Skocz do zawartości

2019 promocje, ciekawe oferty ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio kupiłem miernik wilgotności, zabawkę do budy. Już nie działa  przynajmniej raz sobie bude obleciałem. 
 
paragonu nie mam ...
Wcale mnie to nie dziwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem miernik wilgotności, zabawkę do budy. Już nie działa  przynajmniej raz sobie bude obleciałem. 

 

paragonu nie mam ...

 

Ja mam odruch zrobienia zdjęcia do notatki w telefonie i paragon do śmieci.b358769c6f1ad0b39c68a291c6513338.jpg&key=8f5012935e6fd359a1432ee2ba4d851d13e99aa260d149d8b5c8646216b0d55160d22a4e88fa73d6b08dec20355d7a88.jpg&key=d7559422700a665095597f8dacef28e6838e03ec28413c7383f33e55817317ed721043dc4c236ea66fb7ccc9c737eb30.jpg&key=cd4a620abc911e6713aff28cf441c13705ca99e57993c4fb7a73aebaf85230de

 

Nareszcie sprawdzenie i dopompowanie opon nie będzie uciążliwe. Działa i wygląda jak milion dolarów. Polecam.

 

 

https://www.pepper.pl/promocje/pompka-elektryczna-xiaomi-mi-portable-air-pump-268773

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał:

 


Planuję na koniec czerwca remont, już czeka w kartonach kilka parksidów, fajny sprzęt ... dla mnie wystarczający.

Fajną walizkę narzędzi do roweru od nich też kupiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

walizka narzędzi kupiona i oddana - szkoda zachodu na takie narzędzia

parksajdy mają jedną zaletę - zwrot kasy na miejscu od ręki , jak działają to ok, potem albo zwrot albo śmietnik

wyleczyłem się z tanich rzeczy już dawno, solidne narzędzie procentują długowiecznością, przyjemnością pracy i widocznymi efektami naszej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie używam na campingu parkside z lidla - na jednym ładowaniu min 8 campingów w niespełna 2 tygodnie, na niektórych były przeprowadzki także kręcenie było zawsze po 4 podpory razy dwa... często z lenistwa daję na drugi bieg- wiercenie. Ładowarka została w domu.

paragony z lidla - nie problem, masz w aplikacji do karty lidl - genialne dla gubiących paragony jak ja, a tym bardziej moja żona. Nie ma problemu ze zwrotami, nawet jak kupiła ona - mamy to samo konto w lidlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:

walizka narzędzi kupiona i oddana - szkoda zachodu na takie narzędzia

parksajdy mają jedną zaletę - zwrot kasy na miejscu od ręki , jak działają to ok, potem albo zwrot albo śmietnik

wyleczyłem się z tanich rzeczy już dawno, solidne narzędzie procentują długowiecznością, przyjemnością pracy i widocznymi efektami naszej zabawy

nie przesadzaj jak się robi remont raz na kilka lat, a jeszcze po zwrócą Ci pieniądze to o co chodzi?!

52 minuty temu, mundek28 napisał:

A długo działa jak milin dolarów?

Nie wiem, mam od kilku godzin. Przetestowałem na 3 rowerach i jednym samochodzie. W przyszłym tygodniu przetestuję  z przyczepą w terenie. Ale to co ma zrobić robi, zadaję na cyfrowym wyświetlaczu ciśnienie i robota się robi sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris_66 napisał:


Rozumiem że kupujesz sprzęt i po remoncie oddajesz jako zepsuty (ewentualnie pomagasz w zepsuciu)...... jeszcze nie wpadłem na taki genialny pomysł emoji106.pngemoji33.pngemoji1787.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

Jeżeli się zepsuje ... zasugerowałeś, że się psuje. U mnie nie psuje się zbyt często, jeżeli się zepsuje nie problemów z gwarancją w lidlu, to u nich cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się zepsuje ... zasugerowałeś, że się psuje. U mnie nie psuje się zbyt często, jeżeli się zepsuje nie problemów z gwarancją w lidlu, to u nich cenię.


Miałem chyba wszystko z Lidla z narzędzi. Większość po prostu wkurzała wykonaniem i działaniem. Część po prostu zepsuła się. Sporo miało podłą moc i nie dało się tym normalnie pracować.
Zastanawiam się nad czymś pozytywnym i poza bezproblemowym zwrotem to nie znajduję nic innego
Ale rozumiem że ktoś może je chwalić


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezarr napisał:

Nie będę podawał gdzie to można kupić i w jakiej cenie bo każdy sklep ma inną, ale działa zawsze nawet jak leży 2 misiące
do tego ma udar ( trochę słaby) i małą baterię a nie takiego klamota jak te 18V.

Bez tytułu.jpg

Takiej uzywam zawodowo jak i do przyczepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.