Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy - tył przyczepy.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

.... nie znam się ... nie orientuję .... ale coś kupię i będę nagrywał/pokazywał co z tym robię - a Wy będziecie oglądać i lajkować !!!
Głupota się sprzedaje coraz lepiej  
.... jak by kolo spotkał ludzi co mają trochę oliwy w głowie - to by doradzili, że rowery się montuje na dach przyczepy - tak samo jak w samochodzie !!!!
Teraz czekamy na kolejny filmik - kupiłem silikon i naprawiłem angielkę (a w komentarzach będzie burza czy powinien być użyty uniwersalny czy sanitarny).
 
TOM
 



Co w tym złego? Widziałeś co TVN produkuje? Tu przynajmniej można zobaczyć, że jednak złym pomysłem jest dziurawienie 20 letniej przyczepy.
Moja córka ogląda z zapartym tchem, przynajmniej dowie się, że można spędzać święta i sylwestra w Hiszpanii w słońcu zamiast codziennie zasuwać do biura.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Jest w tym sporo prawdy. Raz że podoba się to strasznie młodszej części widowni. Starsza widownia za to ogląda z wypiekami i komentuje "Patrz Grażynka jaki frajer, zgniło przyczepe kupił to tera mu wychodzą kwiatki". A wyświetlenia i hajsy z YT się zgadzają. 


Żeby nie było, lubię jego filmy oglądam z córka wszystkie. Solar na dachu też wieszał dziurawiąc dach (żeby wzmocnić działanie kleju). Chyba po śrubach tez już ciekło :)?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, witus napisał:


Żeby nie było, lubię jego filmy oglądam z córka wszystkie. Solar na dachu też wieszał dziurawiąc dach (żeby wzmocnić działanie kleju). Chyba po śrubach tez już ciekło :)?!
 

 

 

Wszystkie moje dzieci (7, 4 i 2 lata) oglądają to jak ja wieczorynkę czy teleranek za dzieciaka, więc jestem na bieżąco :yes:

Ogólnie ja uważam że Kamil się wyrobił i jest to osoba ze sporym dystansem. Nie boi się pokazać tego co źle zrobił, co mu nie wyszło, przyznać się do błędu. Nie gwiazdorzy tak jak "podrozoVanie". 

Generalnie można zazdrościć tego, że nie są niczym uwiązani i mają hajsy z tego co dla nas jest wakacjami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomii napisał:

 

Jest w tym sporo prawdy. Raz że podoba się to strasznie młodszej części widowni. Starsza widownia za to ogląda z wypiekami i komentuje "Patrz Grażynka jaki frajer, zgniło przyczepe kupił to tera mu wychodzą kwiatki". A wyświetlenia i hajsy z YT się zgadzają. 

Widziałem jeden odcinek z montażem solara i odrazu wyczulem że to będzie dobry biznes.?

Autor wcale nie jest głupi a jedynie z premedytacją udaje mało rozgarniętego. Wyczuł że jest klientela co łyknie takie banialuki i idealnie wpasował się w rynek. Jak widać są widzowie którzy wręcz wyczekują kolejnych odcinków i z wypiekami gimnazjalisty się przy nich podniecają. 

Brawo dla Kiki za pomysł zarabiania na naiwnych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jeden odcinek z montażem solara i odrazu wyczulem że to będzie dobry biznes.
Autor wcale nie jest głupi a jedynie z premedytacją udaje mało rozgarniętego. Wyczuł że jest klientela co łyknie takie banialuki i idealnie wpasował się w rynek. Jak widać są widzowie którzy wręcz wyczekują kolejnych odcinków i z wypiekami gimnazjalisty się przy nich podniecają. 
Brawo dla Kiki za pomysł zarabiania na naiwnych
 


Kokosów z tego nie ma jego patronite leży i kwicy jeszcze. Dziwię się, że handlujący akcesoriami jeszcze masowo go nie atakują „darami” do zareklamowania. Chyba nie potrzebują bo ten rynek ciągle jest wzrostowy.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, witus napisał:

Co w tym złego? Widziałeś co TVN produkuje? Tu przynajmniej można zobaczyć, że jednak złym pomysłem jest dziurawienie 20 letniej przyczepy.
Moja córka ogląda z zapartym tchem, przynajmniej dowie się, że można spędzać święta i sylwestra w Hiszpanii w słońcu zamiast codziennie zasuwać do biura.

 

 

 

.... pięknie to skomentował Danielpoz .....

5 minut temu, danielpoz napisał:

Widziałem jeden odcinek z montażem solara i odrazu wyczulem że to będzie dobry biznes.?

Autor wcale nie jest głupi a jedynie z premedytacją udaje mało rozgarniętego. Wyczuł że jest klientela co łyknie takie banialuki i idealnie wpasował się w rynek. Jak widać są widzowie którzy wręcz wyczekują kolejnych odcinków i z wypiekami gimnazjalisty się przy nich podniecają. 

Brawo dla Kiki za pomysł zarabiania na naiwnych?

 

.... nie ma rzeczy której w dzisiejszych realiach sprzedać nie da rady .... niestety ....

TOM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, danielpoz napisał:

Brawo dla Kiki za pomysł zarabiania na naiwnych?

Trzeba mieć na uwadze że to nie tylko naiwni. Tak jak wspomniał @witus przy tym co produkuje nam dziś telewizja to można uznać za wysokiej klasy produkcje łączącą film podróżniczy z serialem :D. Ogólnie lepiej żeby dzieci oglądały coś co może rozbudzi w nich ciekawość pojechanie gdzieś, zobaczenia czegoś czy zwyczajnego ruszenia dupska niż Lorda Kruszwila albo patostrimera który upija matkę za kasę z donejtów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ta fuszerka obróci się przeciwko nam. Gro ludzi korzysta z Youtube jako z poradnika.  Kupi gość przyczepę,  kilka gadżetów jak solar czy bagażnik rowerowy. Prześledzi yotuba, na pierwszych miejscach są filmy najczesciej wyswietlane. Zerknie jak to kiki montuje różne bajery , jakie to proste wszystko jest i zacznie się zabawa. Potem na naszym rynku ciężko bedzie znaleźć przyczepę  nie pozostawiona wkretami to drewna, śrubami itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, witus napisał:


Kokosów z tego nie ma jego patronite leży i kwicy jeszcze. Dziwię się, że handlujący akcesoriami jeszcze masowo go nie atakują „darami” do zareklamowania. Chyba nie potrzebują bo ten rynek ciągle jest wzrostowy.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Przy jego ilościach wyświetleń i treści famili frendly coś tam z samego YT już mu skapnie. Może to nie kokosy, ale dodająć do tego kasę z wynajmu mieszkań, kasę ze sprzedaży wideo poradników, i hajsy z 500 plus mogą se pozwolić na to żeby spędzać tam zimę. 

Co by nie powiedzieć Kamil jest obecnie najbardziej znanym turystą karawaningowym w kraju - dla wielu jest Influencerem i myślę że dzięki temu o pieniążki nie będzie się martwił. Dziwie się że jeszcze do tej pory nie ma ogarniętej agencji (podróżoVanie np. jest w agencji LifeTube ), ale jego popularność będzie jeszcze stale rosnąć (zaraz będą crossy - już zapowiadał się że będzie u Jack Gadovsky).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kojus napisał:

Niestety ale ta fuszerka obróci się przeciwko nam. Gro ludzi korzysta z Youtube jako z poradnika.  Kupi gość przyczepę,  kilka gadżetów jak solar czy bagażnik rowerowy. Prześledzi yotuba, na pierwszych miejscach są filmy najczesciej wyswietlane. Zerknie jak to kiki montuje różne bajery , jakie to proste wszystko jest i zacznie się zabawa. Potem na naszym rynku ciężko bedzie znaleźć przyczepę  nie pozostawiona wkretami to drewna, śrubami itp. 

.... dlatego mówię, że wszystko się sprzedaje ? ... a prawdą jest, że gro ludzi skorzysta z takiej łatwo dostępnej treści - "poradnika" .....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kojus napisał:

Niestety ale ta fuszerka obróci się przeciwko nam. Gro ludzi korzysta z Youtube jako z poradnika.  Kupi gość przyczepę,  kilka gadżetów jak solar czy bagażnik rowerowy. Prześledzi yotuba, na pierwszych miejscach są filmy najczesciej wyswietlane. Zerknie jak to kiki montuje różne bajery , jakie to proste wszystko jest i zacznie się zabawa. Potem na naszym rynku ciężko bedzie znaleźć przyczepę  nie pozostawiona wkretami to drewna, śrubami itp. 

Każdy średnio ogarnięty technicznie gość, który sam będzie się zabierał za montaż solara jest w stanie ocenić poziom wiedzy technicznej Kamila. 

Pamiętaj że każdy kij ma dwa końce. Twoja przyczepa w stanie idealnym bez drewnowkrętów i śrub będzie dużo łatwiejsza w sprzedaży a tym samym będzie miała atrakcyjniejszą cenę. 

1 minutę temu, TomekKnaus napisał:

.... dlatego mówię, że wszystko się sprzedaje ? ... a prawdą jest, że gro ludzi skorzysta z takiej łatwo dostępnej treści - "poradnika" .....

TOM

Panowie zatem zachęcam Was do nakręcenia swoich poradników ukazujących jak się to powinno robić :yes:. Ze swojej strony proponuję darmowe promowanie takich treści poprzez forum i fanpejdz na fb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomii napisał:

Panowie zatem zachęcam Was do nakręcenia swoich poradników ukazujących jak się to powinno robić :yes:. Ze swojej strony proponuję darmowe promowanie takich treści poprzez forum i fanpejdz na fb. 

.... ja niestety mając wiedzę o niewiedzy swej w temacie - nie mam śmiałości prowadzić poradnik .... z resztą ma uroda taka raczej radiowa ? ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TomekKnaus napisał:

.... ja niestety mając wiedzę o niewiedzy swej w temacie - nie mam śmiałości prowadzić poradnik .... z resztą ma uroda taka raczej radiowa ? ....

TOM

No i w takich wypadkach za kręcenie poradników biorą się ludzie bez świadomosci swojego braku wiedzy, bez kompleksów i ze śmiałością oraz jak niektórzy tu zauważyli z wyczuciem że może się to dobrze sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko widzę temat się rozwija, a ja mam tyle pracy :)

sytuacja wygląda tak - gość zamontował bagażnik - przewinąłem to na szybko - dokładnie tak jak mu pasowało - pomierzył, powiercił i proszę - jest. Śruby trzymają się na aluminiowej blasze, styropianie i 2mm sklejce. Nie dał nawet do wnętrza ściany dystansów pod wymiar (np z dociętej rurki miedzianej czy alu). Dolne mocowania w tej przyczepie moim zdaniem są wykluczone. Jest tam odlew w z jednego kawałka kiepskiej jakości (jak widać po efektach) tworzywa. W ten sposób to cud, że jeszcze nic nie spadło.

Gość ma łeb na karku (skoro ma dom, auto, przyczepę, mieszkania na wynajem - pewnie i firmę skoro stać go na podróże a nie siedzi w pracy na etacie), nie oglądam go wcale, bo kilka wybranych filmików typu obcinanie kołnierza butli gazowej czy teraz ten bagażnik czy wspomniany solar pokazało, że to strata czasu.  Gość jedzie bez planu do Hiszpanii a później dziwi się, że ciężko o miejsce na nocleg. Sprawdziłby przed wyjazdem, zrobił plan nawet w głowie i byłoby po problemie.

na każdym jego filmiku powinien być napis na stałe - uwaga nie rób tego ze swoją przyczepą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kojus napisał:

Jakbyś go idealnie nie zanotował to na wybojach działa siła na ścianę, która ja "wyrywa z przyczepy "

Nie demonizujmy. Jeździ tysiące przyczep i kemperów z bagażnikami i nic nie odpada.

Montowałem bagażnik do 30-letniej przyczepy i też miałem obawy, że odpadnie z całą ścianą. Nic się nie stało, nic nie wyrwało.

Jeżeli ściana jest zdrowa, bagażnik prawidłowo zamontowany i obciążany z rozsądkiem nic nie ma prawa się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BUMERANG napisał:

Nie demonizujmy. Jeździ tysiące przyczep i kemperów z bagażnikami i nic nie odpada.

Montowałem bagażnik do 30-letniej przyczepy i też miałem obawy, że odpadnie z całą ścianą. Nic się nie stało, nic nie wyrwało.

Jeżeli ściana jest zdrowa, bagażnik prawidłowo zamontowany i obciążany z rozsądkiem nic nie ma prawa się stać.

oczywiście - koniec i kropka. W tabbercie sam montowałem bagażnik, jeżeli odpadnie to z całą tylną ścianą - oczywiście jak będzie jakiś przeciek czy coś takiego. Wszystkie śruby były montowane w szkielet drewniany nad oknem i pod.

Widzę właśnie, że te jego filmiki mają po 1200 komentarzy w kilka godzin. O czym to świadczy ? naród głupi wszystko kupi.  Fajnie jadą po gościu o braku opieki nad dziećmi czy reprezentowaniu PL za granicą. Jeden komentarz na 500 jest merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.