Skocz do zawartości

Nowy rok - nowy koń pociągowy :)


bw81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, bw81 napisał:

Zadzwoniłem zapytać na początku tygodnia czy centrala odniosła się do pomiaru z SKP. I podczas tej rozmowy Tomek Szmit zaproponował, że kupi opony i wyśle bo sezon się zaczyna etc.

nie naciskałem, nie żądałem - sam zaproponował.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnie bywa z tymi "sytuacjami".

Ja podstawiłem do nich 6-cio letnią przyczepę z lodówką działającą jako tako. ( Ppa od nowości w moich rękach - dbana lepiej jak o kobietę ?  ) .

Po diagnozie stwierdzili ,że to na 100% palnik do wymiany i lodówka będzie śmigać.

Nie wiem czemu akurat palnik bo palnik był dobry i sprawny. Wszystko działało a oni ,że palnik.  No to OK. Wyskoczyłem z kilku stówek i wyjechałem na wakacje.

Lodówka po wizycie w "serwisie" całkiem przestała chłodzić..... uzdrowiona. Wakacje nie do odwołania. Wyjechałem targając dodatkową kompresorową wyjętą z kamiona.

Zgłosiłem problem . Następna propozycja była taka ..... możemy tym razem całą nową lodówkę wymienić za małą sakiewkę monety.

Pytanie retoryczne - po co były wcześniejsze kroki ? A w zasadzie dlaczego nie poświęcono więcej czasu na porządną jednoznaczną diagnozę ?

Wiem ,że lodówki w przyczepach nowszych to szajs ale przecież mając tą świadomość  (również serwisy)  serwisy  powinny grać  w otwarte karty.

To tyle w kwestii zachwytu podejściem. Różnie to bywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - ja się nie "zachwycam podejściem" tylko napisałem, że mimo wszystko, dealer stara się choć połowiczne załatwić sprawę skoro centrala daje ciała.

Zachwycony będę jak wymienią oś albo jak okaże się, że to była wina opon.

A dealer jak dealer - każdy ma coś "za uszami" i ten pewnie też nie jest wyjątkiem.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do konia pociągowego to serdecznie dziękujemy koledze Bartkowi za poświęcenie czasu, paliwa i udostępnienie takiego wozu.

Powoli mogę mówić, że jestem chory. Choroba nazywa się Durango 5.7 jazda takim autem może być cicha i nudna... A po wysadzeniu dzieci pod szkołą... Prawdziwy diabeł. Dźwięk wydechu w trybie sport robi wrażenie :)

 

IMG_20190309_125803~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, vrs napisał:

Jakiś przejazd przez tunel zrobiliście ? 

Nie jechaliśmy tunelem :) 

37 minut temu, jacekzoo napisał:

ale do garażu Ci nie wlezie

5075mm długość - chyba wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Wracając do konia pociągowego to serdecznie dziękujemy koledze Bartkowi za poświęcenie czasu, paliwa i udostępnienie takiego wozu.

 

Dzięki za fajne spotkanie i wymianę doświadczeń. MIło Was poznać w realu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bw81 napisał:

5075mm długość - chyba wejdzie :)

To faktycznie ja luzie. Swoją drogą nie sprawdzałem nawet tego, ale nie sądziłem że durango jest tyle krótszy od rama, jakoś mi się ubzdurało że to bliźniak tylko z zabudowanym tyłem

Godzinę temu, maarec napisał:

Z luzem 525cm

Ja mam garaż równe 6x6 :D także mogę szaleć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Durango miał 5700mm albo 6100mm ( takiego rama miałem do testów) to bym go nie kupił :D Parkowanie w centrum handlowym takim długasem to droga przez mękę. 

Kawał garażu - 36m2 - wysoka brama = przyczepa i łódź w garażu a samochód na dworze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama 2,25 wysokości,na budę jest wiata z boku a łodzi jeszcze nie mam :D na razie kombinuje jak Agi auto wywalić na dwór żeby w środku stała nie tylko cytryna ale też jeep :P 

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat zimą - będziesz musiał odśnieżać żony auto przed każdym jej wyjazdem bo inaczej będzie foch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.