Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

11 minut temu, krzysiek1208 napisał:

Wszystko rozmontować w środku tak? Chyba nie mówisz  rama stoi na kołach podłoga na niej a  a cała buda w części rozebrana leży obok?

Tak o tym mówię. Bo w jaki inny sposób chciałbyś wymienić podłogę?

Cytat

Przeciek był na prawej ścianie i 4 lata temu to zrobiłem razem z remontem ścian i dachu,  podłoga była już wtedy kiepska ale nie chciałem jej ruszać,

Jeździłeś i spałeś 4 lata w przegniłej przyczepie? Bo nie chciało Ci się ruszyć podłogi jak już miałeś rozebrane pół przyczepy i dach? Wybacz ale to co piszesz jest irracjonalne. 

Robiąc remont 4 lata temu należało zrobić go kompleksowo. Dziś się mści ta powierzchowna naprawa. I zgadzam się z @kit pomyśl o nowej przyczepie, bo remont tej prawdopodobnie będzie nieopłacalny, a na pewno będzie czasochłonny. 

jacek00

jacek00

8 minut temu, krzysiek1208 napisał:

Wszystko rozmontować w środku tak? Chyba nie mówisz  rama stoi na kołach podłoga na niej a  a cała buda w części rozebrana leży obok?

Tak o tym mówię. Bo w jaki inny sposób chciałbyś wymienić podłogę?

8 minut temu, krzysiek1208 napisał:

Przeciek był na prawej ścianie i 4 lata temu to zrobiłem razem z remontem ścian i dachu,  podłoga była już wtedy kiepska ale nie chciałem jej ruszać,

Jeździłeś i spałeś 4 lata w przegniłej przyczepie? Bo nie chciało Ci się ruszyć podłogi jak już miałeś rozebrane pół przyczepy i dach? Wybacz ale to co piszesz jest irracjonalne. 

Robiąc remont 4 lata temu należało zrobić go kompleksowo. Dziś się mści ta powierzchowna naprawa. I zgadzam się z @kit pomyśl o nowej przyczepie, bo remont tej prawdopodobnie będzie nieopłacalny.