Skocz do zawartości

Małe miejskie auto


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przestronne jest C3 i silnik 1.4 jest godny zainteresowania.
Ale tu kwestia gustu bo auto uchodzi za damskie...
Dlatego polecałem DS3, które to mniej uchodzi za damskie a konstrukcyjnie to jest lepsza wersja C3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dudek_t napisał:

Voku, czyli jednak kompakt? Jaki budżet?

Ale to już z braku laku, mógłbym kupić fokusa 2, ale znowu Forda nie chce i wydaje mi się duży, mazda jest taka zgrabniejsza i ma bardzo ładny środek jeden z ładniejszych jakie widziałem w tej cenie. :D 

Mam max 20k im mniej tym lepiej, auto tylko na miasto i naprawdę do przejechania paru km.

Tak jak się popatrzy to znależć nie za stare auto w tej cenie nie jest prosto albo nawalone KM albo rocznikowo daleko

 

28 minut temu, Pjoter napisał:

Naprawdę obejrzyj ją dokładnie bo te roczniki gniją na potęgę.

Żeby nie była zrobiona pod sprzedaż i na wiosnę będziesz latał po blacharzach.

Ja bym celował w 207 Clio/Megane 1,6 16v. Teraz Clio znajomemu załatwiłem za 8800zl 2008r

Wiem sprawdzę ją dokładnie, niby po Niemcu zobaczymy. 

Widzisz punk widzenie zależy od siedzenia, jakoś Renówki mi się źle kojarzą, miał znajomy megankę taka ala żaba, to jak pamiętam nan-stop coś tam się działo jak nie silnik to elektryka.
Kazde auto ma coś za uszami zależy jak się trafi.

 

Na razie kończę zobaczymy w przyszłym tygodniu może coś się innego w głowie urodzi.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skumałem, że używka. No to mogę polecić Lanosa, ponoć auto na całe życie. Jak się kupi to nie sprzeda ? 

A tak na poważnie to synio ujeżdża i jest bardzo spoko, tylko trzeba się pogodzić z tym czym to jest. Na drodze każdy ale to absolutnie każdy musi cię wyprzedzić :niewiem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Benior napisał:

Nie skumałem, że używka. No to mogę polecić Lanosa, ponoć auto na całe życie. Jak się kupi to nie sprzeda ? 

A tak na poważnie to synio ujeżdża i jest bardzo spoko, tylko trzeba się pogodzić z tym czym to jest. Na drodze każdy ale to absolutnie każdy musi cię wyprzedzić :niewiem: 

Eee tam, 1,6 to moze i kazdy musi ale jak kierownik ogarnia to nie kazdy moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Voku napisał:

Ale co w 3 lata zje tą mazdę ruda?  Więcej raczej nie będę tym chyba jeździł. Zresztą napisałem jak będzie zdrowa. Wiem najlepiej kopić gulfa :P Przed Fordem też straszyli a jeździ :D a miałem kilka :P

Ja przez 5 lat od rozstania z mazdą dalej nie spoglądam w jej kierunku , czasem tylko mi się śni jak za dużo zjem na noc ;). Chcesz się bawić w sapera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem zdjęć kupiony praktycznie pod domem, sprawdzony na ścieżce wszystko b/d stanie nic nie wycieka, silnik chodzi równo żadnych luzów na zawieszeniu amortyzatory w b/d stanie. Sprawdzony miernikiem dość dokładnie gdzieś tam na tylnych drzwiach lekkie lakierowanie było, opony wielosezonowe z 2017 hamulce praktycznie nowe.  Od spodu źle nie wyglądał jak coś to się na wiosnę zabezpieczy. Silnik bardzo przyjemny 1.6 benzyna.

Przebieg w miarę możliwości potwierdzony.

IMG_20190123_161631.thumb.jpg.0c2f4f72940cdbf57d708da02f116cac.jpg

IMG_20190126_083624.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.