Jump to content

Edit History

krzysiek1208

krzysiek1208

4 godziny temu, chris_66 napisał:

dla mnie to nie kwestia czy to da satysfakcję czy jest fajne - po prostu szkoda życia na walkę ze spleśniałą kupą.

To może ja się wypowiem w kwestii  tego remontu. Mimo mojego wieku jestem już na emeryturze czasu mam nadto , to co mam przerzucać kanały w tv  i czekać z obiadkiem na żonę jak przyjdzie z pracy, dla mnie  naprawa tej budki to pełen Relax i zabicie nudy  , gdybym pracował to pewnie bym ją ubezpieczył  i podpalił , a nie bawił się w 3 miesięczne lepienie gó-na  ,   to na tyle w tym  temacie

krzysiek1208

krzysiek1208

4 godziny temu, chris_66 napisał:

dla mnie to nie kwestia czy to da satysfakcję czy jest fajne - po prostu szkoda życia na walkę ze spleśniałą kupą.

To może jasie wypowiem w kwestii  tego remontu,Mimo mojego wieku jestem już na emeryturze czasu mam nadto , to co mam przerzucać kanały w tv  i czekać z obiadkiem na żonę jak przyjdzie z pracy, dla mnie  naprawa tej budki to pełen Relax i zabicie nudy  , gdybym pracował to pewnie bym ją ubezpieczył  i podpalił , a nie bawił się w 3 miesięczne lepienie gó-na  ,   to na tyle w tym  temacie

• Create New...