Skocz do zawartości

2019 promocje, ciekawe oferty ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawości sprawdziłem swoją chemię Thetforda i na każdym produkcie mam datę ważności ,

co prawda w przypadku chemii do kibla bym się tym nie przejmował , ale nie zmienia to faktu że sprzedający zataił ten fakt i nie podał żadnej informacji na ten temat oferując produkt który powinien zostać wycofany z obrotu.

I jak widać fakt że jest właścicielem dużej wypożyczalni kamperów nie przeszkadza być mu jednocześnie januszem biznesu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

no ja rozumiem że Jacek napisał że te co kupował przed wakacjami to mają i ten na zdjęciu jest z poprzednich zakupów a te z "promocji"  nie mają  :rolleyes:

Albo chciał się tylko bransoletą od sikora pochwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek00 napisał:

Albo chciał się tylko bransoletą od sikora pochwalić ;)

Dokładnie tak :D a więc precyzując, flaszka ze zdjęcia jest kupiona w kenie przed korsyką. Flaszki z all nie mają daty, a że wróciłem do pracy i się nudzę napisałem do sprzedawcy w tej sprawie, odpisał:

Dzień dobry. 

Data jest na opakowaniu zbiorczym ( folia opinająca paletę 2020.02.02 ) i faktycznie na powinna być na butelkach. Widocznie coś na produkcji przeoczyli. Przepraszamy bardzo za zaistniała sytuacje. Oczywiście może Pan dokonać zwrotu. 

Pozdrawiamy
Zespół Maxcamp

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak  a więc precyzując, flaszka ze zdjęcia jest kupiona w kenie przed korsyką. Flaszki z all nie mają daty, a że wróciłem do pracy i się nudzę napisałem do sprzedawcy w tej sprawie, odpisał:
Dzień dobry. 

Data jest na opakowaniu zbiorczym ( folia opinająca paletę 2020.02.02 ) i faktycznie na powinna być na butelkach. Widocznie coś na produkcji przeoczyli. Przepraszamy bardzo za zaistniała sytuacje. Oczywiście może Pan dokonać zwrotu. 

Pozdrawiamy
Zespół Maxcamp
Jak Ci się się dalej nudzi w robocie napisz maila bezpośrednio do filmy Thetford, będziemy wiedzieć czy stosując opakowania zbiorcze nie oznacza daty ważności na butelkach czy może jest to podróbka

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona w czerwcu gdzieś na Allegro..jednak datę faktycznie w razie potrzeby „sprytny” sprzedawca może łatwo zeskrobać. U mnie schodzi pod naciskiem paznokcia  

31EA1B7B-0484-4482-8B09-7DFD9092E44E.jpeg

Edytowane przez Simbus1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

Jak Ci się się dalej nudzi w robocie napisz maila bezpośrednio do filmy Thetford, będziemy wiedzieć czy stosując opakowania zbiorcze nie oznacza daty ważności na butelkach czy może jest to podróbka emoji16.png

IMO to jakaś ściema. Jak w fabryce może dojść do przeoczenia, skoro to wszystko odbywa się automatycznie. Trudno aby maszyna zapomniała nadrukować datę ważności. Bardziej prawdopodobne, że mu się zmazało ;)  Samo ;)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jacek00 napisał:

IMO to jakaś ściema. Jak w fabryce może dojść do przeoczenia, skoro to wszystko odbywa się automatycznie. Trudno aby maszyna zapomniała nadrukować datę ważności. Bardziej prawdopodobne, że mu się zmazało ;)  Samo ;)

kiedyś robiłem usługę dla zakładu produkującego makaron - 100% na eksport do Niemiec. W pewnym momencie właściciel niemal osunął się na podłogę. Panie nie zauważyły, że skończył się tusz w maszynie, okazało się że od 2 tygodni ciężarówki woziły makaron bez daty po Europie :)

Szczerze - nie oszukujmy się, wiemy jakie są realia :) buteleczki dostały zmywaczem do etykiet i poszły w promocję. Osobiście by mi to nie przeszkadzało.

jak już pisałem, przebitka na tym jest niezła, skoro we Włoszech stało po jednej palecie niebieskiego, różowego, zielonego i niebieskiego lawenda - wszystko w cenie do 10E. Market z akcesoriami karawaningowymi na wprost bramy Union Lido. Jeżeli jest ktoś na miejscu, może spokojnie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz wynosząc śmieci zauważyłem. Na kartonie w którym płyny przyszły data owszem była 296E5C38-DB2F-482D-ABA2-22662F7838D9.thumb.jpeg.45ca96261597d4668e2fff2c44c1f8ba.jpeg

jak pisałem mi to rybka, ale nieładnie ze strony sprzedającego... powinien napisać w opisie że są po terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2019 o 20:20, jacek00 napisał:

To raczej data pakowania przez maszyne

Raczej nie. Zwykle data ważności jest numerem partii. Nie spotkałem się przynajmniej z drukiem daty pakowania :niewiem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Zwykle data ważności jest numerem partii. Nie spotkałem się przynajmniej z drukiem daty pakowania default_niewiem.gif 

Ale na butelkach data wygląda inaczej. Mamy jednym ciągiem dzień, miesiąc i rok. Nie ma też godziny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.