Skocz do zawartości

jaka przyczepa kempingowa do 1000dmc do 30000


klaudia35

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nikt wam nie karze dopowiadać,  ja  proszę osoby które chcą mi pomóc . Konto stworzyłam na szybko nie mam zamiaru uzupełniać żadnych  dodatkowych informacji na profilowym ,

cały czas szukam informacji i przyczep  na własną rękę .Jak nie chcecie nie pomagajcie wasza sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2019 o 17:28, marko6 napisał:

Witaj, sorki za szczerość, ale pachnie mi tu leniuszkiem, żeby nie napisać wygodnictwem.
Zapytam więc wprost. Ile czasu poświęciliście  sami , na przeglądaniu ogłoszeń w necie, Czy byliście u jakiegoś sprzedawcy , jeśli jest taki w waszej okolicy.
Może sami coś  na początek wyszukajcie a jak będzie przyczepa pasowała , to ślij linka. Wtedy obejrzymy, coś doradzimy, podpowiemy.
Nawet nie chciało Ci się wypełnić swojego profilu. Fakt te dane nie są obowiązkowe. Jednak wypełnienie ich pokazuje choć drobną ochotę na bycie tu pełnoprawnym, jakoś zaangażowanym forumowiczem.
Pisząc tylko,  szukam i czekam na Wasze propozycje. Mnie osobiście taka wiadomość nie przekonuje,  aby Ci pomagać.

okej https://www.olx.pl/oferta/caravelair-eldorado-luxe-440-2007-r-1-rejestracja-2014-jak-nowa-CID5-IDvccCE.html mamy taką na oku ale przekracza dmc o 90 kg

cały czas sprawdzamy nowe ogłoszenia lub szukamy informacji na internecie 

 

Edytowane przez klaudia35 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jagodek napisał:

Jest taka przyczepa dla 4 osób. Knaus Travelino ;) 

Tak sprawdzałam ale cena troszkę duża . Ale i tak dziękuję za odpowiedź 

Godzinę temu, klaudia35 napisał:

okej https://www.olx.pl/oferta/caravelair-eldorado-luxe-440-2007-r-1-rejestracja-2014-jak-nowa-CID5-IDvccCE.html mamy taką na oku ale przekracza dmc o 90 kg

cały czas sprawdzamy nowe ogłoszenia lub szukamy informacji na internecie 

 

A i jeszcze dwonilismy do sprzedawcy od którego znajomi kupowali przyczepe . Da nam znać jak coś będzie miał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2019 o 09:23, qbek napisał:

to jest plaga, którą z niepokojem obserwuję też na grupach na fb - ludziom nie chce się poświęcić paru minut na googla i samodzielne wyszukanie informacji, tylko wypisują koncert życzeń i czekają na propozycje.

Szukam na własną rękę .Ale chyba mogę zwrócić się o pomoc na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to autko, które waży 2 tony i ma ograniczenie ciągniętej przyczepy do 1000 kg? Jeżeli natomiast dmc przyczepy będzie wyższe, posłuchaj łaskawie rady życzliwych osób i zrób dodatkowe B+E. 

Moim zdaniem w tym przedziale wagowym i dla 4 osób to może letnia przyczepka składana..... Powodzenia !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, klaudia35 napisał:

Szukam na własną rękę .Ale chyba mogę zwrócić się o pomoc na forum ?

Pewnie, że możesz, forum od tego jest żeby pomagać. Sam skorzystałem z zawartej tu wiedzy aby kupić przyczepę.

Jest tylko jedno ale... Jak się decydujesz skorzystać z pomocy forum, to forum stawia pewne minimalne wymagania, aby ktoś mógł uzyskać pomoc.

12 godzin temu, klaudia35 napisał:

(...) Konto stworzyłam na szybko nie mam zamiaru uzupełniać żadnych  dodatkowych informacji na profilowym (...)

A skoro ty masz w d... forum, to nie dziw się i nie fochaj, że forum ma w d... ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, klaudia35 napisał:

Ludzie nikt wam nie karze dopowiadać,  ja  proszę osoby które chcą mi pomóc . Konto stworzyłam na szybko nie mam zamiaru uzupełniać żadnych  dodatkowych informacji na profilowym ,

cały czas szukam informacji i przyczep  na własną rękę .Jak nie chcecie nie pomagajcie wasza sprawa .

Fora po coś są, mają jakiś sens, zasady, społeczność, ...

Korzystając z zasobów forum już wykorzystujesz wiedzę i czas ludzi, którzy się w to forum angażują. Bo ktoś te treści napisał poświęcając swój czas.

Pisząc na forum oczekujesz odpowiedzi = zaangażowania społeczności forum.

W tym momencie i kontekście powyższych dwóch zdań nie możesz pisać, że szukasz na własną rękę bo tak nie jest !

Twoja postawa na razie ma cechy niefajnego wykorzystania forum i forumowiczów. Szkoda. :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zuczek napisał:

Fora po coś są, mają jakiś sens, zasady, społeczność, ...

Korzystając z zasobów forum już wykorzystujesz wiedzę i czas ludzi, którzy się w to forum angażują. Bo ktoś te treści napisał poświęcając swój czas.

Pisząc na forum oczekujesz odpowiedzi = zaangażowania społeczności forum.

W tym momencie i kontekście powyższych dwóch zdań nie możesz pisać, że szukasz na własną rękę bo tak nie jest !

Twoja postawa na razie ma cechy niefajnego wykorzystania forum i forumowiczów. Szkoda. :zolta:

Okej rozumiem twoje zdanie i go szanuje 

16 godzin temu, jagodek napisał:

A jakie to autko, które waży 2 tony i ma ograniczenie ciągniętej przyczepy do 1000 kg? Jeżeli natomiast dmc przyczepy będzie wyższe, posłuchaj łaskawie rady życzliwych osób i zrób dodatkowe B+E. 

Moim zdaniem w tym przedziale wagowym i dla 4 osób to może letnia przyczepka składana..... Powodzenia !?

Okej myśleliśmy nad tym wcześniej i raczej tak zrobimy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowych nie robią z takim DMC , to zawsze można za 25% budżetu kupić  małą staruszkę. Taka jak moja ma DMC 1000 kg i pomieści dwójkę dorosłych i dwoje dzieci :)  A wbrew pozorom ma wszystko , łącznie z kibelkiem. Dla dzieci piętrus z tyłu wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, troszkę źle zaczęłaś....... To i coś przeczytałaś o nas.
To się czasem zdarza i nie ma o co kruszyć kopii . To już raczej historia.
Spróbuj może zadzwonić do  

.
Sprzedawca ma dobre opinie, sprowadza używane przyczepy, nawet pod jakieś konkretne zamówienia.
Więc może  dla Was coś znajdzie

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.