Jump to content
Sign in to follow this  
buchaj

Rzućcie okiem czy to coś warte. ?

Recommended Posts

buchaj

Witam,  jak już pisałem we wcześniejszych postach rozglądam się za przyczepką przedział cenowy to ok 15000 - 20000zł ale zadowolił bym się i tańszym sprzętem np. takim jak z tego ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-beyerland-vitesse-400-4-osoby-namiot-lodowkazar-w-pl-CID5-IDvoREF.html#533ef7d518   ale nie wiem czy jest sens się zarażać przyczepą tanią skoro jest kasa na coś lepszego?  co myślicie o tej z ogłoszenia ?

chris_66
............nie wiem czy jest sens się zarażać przyczepą tanią skoro jest kasa na coś lepszego? 

Zazwyczaj jest tendencja do kupienia czegoś powyżej budżetu, żeby oko cieszyło i na dłużej starczyło. Ja bym raczej szedł w tym kierunku

zuczek

@buchajnapisałeś jedno zdanie z dwiema przeciwstawnymi myślami: czy iść w stronę "zadowalania się" czy iść w stronę budżetu ?

To tak jak zapytać: cyt. " ... osiołkowi w żłoby dano: w jednym owies w drugim siano ..." Doradźcie zwierzęciu co wybrać: sianko tańsze to się zadowoli, owies droższy - czy warto inwestować?

To nie przytyk ani złośliwość ale pytasz o sprawy które powinieneś omówić z rodziną i portfelem. Jeśli mając budżet jaki opisałeś będziesz oglądał przyczepy od najtańszych po granicę budżetu to stracisz masę czasu i .... możesz do późnej starości niczego nie znaleźć.

Przyczepa, którą pokazałeś jest w stanie adekwatnym do ceny: obita, porysowana ale trzyma się jeszcze kupy. Po zdjęciach więcej powiedzieć trudno. Tak jak napisałeś: do "zadowolenia się" może wystarczyć.

kriss1984

Myśle ze buda nie nadaje się na jakieś dalsze wyjazdy..nie wspomnę o wyglądzie..

Mati43

Bude zawsze można odświeżyć, pomalować ważne żeby była sucha.Czemu się nie nadaje na dalsze wyjazdy?

danielpoz
14 minut temu, kriss1984 napisał:

Myśle ze buda nie nadaje się na jakieś dalsze wyjazdy..nie wspomnę o wyglądzie..

Ja jeździłem z przyczepą za 5000zl. Może to nie jakieś dalekie wyjazdy ale np Hiszpania, Albania, Korsyka i czy inne zagraniczne popierdułki. 

mirmar

Jeśli się planuje jeździć na "dzikusie" to wydaje mi się, że tańsza przyczepa jest bezpieczniejsza. Jej stan i wygląd mniej zachęcają do splondrowania jej w poszukiwaniu wartościowego sprzętu