Skocz do zawartości

jaka przyczepa kempingowa do 1000dmc do 30000


klaudia35

Rekomendowane odpowiedzi

witam poszukuje przyczepy kempingowej do 1000dmc  i do 30000  zł ponieważ zmienilismy auto i co się okazało ze możemy ciągnąć tylko 1000  a  auto wazy 2 t i mysleliśmy ze uciągnie przynajmniej 13000 ale się przeliczyliśmy, ?przyczepa  na 4-5 osób .,proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo bym uważał na te przyczepy. Raz że to francuski, 2 że niskie ceny od handlarzy. Ale może w Niemczech jakiegoś zadbanego cukierka by wyhaczył i jakby dbał to by miał :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 19:52, klaudia35 napisał:

witam poszukuje przyczepy kempingowej do 1000dmc  i do 30000  zł ?przyczepa  na 4-5 osób .,proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Witaj, sorki za szczerość, ale pachnie mi tu leniuszkiem, żeby nie napisać wygodnictwem.
Zapytam więc wprost. Ile czasu poświęciliście  sami , na przeglądaniu ogłoszeń w necie, Czy byliście u jakiegoś sprzedawcy , jeśli jest taki w waszej okolicy.
Może sami coś  na początek wyszukajcie a jak będzie przyczepa pasowała , to ślij linka. Wtedy obejrzymy, coś doradzimy, podpowiemy.
Nawet nie chciało Ci się wypełnić swojego profilu. Fakt te dane nie są obowiązkowe. Jednak wypełnienie ich pokazuje choć drobną ochotę na bycie tu pełnoprawnym, jakoś zaangażowanym forumowiczem.
Pisząc tylko,  szukam i czekam na Wasze propozycje. Mnie osobiście taka wiadomość nie przekonuje,  aby Ci pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marko6 napisał:

Witaj, sorki za szczerość, ale pachnie mi tu leniuszkiem, żeby nie napisać wygodnictwem.
Zapytam więc wprost. Ile czasu poświęciliście  sami , na przeglądaniu ogłoszeń w necie, Czy byliście u jakiegoś sprzedawcy , jeśli jest taki w waszej okolicy.
Może sami coś  na początek wyszukajcie a jak będzie przyczepa pasowała , to ślij linka. Wtedy obejrzymy, coś doradzimy, podpowiemy.
Nawet nie chciało Ci się wypełnić swojego profilu. Fakt te dane nie są obowiązkowe. Jednak wypełnienie ich pokazuje choć drobną ochotę na bycie tu pełnoprawnym, jakoś zaangażowanym forumowiczem.
Pisząc tylko,  szukam i czekam na Wasze propozycje. Mnie osobiście taka wiadomość nie przekonuje,  aby Ci pomagać.

 

???  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić prawko przynajmniej B96 i po kłopocie. Znalezienie sensownej cepki z legalnym DMC o takich parametrach, co do składu osobowego, będzie bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czech napisał:

Pomaganie nie jest obowiązkowe.

Kolego, jeśli już chcesz mnie zacytować, to nie wycinaj tego co napisałem , zostawiając jakiś kawałek.
Bo możesz niechcący  wypatrzyć sens mojej całej wypowiedzi i moje uzasadnienie co i dla czego właśnie tak.
A tak po cichu i na ucho. Nikt Ci nie broni pomagać . Tylko jakoś nie widzę tej Twojej pomocy. Chociażby w postaci jakiegoś linka do przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest plaga, którą z niepokojem obserwuję też na grupach na fb - ludziom nie chce się poświęcić paru minut na googla i samodzielne wyszukanie informacji, tylko wypisują koncert życzeń i czekają na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.