcza dla dzieci że idziesz 100m w wode a masz do kolan albo do pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, w okolicy to wiadomo wenecja i port w wenecji, wypływają stamtąd największy liniowce, jest na co popatrzeć. W drugą stronę san marino, w sumie prawie za każdym razem tam jedziemy. Tylko szczegół, na górze jest masakra z miejscami parkingowymi, my zawsze roby tak że zostawiamy auto na parkingu przy dolnej stacji kolejki linowej, kolejką jedziemy w góre, tam łazimy po ichniejszych uliczkach i później kolejką wracamy do auta. 

Kolejna rzecz to 

https://www.acquariodicattolica.it/w tym roku byliśmy, nie było tanio ale naprawdę warto, oprócz samyc akwarii są terraria, skamieliny, potwory z najgłębszych głębin morskich, pół dnia chodzenia. Tylko najlepiej w tygodniu, w weekend tam jest masakra ile ludzi. 

Następna rzecz 

https://www.mirabilandia.it/en ty nie byliśy, bo dzieciaki za małe a ja nie lubię takich kręciołów, ale z drogi wyglądało fajnie. 

 

Ciekawe jest też samo rimini do pospacerowania. 

Jest jeszcze w okolicy safari i delfinarium, nie byliśmy bo zostawiliśmy sobie coś na ten rok. Bo znowu tam będziemy przelotem pare dni. 

Jakbyś jeszcze chciał coś wiedzieć to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie okolice Rimini były rozczarowaniem. tzn inaczej, po analizie na street view spodziewałem się że mi się tam nie spodoba i tak było :]

blokowiska ciągnące się kilometrami, hotele i ulice przy samej plaży , gorzej niż w Kołobrzegu w szczycie sezonu , byłem bo musiałem (sprawy rodzinne)  i z własnej woli drugi raz w te okolice nie pojadę.

za to San Marino piękne , i na pewno warto tam zajechać .

W tym roku jak Grecja nie wypali to też może pojedziemy do IT ale bardziej na południe , póki co nasze wyjazdy sięgały najdalej właśnie do San Marino i w okolice Pizy, poniżej jeszcze nie dotarliśmy myślałem o tych okolicach :

945031043_itmapa.thumb.jpg.9c1b6e0bc5bd5ba90548c45bd1e1fbb1.jpg

jakby ktoś miał coś sprawdzonego w tych okolicach to podepnę się pod temat i też chętnie się dowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.